Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Takže se konečně dozvíme jak že se vyrábí ta zatracená nuka cola ? Sůůpr *5*
    • Jak myslíš asi? Bude to něco jako ve futuramě.
  • Fallout4= nejlepší Fallout historie a to jsem velký fanda prvních dvou dílu.
  • Shenkster
    A já už myslel že žádny DLC nebude :) Tohle ale vypadá pěkně
  • Konečně poslední. Teraz už len počkat na goty verziu za 9,99€ a hurá do toho.
    • tento rok poslední *4*
  • Byla registrovaná obchodní známka Fallout New Orleans. Obsiadan nám splní naše sny.
    • Tak všechna čest Bethesdě, pokud Obsidiánu nechají volnou ruku a nebudou jím nutit ten jejich perk systém, protože ten pro mně zabil celý Fallout 4.
    • O zábavný verzi Falloutu 4 přeci *5*
    • deathfish
      A jaké to jsou sny??
      • O Falloutu v New Orleans, ty hloupá šeredná rybo
  • Meow
    Hlavně season pass za 50 euro, to tu snad ještě nebylo. Hamba Bethesdě.
    • Season Pass byl za 30 euro a později zdražil, ale úplně každej měl dost času na to pořídit ho za 30 euro než to Bethesda zdražila.
      • Meow
        Já jsem klidnej, brzy si to koupím na G2A za 10 euro nebo méně.

        Ale tohle to nijak neobhajuje, aji když máš předobjednávku, tak je rozdíl třeba 10%. Tohle je úplná nenažranost, což ostatně už byly placený módy.
    • Spíš tomu kdo to koupil.
  • skoda ze uz posledni dlc,paradni hra
    • Za mě nejhorší hra ze série Fallout, od nejlepšího po nejhorší u mě: Fallout 2, Fallout 1, Fallout: New Vegas, Fallout Tactics, Fallout Ressurection, pak dlouho nic, furt dlouho nic, ještě pořád nic, Fallout 3, Fallout 4
      • Nechci porovnávat staré a nové Fallouty, ale z těch nových to byl rozhodně nejslabší díl a přidáním craftingu to rozhodně nezachránili, spíše naopak.
  • Ach jo, kdyby Bethesda raději ve F4 opravila ty chyby, o kterých se ví už skoro rok.. Napadlo mě před týdnem, že bych si ho dal znovu, po vydání patchů a vyzkoušel survival mod, ale po 4 hodinách jsem to znechuceně odinstaloval. Že neopravili FOV, atd. a pořád se to musí ručně nastavovat v configu, to jsem čekal, ale že hned po aktivaci modu se objeví bug, to bylo překvapení. *1* Samotný mód byla katastrofa, zlatý F3 New Vegas, tam to bylo v pohodě. Doufám, že F5 už raději nebude.
    • Však jim neříkají Bugthesda kvůli krásným prolhaným očím skrčka kačera Howarda, kéž by si aspoň najali někoho kdo jim bude psát příběh a questy místo uklízečky co to dělala doteď
      • Jako bych ho slyšel "můžete vylézt na tu horu jakkoliv chcete" , "naše hra používá zbrusu nový engine".. za každou lež se asi zmenší o 1 cm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit