Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty pohyby úst jsou mooooc špatné. Vypadá to jak v Mafii (ne trojce) snad to ještě doladí, ale v té první scéně se kováři nebo co to je zač natahuje huba jak kačerovi jako by byla gumová, otřesné. Na dnešní dobu dost výsměch navíc pokud se chlubí tím, že tam bude spousta dialogů *4* *4* No třeba bude v menu možnost nastavení ať jsou tam jen obrázky nebo jen text ať si nekazím dojem tímhle... A hlavně ať už to vyjde ikdyž to bude jen ořezaná verze oproti původním megalomanským plánům... Jo a ten pán na konci co má na starosti zvuk svůj komentář četl, nevypadalo to moc dobře...
  • Jako, kdyby hlavni postavu nadaboval Alexej Pysko, vubec bych se nezlobil :-) Podle me nejlepsi daber
  • nevim, proc porad nekteri jednotlivci resi, at je to nadabovane cesky pro autenticnost apod. Jak uz k tomuto tematu nekdo dodaval, mit to autenticke, tak polovine veci prd rozumime s dnesni moderni cestinou ;-) dale druha vec je, ze dalsi cesky dabbing by neco stal. Ano proc ne, jsou hry s ceskym dabingem. Ale na tom to nestoji. Nas trh je podstatne mensi nez dalsi trhy, kde se to bude prodavat a kupujici budou urcite z X dalsich zemi. Proto anglictina. Nemam s tim problem. Sam kdyz jsem se kdysi pokousel cist starsi texty a to opravdu ne ze stredoveku, ale uz treba z RU nebo pocatku 20. st, necetlo se mi to uplne dobre. Stejne tak i na poslech by to bylo obtiznejsi. Takze za me, chapu anglictinu, nemam s tim problem a at je vse kvalitni. Neustale odkladani je sice otravne, ale radsi at to odkladaji a vydaji v kvalitnim stavu a nedopada to jako spousta dnesnich her, kdy po vydani prichazi jeden patch za druhym. Rad si pockam a do te doby je spousta veci, jak se zabavit a to nejen herne :-)
    • Paulcz
      Copak angličtina bude dobová?

      A protiargumenty ani moc neexistují, občas někdo plácne blbosti typu malý trh nebo pochybnosti o provedení dabingu a pak to všichni opakují atd. Podstata proč to mít u takové hry je snad jasná, navíc se k tomu i Dan Vávra několikrát vyjádřil. Já doufám, že příjemně překvapí.
  • Co takhle udělat kickstarter na český dabing, když má někdo potřebu to pořád řešit. Fakt moc nechápu.
  • Ono se mluvilo v Čechách anglicky?Koupali se dva teplí chlapi v jedné kádi spolu?Kdyt by je upálili za sodomii.
    Doufám,že to bude řádně nadabované česky.
    • JamesFaith
      Tak zrovna společné koupání ve velkých vanách nebylo nic zvláštního, ty kádě pro víc osob můžeš vidět i na některých zámcích.
  • Trávníček a Valerie Zawadská.
    • ... a Marcel Vašinka.

      https://www.youtube.com/watch?v=HeYLmo8JgwI
    • na chlapy nejsem vubec, radsi Stanislavu Jachnickou *5*
  • Mexičan nic jsi ještě nehrál,ale kritizovat umíš !!!! Takové osly miluji ...
  • To snad neni mozny.
    Udelejte si vlastni hru prosim!
    Garantuju Vam ze bude do tydne nejprodavanejsi na steamu, coz znamena, ze se budete do konce zivota valet kde budete chtit!
    • dejte mi miliony od danovych poplatníku a udelám hru jakou jste ješte nevideli!
  • vypadá to že andromeda bude mít solidního konkurenta v souboji o nejhorší animace obličeju
    • Zas tak bych ty animace Andromedy nechválil *1*
  • Jack1947
    Co český dubbing ? bo vlastně ehm... není potřeba a i bez titulek prosím *4*
    • Zdejší knedložrouti přeci žádný dabing nepotřebu-jí.Raději anglický,aby hru skazili všem lidem(nejen čechům),kteří by si rádi zahráli hru trochu autentičtěji.
      • češy evydentně stejně neumý čezky, takše nemá cenu ze ani obtěžovat s nějakou autentičnoztí, ty lide....
        • Kam tím směřuješ vtipálku,ten můj jeden překlep?A příště to stačí napsat normálně a né dělat ze sebe ještě věršího retardíka,než jsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit