Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • docela jsem zvědavej na ty ambiciozní novinky v bannerlords. podoba vlasů? ve hře, kde má každej jouda čepici nebo přilbu? permadeth lordů? lišácké obsazení kopce ai veliteli? to už před lety za developery udělali modeři...zadarmo
    animace stejný, textury podobný...já jen doufám, že nám devs nechtějí počvrtý prodat stejnou hru.
    • Jack1947
      U ostatních her to tak funguje už léta tak proč ne i tady ? *7*
  • Já nevím ale mě příjde normální, že hra se vyvíjí třeba 5 let. 2 a méně jenom prefabrikáty nebo jednoduché hříčky. Zde buď píšou lidi, kteří trolujou nebo si ještě nedokáží představit, že dospějou. Pro ně je to fůra času.
    • souhlasil bych u zbrusu nový hry. 5 let by byl limit pro její vývoj. ale bannerolds? to není zbrusu nová hra. i když se tak developeři tváří. 5 let předělávat jednu hru je prostě ridiculous
      • Lidi jako ty jsou moji "nejoblíbenější" klienti - mají titul ze všech oborů, přesně ví kolik co dá práce a jak dlouho to má trvat...
        • tak hlavně, že ty přesně víš, co jsem za člověka...
          • Nevím, ale v tom předchozím komentáři jsi se tak projevil.
    • No jo, pro mnoho lidi zde 5 let predstavuje tretinu, nebo i vic nez polovinu jejich zivota :)
  • Firingo
    Koukal jsem na nejstarší články a stejně jak Kingdom Come se o hře mluví již od roku 2012... ach to jsou ty vývojáři, kteří chtějí za každou cenu stvořit něco dokonalého *1* Někdy je třeba si říci dost a uznat, že do té hry nemůžu dát všechny ty cool mechaniky co tam chci a stanovit si raději reálný plán. Když si vezmem, že v době kdy se o hrách začalo mluvit už museli být nějakou dobu v raném vývoji tak obě tyto hry se vyvíjejí už kolem 5 let. Čím víc se vývoj natahuje tím větší je riziko toho, že jim nakonec ujede vlak a to co se na začátku vývoje 2011-2012 mohlo zdát opravdu revoluční už nakonec někdy v roce 2018 už takové revoluce nebude, nemluvě o grafické stránce *1*
    • walltar
      Nevím v čem by jim ujel vlak... Mount and Blade nikdy nepředstavil nic revolučního. Je to hra, kterou dělá malý tým s omezenýma prostředkama. Technologicky a graficky byl každej mount and blade zastaralej už při vydání.

      Spíš tam vždycky šlo o gameplay, který ta hra nabídla. A zatím jsem neviděl žádnou hru, která by se tomuhle blížila. Sem tam někdo udělá MP bojůvku, ale to hrají na velké mapě, ovládání bandy vojáků zatím neměl nikdo.
    • To je docela smesnej argument v multiplatformni dobe, kdy skoro kazda vysokorozpoctova hra vychazi na PC + X konzol, s 5-letym PC v pohode hraju nejnovejsi hry a grafika se za tu dobu temer neposunula, prakticky jenom pridavaji zbytecne a mnohdy ohavne postefekty.

      Navic jsi uplne mimo, jak pise kolega vyse, 5 a vic let je naprosto normalni doba vyvoje a celkem bezny je i vyvijet od pocatku hru pro budouci hardware.

      Ale zrovna MaB nikdy nebyl o grafice, jeho kvality byli a jsou uplne jinde...
      • Firingo
        Tak se ale nechytej grafiky jako hlavního argumentu, to je jen naprosto nedůležitá poznámka na závěr *1* 5 let zkrátka v mých očích je hodně, ideální mi přijdou tak 3 max 4. Pokud má hra vývoj 5 let a datum vydání se stále nezná je to podle mě zadělávání si na stále větší problémy. Vývoj se prodražuje, někdo tě s novými nápady může předběhnout atd. A i ta grafika dělá svoje v prodejích, nebude si nic nalhávat spousta lidí vidí krásnou grafiku a slyší na to líp jak na dobrý gameplay *1* A popravdě opravdu mi netvrd že se grafika za 5 let moc neposunula.. Porovnej Zaklínače 2 nebo Battlefield 3 s novým Battlefieldem nebo novým Zaklínačem a uvidíš ohromný rozdíl za těch 5 let *1*
        Pro případné porovnání 2 hry, které dělí 5 let:
        http://i13c.3djuegos.com/juegos/4825/the_witcher_2_assassins_of_kings/fotos/maestras/the_witcher_2_assassins_of_kings-1272594.jpg
        vs
        http://cdr.cz/sites/default/files/hos-info-3.jpg
        • Kozy
          Zkrátka to oznámili zbytečně brzo.
          • Firingo
            S tím rozhodně souhlasím :) Asi pochopitelně neplánovali, že se to takto protáhne, ale oznamovat hru v roce 2012 když museli tušit, že hru budou vyvíjet ještě minimálně 3-4 roky je zbytečné jen to přidává tlak ze strany veřejnosti :)
  • Llour
    Postavy mohou zemřít i ve Warbandu *4*
    • Ty si snad MaB ani nehrál, když tohle tvrdíš *7*
      • Llour
        Mám v něm nahráno víc hodin, než do kolika ty umíš počítat *3*
    • uplne nejvic nejlepsi, kdyz kokutek precte nadpis jde spamovat do diskuze *7*
      • Llour
        Četl jsem to celé a není to spam. Postavy jdou zabít i ve Warbandu. Dej si mokrej ručník a táhni *3*
        • Tilwaen
          Bez modů určitě ne.
          • Llour
            Samozřejmě, že mám na mysli mody. Snad si někdo nemyslel, že mluvím o původní verzi. Tu už snad 5 let nikdo nehraje. Mody jsou ten hlavní důvod, proč je ta hra pořád tak skvělá a dá se hrát i dnes.
  • pro priznivce tohoto typu her doporucuju zkusit ,,Tiger Knight: Empire War,, Je to kombinace World of Tanks a Mount and Blade :) Na steamu v early accessu zadara.
    • úplně nejlepší je když někdo příjde na stránku recenzí na hru a začne doporučovat hru jinou *1*
    • vypadá to zajímave; škoda že se o tom dozvíme takhle náhodou, na druhou stranu když si uklízečka v ubisoftu uprdne pri For honor, hned je tady tuna článku *7*
    • Firingo
      Už nějakou dobu hraju není to špatný také doporuuji ;)
    • O otm jsem vůbec nevěděl, díky za tip
    • To je co za kombinace?
      • Firingo
        To je hodně ujetá charakteristika, z wot si to bere jen způsob postupu stromem jednotek a jejich zdokonalování tím veškerá podobnost končí *1* Určitě se na to koukni *3*
    • dík, zkusím *3*
  • To je zase článek tohle!! Teda ne článek, je dobré že vyšel, ale ty odpovědi toho "Kapitána Nicnevimnepovim" ty fakt stály za to. Vlastně tedy neodpověděl na nic, když už odpověděl, tak tak, aby neřekl nic a kde něco řekl, tak ani nemusel, protože to se už ví......takže vlastně článek jen pro článek, aby snad hráči nenabyli dojmu, že na ně výrobci házej bobek....snad to do konce roku 2030 stihnou *16*
  • ááááááááááááá KDYYYYYYYYYYYYY?
  • Kozy
    Tak snad to vyjde do konce desetiletí. Jako fajn, jsou to nadšenci, ale dělat z toho Checkerlord fakt neni nutný. Měli to už dávno vydat a ty nesmysly tam implementovat později, stejně budu hrát jenom MP.


    To tam fakt budete hrát dámu, nebo co?
    • walltar
      A to já se zase do MP v bannerlordu ani nepodívám. Možná pokud bude možná hrát v několika lidech na jedné velké mapě, ale přímo ten MP co se hrál na pár malých mapách mě vůbec nebere.
      • nekromant33
        Taky bych chtěl "kampaň" v multiplayeru, ale z těch mála videí to vypadá, že ta hra bude mít stejnej systém pohybu armády po mapě, tzn když se zastavíš, hra se zapauzuje, což by v MP nefungovalo.
      • Malé mapy?
        • walltar
          Relativně... v porovnání s kampaňovou mapou.
  • nekromant33
    Nejočekávanější hra roku *doplňte podle data vydání*
    • Mart9
      ....po Kingdom Come
      • Magister_Peditum
        Ty "středověký" hry jsou někým prokletý. *15*
  • Tak kdy to bude?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit