Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijďte na TS 193.165.65.159 TS klanům...zdarma
  • V podstatě existuje jediná vítězná strategie, stačí se držet pohromadě. Nic jiného neexistuje. Kdo se oddělí od skupiny, zemře. Nuda, opakujeme znova. A ten GRIND je taky opruz....
  • Jack1947
    Po WOT blbosti ani nemám chut zoušet něco podobného... co bude taky P2w kravovina dle diskusí...
  • Hra to víceméně špatná není, boje jsou zábavné... ale ten GRIND! Tohle je GRIND s velkým "G". Myslím, že chvilku mě to bude bavit, ale stejně nakonec odejdu znechucen.
    Však považte... dostanete jednu součástku, za jeden mač, J E D N U, a pokud prohrajete máte prd (jen šrot). A vezmu-li v potaz, že je ještě odměna náhodná a k vylepšení jedné věci na "zelenou" potřebujete několik obyč, na "modrou" několik "zelených" atd... To fakt aby si člověk vzal tak na rok dovolenou, než postaví něco kloudného. Fajn, zápasy trvají chvilku, ale i tak. Jo a to nepočítám, že aby člověk vydělal "copper" a "wire", potřebuje hrát raidy, které potřebují palivo alá iOS/Android hry, který získáte ze standardních zápasů opět jako náhodný drop... Nevím, nevím, ale asi to tuto hru může pohřbít...
    • Si to hrál teď někdy? Protože jestli jo, tak se v tom případě vůbec nic nezměnilo. :/
  • Jsem jediny, komu se misto videi v posledni dobe objevi jen reklama? Už me to trochu sere...
    • Já tu adblock střídavě zapínám a vypínám cca tak 3x za rok, pokaždý když mě doběla vytočila nějaká reklama. Vytočí mě reklamou? OK, budou měsíc na dietě. Zrovna nedávno jsem ho po dlouhý době zase zapnul. Vyskočil na mě nějakej crap přes celou obrazovku prohlížeče.
    • One word... *Ad-Block*
  • KrPa
    To je fakt vtipné, hra od Gaijinu jedoucí na stejném enginu jako Warthunder a autor to prirovnava k WOTku *1* A nejlepší je zde jeden koméntář, který ze hry dělá warthunderu konkurenci. *15*
    • jamar28
      Mně to tedy tou akčností a tempem připomínalo spíš WoT. A taky jak se tam kempí panečku...
  • Musí to byť naozaj super akce to chce konkurovat f2p titulom ako WT
  • jamar28
    Hrál jsem closed betu a ačkoliv koncept je zábavný, hodně rychle to přestalo bavit. Navíc mi to přišlo nevybalancované - střelné zbraně, především kanóny, byly hrozně silné a naopak moduly určené k narážení do ostatních byly slabé. Takže výsledkem nebylo demoliční derby, ale spíš akčnější WoT.
  • Proč tomu říkate MMO? CS:Go je taky MMO ?
    • A co podle tebe znamena MMO?
      • massively multiplayer online (game) by mela umoznovat hru pro stovky az tisice hracu na stejne mape/instanci.
        tohle bych bral jako minimum, trvaly otevreny svet uz neni vzdy nutny.

        Crossout je spise pekna multiplayer hra,

        montaz aut je zabavna a s auty se mi dobre jezdilo, pripomely mi vozidla z planetside2 *5*
        s trochou stesti bude Crossout moje hra na obcasne odreragovani
  • Na Steamu zatím nedostupné
    • pravda, pravda. Zatím jen na ofiko stránkách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit