Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • treba sa zaoberat prekladom nie inovaciuo a doplnkom v hre jazyk je podstata.
  • Právě jsem si v článku přečetl, že vydání DLC neznáme. K čemu to ti vývojáři na konec těch trailerů píšou, když my to pak vlastně ani nevíme. (Kdo dokoukal do konce, což asi Aleš neudělal, dozví se ,že to vyjde 8.září)
  • Dvě hodiny po ohlášení jsem vám napsal na Facebook. To bylo ve čtyři ráno 29. srpna. Proč vidím článek až 31?
    • Nebyl náhodou víkend?
      • A pak jsem se podíval, a zprávy normálně přibývaly.

        Nejsem si jistý, jestli tohle je použitelný argument, ale ano, je vhodný k zamyšlení.
        • Vím, že občas se tu něco objeví i o víkendu. Ale musíš brát, že nás zatvrzelejch DA fanoušků, co ví o tom světě každý písmenko, který vývojáři řekli, je v ČR málo a moc to nikoho tady nezajímá :D
          • Spíš mně štve, že jim trvalo tak dlouho dát dokupy článek který (viz tvůj komentář výše) nemá ani zcela správné informace, obzvláště, pokud jsem jim sám dal odkaz na trailer.
  • No snad to nebude stejnej brak jako poslední DLC (to v té jeskyni). U toho jsem narozdíl od Hakkonu nejměl potřebu dělat ani side questy.
  • jakubc
    Ach jo, tak dobře, po tomhle si to zase nainstaluju, koupím příběhová DLCčka, zabiju pár dalších draků a ještě pár desítek hodin téhle hře dám... byla skvělá, ale tohle mohl řešit až další díl a Dragon Age Keep, protože po té době se mi k tomu nechce moc vracet, ale ten obsah je příliš důležitý (a protoěz nebude řešen až v dalśím díle, tak to je prostě nutnost).
    • delší dobu sleduju ze mame podobnej vkus :) me taky to kouskovani her leze na nervy, zrovna jsem mel v planu to rozjet znova s téma dvěma DLC co vysli a oni daji ještě treti, to je proste v prdelli.
  • Konec hry vyjde po cca roce od vydání původní hry jako DLC, to mi fakt hlava nebere. Znovu to kvůli tomu opravdu instalovat nebudu... *7*
  • Asi tak poslední hry od Ubi a EA jsem zazdil hlavně kvůli Originu a UPlay. Pomalu začínám opouštět i Steam (ve wishlistu mam asi jen 5 her do kterejch bych šel kdyby nebyly za klasickou Steam cenu) a vystačuji si jen s GoGem.
    • Keyz
      Dobrý přístup. Podporovat DMR Free od GOGU. Také to tak mám.
      Když to není možné tak to beru klasicky.

      Není důvod používat a podporovat DMR když to je na GOGU. Pak spoléháš na to, že steam pojede 24/7
    • fallanga
      Podle mne není Origin zase tak špatný. Funguje jak má, jediné nepříjemnosti jsou nemožnost platby přes Paysafecard a neaktivní podpora. To Uplay je jiná věc. Vždy, když si koupím hru od Ubi, tak si ho nainstaluji, ale potom jde okamžitě ven. Tuhle věc v compu nestrpím ani o vteřinu déle než musím.
      • Přes paxsafecard už se nějakou dobu na Originu platit dá a EA support běží online 24/7, stačí umět anglicky.
        • fallanga
          Naposled jsem kupoval právě Dragon Age Inquisition a nešlo platit pomocí paysafecard. Jestli to jde i teď, tak je to další plus pro Origin. Jejich podpora sice běží pořád, ale daný problém nevyřeší ani za nic. Jediný problém, který jsem se hrou měl, jsem vyřešil pomocí lidí na internetu. Lidi od EA vůbec nevěděli co s tím a to je celkem ostuda. Ale na druhou stranu, problém jsem měl pouze jednou, takže to trochu vynahrazuje tu špatnou podporu.
          • ja DA:I kupoval přes Paysafe na Originu v den vydani, takze to jde:)
    • Uplay už vlastní digitální distribuci vzdalo - přes jejich shop nelze pořizovat další hry. Uplay už dnes funguje pouze jako spouštěč (DRM), nikoliv jako digitální distribuce.

      Všechny UBI hry jsou i na Steamu. Když si budeš chtít hru pořídit přes jejich shop, přesměruje tě to na Steam.
      • Jasně sice si hru můžeš pořídit na Steamu, ale pořád to po tobě chce si nainstalovat a přihlásit se i do Uplay.
  • Dokud to nebude na Steamu, tak si to nezahraju. A jsem si celkem jistý, že hromada lidí to má podobně. Nepřijde mi nějak praktický mít rozstrkanou knihovnu her v několika digitálních distribucích.
    • Zrzzek
      To jo, chtělo by to něco jako "knihovnu knihoven"... *1*
      • Takovej software už existuje, ale není to moc rozšířený.
        • Jako upřímně... není to dvakrát super, ale že by mi to nějak extra vadilo.
    • tjn ale treba zaklinac3 je na steamu tak drahy, ze na to se jim muzu vykaslat
      • Já mluvím především o tom, že INQ je exkluzivní pro jedno DRM (Origin). Zaklínače si můžeš pořídit přes Gog, Steam atd. Tohle o čem mluvím není otázka ceny, ale exkluzivity pro platformy digitální distribuce.

        EA je vývojář INQ, EA má vlastní digitální distribuci - takže docela chápu, proč to není na steamu a proč nechtějí dávat Valve 40% zisku, ale zároveň tím přijdou o některé zákazníky - zákazníky jako mě. Doufám, že to za pár let dají do GOTY verze a vydají i na ostatních distribucích.
        • naopak, ja doufam že brzy zanikne steam
          • Nevím, jak by mohla zaniknout největší digitální distribuce světa, kde se prodává naprostá většina digitálně distrobuovaných her a taky mi není jasné, proč bys to měl chtít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit