Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dvě kámošky se baví o tom co dělaly včera a kam půjdou zítra na nákup, cestou džípem skrz džungli jen tak z plezíru postříleji 8 lidí, aby mohly z jednoho metru granátem rozbít cihlovou stěnu, kvuli zlatý cetce, která nemá moc velkou cenu. A co dál, no tady už je to nuda tak sedneme do džípu a pojedeme postřílet lidi někam jinam, btw. jak ses měla minulej víkend, myslíš že mi to v džínách sluší.... paráda, tuhle hyperrealistickou hru si určitě koupim *14*
    • Spring Breakers: The Game
  • V hlavni roli cernoska, super, doufam, ze je navic transgender vegankou a ve hre pujde o boj proti spolecnostem pestujicim palmovy olej. Naughty dog jdou s dobou.
  • Předobjednáno na X-Zone s artbookem. Těším se jak malej Jarda, Uncharted série je jednoznačně obrovská srdcovka.
  • bukrr
    Tohle vypadá přesně jako ta hra, která mě tak sakra bavila. Pochyby jsou jen kvůli hlavní postavě, bez Nathana to nebude perfektní. Ale i tak se nechám ochotně zkrouhnout o 1100.
  • Malleth
    Hlavně teda neukazuje nic novýho
    • A to je dobře... Na nové nápady tu bude další Uncharted nebo TLOU II.
      • Malleth
        Podle mě teda není nedostatek invence nikdy dobře
        • Souhlasím ač uncharted sérii zbožňuji...ono to je jeden ze dvou důvodů proč nejdu do pre-order...je to prakticky uncharted 4 hraná za jinou postavu a jsem zvědav na herní dobu.. 1100-1200 je docela dost..
          • ucho
            ale ten preorder není zase tak špatný.
            dostaneš k tomu artbook, který má cenu kolem 800,-, plus Jak and Daxter: The Precursor Legacy.
          • Kde to vidíš za tyhle prachy? Já to vidím za 9 kil ezproblému anebo v anglii ještě levnější.
            • Xzone, jrc, ps store.... kdyz u eshopu pripoctes postovne tak jsi porad na 1000... nevim co tu zkousis... tyhle ceny clovek vidi hned co se koukne na net a neprohledava minoritni alternativy... ty jsi urcite na tyto ceny nikde nenarazil ze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit