Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Epic Rap Battle proti sobě rapují sportovní legendy Michael Jordan a Muhammad Ali. Battle si vychutnej česky:
    http://sledujcesky.cz/erp-michael-jordan-vs-muhammad-ali
  • alchemixing like a dj
    !!!
  • OMG, ten rap s tím typicky britským přízvukem je otřesný... Když rap tak jedině od US nigga bros :-)
  • Slash_luke ono to neni uplne tak pravda,ze to delal sam comged ..Preci za takovy velky prachy .. Nekdo mi rikal,ze to dali CDprojektu prelozit
  • Dethklok:Vis,co ? Kdyz jses Anticestinar tak,proc pises Cesky ? ,kdyz se ti to nelibylo ? Nutil te snad nekdo hrat zaklinace s dabingem ?Nenutil ,ale misto,aby jsis zmenil jazyk tak proste jsis musel rict to svoje
    Ja naopak od vas anticestinaru .....jsem si Dabing v Zaklinacovi uzil
    Chcete zlaty vejce na podnose tak jste tezce naivni
    Jako nekoho se** Ceskej dabing ve filmech, tak proc na ne koukate nuti vas nekdo ? Stahnete si ho treba v urugvaistine a bude od vas klid ..
    Asi nevis jak se dabing dela vid . ,,Kdyz mas tak "moudry " reci *16*
    Jeste vlastne rekni ze CJ hry zabiji .. a proto si je lidi kupujou vic nez s AJ ;) to bude ono
    • Někdo tu měl po ránu trochu víc kávičky...
  • Killer:Ty jsi ubohej cerv... Presne jak nekdo rek hra jeste nevysla a uz vis jaka bude cestina
    Jen pro zajimavost tech 1,250 mega,co se do ni nalilo asi nebude jen tak ;)
  • smejki
    fukken lol'd *1*
  • Hanzales
    Ty jo mně ten nadpis docela vylekal a rozesmál zároveň :)
    No co se týče češtiny, myslím že pohoda. Kvality překladu bych se nějak zásadně nebál a pořád hra obsahuje i angličtinu. Patche půjdou klasicky "steamově". Na to jak to bude ovlivňovat češtinu jsem sám zvědavý a ty DLC, pokud jich bude méně, ale budou obsáhlejší taky myslím dobrý nápad. Snad budou mít i adekvátní cenu. No a video, ač nejsem příznivcem rapu myslím docela vychytané. Si prostě fanoušek zarapoval o své očekáváné hře a sestříhal záběry. Že k té hře pasuje všechno možné od ambientů po rock, jen ne rap už je samozřejmě jiná písnička ;) Mně osobně tam pasuje hlavně "default" *3* Dost mně žere, že jsem o den propásl ten soundtrack k tomu :/
  • dejte někdo odkaz na podobný video ale v metalu s textem napsaným přímo pro trailer a pak se můžete hádat co je lepší . když sliším rap tak mě zajímá hlavně text a tenhle je famózní ! vzít trailer a dát do něj písničku metalovou od někoho nějakou umí každej asi né ??
    *3* *13*
    • Jo a ještě k tomu textu, opravdu není povinnost mít v metalové verzi čehokoliv text. Proč? Protože metal (rock, jazz, blues, vážná hudba..) narozdíl od hip hopu není jenom o zpěvu (o tom vlastně není ani hh, ten je jen o textech za doprovodu beatu a nebo samplu nejčastěji vykradeného ze starého rockového/popového hitu), ale jde u něj právě především o instrumentální stránku.
      Ostatně je i spousta metalových/rockových kapel, které jsou čistě instrumentální a zpěv mají ve skladbách jen vyjímečně.
      • A ještě doplním že proti videu v článku nic nemám, pěkná rýmovačka.
    • Sice je to kratší, ale třeba tohle: http://www.youtube.com/watch?v=khgpjHVznx8
  • Tohle je solidní geek rap, což neni žádná zrůdnost, ale často poměrně povedená záležitost... Například MC Chris často rapuje o SW a rozhodně to není špatné
    http://www.youtube.com/watch?v=z0BIazf-7j4&feature=related

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit