Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret
    hej dobrej napad, simulovat potapeci masku maskou :D este snorchl do huby, nohy do kyble s vodou a jedem
  • uz by mohli dat aspon tu hd verzi ke koupeni... klidne dev kit.. uz to dlouho nevydrzim :D
  • Nevím co mám říct, po tomhle by mohli být zážitky jak z opravdového potápění *3* . *10*
    • Tilwaen
      Možná doslova, ono pokud se příliš rychle vynoříš z vody, organismus to nezvládne - a spoustě lidí je po používání Oculu také blbě *2*
  • Jack1947
    Jestli tohle bude vrchol OR. Tak ne uz dekuji nechci o tom vic slyset... vzdyt tohle by slo i ve 2D. Mozna i lepe, mozna... inu zadna potapecska hra krom Red Ocean nenaplnila zhola nic a zasla tak jak vysla. Coz je zase skoda potencial zde byl a ne maly. Deep Black jenze tohle byli thps a o strileni. Treba tohle bude neco eh hratelneho.
    • A z ktorého telesného otvoru si si vycucal, že to má byť vrchol OR?
      • Jack1947
        V to prave doufam ze ne, to by bylo trochu moc za Helmu ktera vyjde na skoro 10taliru. *3*

        Hlavne, takovy mensi skryty , ne (hate) ale ne taky nadseni. Tot jest vsecko.
        • GlaDOS
          Pokud mě paměť neplete, OR teď stojí v přepočtu 6000 Kč. Konečná verze má stát podobně, ale cena ještě nebyla zveřejněna. Kde tedy bereš těch 10 talířů?

          Na to, že helma je terve ve vývojářské verzi, už má docela velkou podporu, nemyslíš?
          • (300USD Oculus + 58USD pošta)*1,21 DHP * 1,03 Clo = 446 USD > 9033kč
          • Jack1947
            Jeden anonymak psal v diskuzi ze koupil za 9500,. nakou tu "prvni" verzi z inzeratu. Takze jsem si myslel ze to bude tak nejak tolik stat. *3*
    • lol
  • Pete.palis
    kur*a, to musí být relax...mladá na vás hučí a vy jste pod vodou *5*
    • Mysliš staru ?? :D
    • Lawliet
      Tu hru jsem žral na PS one. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit