Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Call of Chernobyl
  • Už vytvořili Free Play mod? Ne? To jsem si myslel. A taky moje peníze do té doby neuvidí.
    • Jack1947
      To je dobře takový jako ty to dělají jen P2w ( nebo to mělo bejt tahle blbost snad někdy B2p ??)
      • Co to meleš? Lidi jako já naopak rádi utratí ve f2p hře nějaké peníze už jen z toho důvodu, že v ní strávili nějaký čas a tak věří, že si je vývojáři zaslouží. Ale nebudu podporovat takové, kteří se ohání, jak pracovali na Stalkerovi, slíbí Free Play mod s otevřenými lokacemi, aby tak právě na odkaz Stalkera všechny nalákali, ale nakonec vytvoří jen nějaké generické PvP mody. FP mod po dvou letech nikde. Ne že bych netušil, jak to dopadne.
        • Jack1947
          Tak to zase joo a prr *4*
  • Zir074
    Na to, že je Survarium v předběžném přístupu, tak jsem se s bugy (které by mi vyloženě kazily hru) za rok 2016 ještě nesetkal.

    Osobně Survarium doporučuji na takové oddechové hraní, když si chcete zastřílet a dát pár matchů s kamarády. Jediný neduh zatím vidím v tom, že je v pozdějších fázích celkem pomalý postup . Ale jak jinak by šlapala F2P bez grindu? A i když si můžete vypomoci nějakým tím nákupem VIP, či lepších zbraní za realné peníze, nevšimnul jsem si že by ve hře platilo P2W (zatím jsem tedy hrál jen s lidmi kolem 6-7 Tieru), občas prostě potkáte lepší hráče a naopak.

    Kdybych to měl shrnout řekl bych, že zadarmo to je slušná hra. Tak snad to budoucími updaty nezkazí (jak to mají občas podobné typy her ve zvyku).
    • tu hru jsem chtěl hrát už x-krát ale stále mám stejný problém. Zaregistruji, vše proběhne ok a pak zásek - špatné heslo nebo email. A konec. Vše mohu měnit tisíckrát ale nic nepomáhá. Škoda :/
      • Zir074
        Pokud máš v hesle nějaké číslo, tak musíš použít čísla, která jsou na horní části klávesnice (SHIFT + dané číslo). Nevím proč, ale čísla na numerické klávesnici nefungují. Nebo to můžeš zkusit přes Steam.
        • Díky za tip, to mi zatím nikdo neporadil! Díky, dám vědět jak jsem dopadl ;)
    • Hra nevypadá špatně ale takovejch arenovejch stříleček je tuna, survarium ale má dostat open world a bejt něco na způsob stalker, na to se já těším a na to čekám celou dobu.
      • Jack1947
        Kééž by
      • Zir074
        Osobně bych taky raději hrál open world s možností PvE, PvP a kooperace (něco jako DayZ). A taky, že to Vostoci už dlouho slibují, ale zatím se starají jen o tu PvP část. Jsem si právě říkal, proč je v článku zmíněno, že by se měla zlepšit AI zvířat a mutantů, kterých jsem si tam zatím tedy nevšimnul (nejlepší vylepšení PvE by bylo, kdyby ho tam konečně přidali, zatím jsou ve hře jen npc "přeživších" co nahrazují případný nedostatek hráčů v zápase). Tak snad to tento rok přidají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit