Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra jak se nato tesim :) Jsem cetl ze v tomto DLC muze i nekdo zemrit v tymu tak jsem zvedav. Hlavne me zajima pocet Reaperu a jestli nam bouchne Normandy "zase".
  • Já hlavně doufám, že to vydaj tak, aby to šlo u nás koupit a nainstalovat bez ručního přepisování registrů a podobně jako tomu bylo u minulého příběhového DLC
    • Drom
      Tvurce cestiny DLC do ME2 udelal programek, co ti to zmeni automaticky :) urcite se da lehce vygooglit. Pochybuju, ze tomu bude jinak nez u posldeniho Shadow Brokera
      • Pravda už to s tím mám i dohraný, ale je to nepříjemná komplikace řešit jak to koupit když v našem regionu to údajně nelze koupit, a pak řešit jak to nainstalovat.
        • Drom
          bud rad, ze existuje reseni :D dal bych to nerozebiral
          • Já vím ještě o jednom řešení a Bioware a EA si ho za tohle vyloženě zaslouží...
            • Presne, tohle vydavani takovychto pribehovych mini pridavku se mi vubec nelibi, a zvlast jakychsi prequelu v podstate uz k ME3. Zlata minulost kdy se jeste vydavaly normalni datadisky se vsim vsudy..
  • Spades
    KONECNE
    doufam ze hned po nem vydaji GOTY verzi !!!
    • GotY verze ME2 se nebude oficiálně prodávat v ČR podobně jako Dragon Age Ultimate Edition, protože některá DLC nemají oficiální překlad.
    • Máme podobné přání - stejně jako Fallout 3 nebo Borderlands si to (narozdíl od Mafie 2) o to přímo říká.
  • Drom
    ja se spis nez na gameplay tesim na pribeh :) mela by to byt v podstate hlavni pribehova linka *3*
    • MrSanta
      Jj, na příběh jsme hodně zvědavej. Hodně jsem dumal jak se k nám Reapři dostanou a nic kloudnýho jsem nevydumal...
  • wohooooo konecne :) parada .... doufam ze tam bude nejaka tezka obrana stanice nebo tak neco :) .... celkem s tim pocitam kdzy tam je "survive 5 waves of enemyes" achievement
    • dilinja
      snad enemies
    • MishKonn
      Haló! Co takhle "spoiler alert"? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit