Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi jste se od prvniho dilu zlepsili a pravidelne se divam... uvazoval bych o lehce delsi stopazi, prijde mi to, ze to desne profrci jako voda... kolem 10-15 minut bych povazoval za idealni (pokud teda mate co rict a to si myslim, ze mate)
  • Mato1987
    Prosím vás pekne, ten záber na "moderátorove" omalovánky na ruke v presne 2:44 mal byť pre koho? Malo to slúžiť ako inšpirácia pre deti v prvej ľudovej?
    • Trpas, tu samou tetovacku jsem ted mel v kindervajicku i ja. To se ted cely tyden, nez to zmizi, budu stydet vyjit na ulici...
      • Mato1987
        Ale tie tetovačky v kindervajci sú také detsky milé, to čo má ale ten pán na ruke je skôr nejaká čmáranica, ktorú si sám robil keď bol pod vplyvom asi...
    • Heh ty jsi vazne blb, promin. No offense *3*
      • Mato1987
        Som ťa urazil nebodaj nejakým spôsobom, či sa cíti byť urazená tvoja tetovačka na čele?
        Ináč si si vedomý toho, že mi je tvoj názor ukradnutý.
        • Tak za prve - kdyby ti byl muj nazor u zadele,tak na nej nereagujes *3* Za druhe - ja nejsem urazeny, ani nevim proc bych mel byt. Jen jsem napsal prosty a evidentni fakt, ze jsi blb *3*
          • Mato1987
            Vďaka za prednášku, neviem čím som si to ale zaslúžil, že ma tu nejaký trollovací trotl označuje za blba a potom mi o tom ešte aj prednáša *14*
            • Mato1987
              Ty si ale vážne ťažký prípad smutného trolla/trotla. Keby si radšej na môj komentár nereagoval vôbec tak by si urobil dobre nie len pre iných ale hlavne pre seba a nestrapňoval by si sa tu ako taký trotl.
            • Heh,tak nevim kam si chodil na skolu,ale 3 vety jsou pro tebe prednaska? *8*

              Preju ti hezky zbytek tydne a uz se moc tesim,co za problem budes mit s pristim dilem Games TV
              *1*
      • Kmotrx
        Nn, z toho vubec zadny offense nekouka :D I kdyz s tebou souhlasim :)
  • Kmotrx
    Cpete to nekam jinam ... priblblej stream mi to nespusti kdyz mam adblock ... ja ho kuli tomu stupidnimu webu vypinat nebudu ...
    • USER47
      Příjmy z reklamy redakci pomáhaj zaplatit lidi, co ten pořad dělaj. Tvoje škemrání je asi tak stejně hloupý jako psát na oficiální podporu nějaký hry, že ti nejde cracknout.
      • Kmotrx
        Treba tady na games posilam prachy temer od zacatku co to de, na twichi sem subscriber vic nez jednoho cloveka uz nakou dobu taky, nemam problem s tim zaplatit lidem za dobrou praci .... nemam proste rad stream, rad bych to mel i jinde ... co se her tyce, originalek mam za tech par dekad co hraju, pravdepodobne vic nez nakou tu stovku, a to nemluvim o tech desetitisicich co sem pro***al za onlinovky vseho druhu ....
        • porad ktery delaji ve spolupraci se streamem ti asi tezko nacpou nekam jinam...
          • Mato1987
            asi tak, súhlasím s tebou kmotrx je vážny blb.
  • V Y B O R N E J dil(!)

    R.I.P. H. R. Giger i Ridley Scott.
  • yuri.sidius
    Nepřehnané a k věci tak se mi to líbí. Za mě palec nahoru. *3*
  • takze poslusne hlasim, ze ma aktualne reklamy na games vytacaju este viac ako kedysi na nemenovane radio....co je vela to je vela , hlasim adblock pre games on
  • rami.cz
    Hral jsem to vcera a me prvni setkani s Vetrelcem bylo fakt dost stresujici! :D http://goo.gl/cEUGoZ
  • Vegen
    Epizoda jako celek zase dobrá, ale to ehm u spikleneckého mrknutí je jako pěst na oko :D
    • Jaky zvuk? To ehm udela Lukas... Pest na oko jsou spis ty barvy, to byl proboha ci napad?! *16*
      • Vegen
        Tak už jsem to upravil, aby to bylo srozumitelnější :-)
  • Kamil.Zatlouikal
    Proč vlasně se ten pořad menuje Games TV, co má společného s televizou?
    • Kmotrx
      Spis co ma spolecnyho s games, kdyz si ho na games nemuzes prohlidnout ... musis na stream a cucet na jejich blby reklamy aby ses podival ..
    • Vogon
      Televize? To ještě existuje? A buďme rádi, že to s televizí nemá společného vůbec nic, protože jinak by ti tam pětkrát vyjela deseti minutová reklama kde by zelený robertek vyřvával něco o tabletech.
      Btw. Doufám, že se tiscali neinspiruje a nezačne tu taky vyřvávat robertek, to bych dostal infarkt.
    • yuri.sidius
      Třeba je to nějaká mysteriozní zkratka pro něco coolového *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit