Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Je to grafický hnus.

    Pochybuji o dopadech rozhodnutí. U WD skončily hlavní prvky stejně. Rozdíl byl pouze v průběhu dané hry. Vždy se to vrátilo nějako oklikou ke skoro tomu samému.
    Navíc aby zase člověk čekal dlouhou dobu na komplet hru.
    • ucho
      WD jsem nehrál, ale toho vlka jo. Rozhodování tam mělo vliv prakticky jen kosmetický, člověk rozhodoval jen o určitých detailech. Ale řekl bych, že hlavní stránkou je právě to vyprávění příběhu. Nějaké větvení není zase tak extrémně důležité, někdy ty drobnosti stačí. Ale realizace GoT se bojím, tam si podle mě ukrojili příliš velké sousto a nebude to mít potřebnou atmosféru.
      • Keyz
        Vlka jsem hrál jen začátek a pak jsem na zapomenul (hovadské epizody). Časem snad seženu v akci zbylé epizody a tam to opravdu vypadalo lépe.

        Ani ta komixová grafika mě tolik nevadila. Bylo to z předlohy komixu. Zde máš předlohu knihu a seriál a tam to bylo podáno realisticky. U toho příběhu uvidíme. Je to hodně a politice (knihy) a tam se dají vymyslet zajímavé nápady.
  • Yes, Ramsay!!! Takze cekam nakou romantickou zapletku :D
    • to je ten co řve v televizi na chudáky co spálej polívku?
      • To je ten co ma rad veprovy klobasy :D
  • mno , furt lepší než se dívat na GoT s českym dabingem , Chajme a podobný kraviny
    • V první chvíli jsem se taky zhrozil ale pak jsem zjistil, že ten dabing tak špatnej neni a většina hlasů se k postavám hodí (jediný co mi vadilo byla Adamovská a to že víc postav daboval jeden hlas).. Začal sem se dívat v originále ale pak sem zjistil že kvůli čumění na titulky pomalu nevidím co se tam děje, jelikož se tam kecá prakticky nepřetržitě. Takže dabing stejně zvítězil a nelituju toho *15*
    • No to je tak důležitý, jestli mu říkají Chajme nebo Džejmí. Hateři českého dabingu si vždycky najdou tak totálně nepodstatné vady, že člověk žasne. Přitom český filmový dabing je obecně na vysoké úrovni, Hru o trůny nevyjímaje.
  • Už se těším na rozhodování typu: 1. Useknou hlavu psanci 2. znásilnit jeho rodinu včetně prasete Vašíka 3. nevšímat si rodiny a jít dál
  • Pepinator
    Vypadá to jak z The Sims 4 enginu. *1*
  • Crsei v podání Leny Heady.. autor Ašel Smrtný ať se zamyslí :) Bohužel totálně odradilo od dočtení článku..
    • pořádná lína hedy nikoho ještě nezabila :D
      • jednou za čas je třeba si pořádně "zacrsat" *4*
  • Ta pohádková plastická grafika mi do GoT moc nesedí.. mohli by jednou změnit styl (i když oproti Walking Dead to lepší je).
  • každopádně se těšime
  • SILF *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit