Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebylo tolik překvapení, odhalení, a věcí, o kterých by se už nepsalo dříve, ale pár věcí překvapilo. Co ale překvapilo trochu nemile, tak byl fakt, že se ukazovala spousta prototypů. Na jednu stranu je to vlastně příjemné, nahlédnout pod pokličku, ale co teda bude za rok, dva? Už teď se kouká na 150 gameplay u hry, která už je na E3 třeba tři roky po sobě. A taky to trochu dává tušit, že vlastně toho nemají dost na ukazování? Nebo je to opravdu jen pozlátko pro fanoušky? Pro mě je to spíše negativní věc:\
    • Můžeš jmenovat jednu hru, která byla na E3 již po třetí?
  • cr8gg
    chlapciii .. Sledovat zive E3 me rozbilo vic jak sledovat Oscary.. ale stálo to za to!!!
    • ucho
      tak EA a Ubisoft nic moc, ale Sony nezklamala. Microsoft to na začátku taky neměl špatný.
      • Keyz
        Sony bylo vtipný. Hlavně ta trojka co to uváděla v čele s Tučňákem. Ale bylo to dlouhé jako Lovosice.
        Mně se líbil MS. Šlo to rychle a bylo tam dost her a také neukazovalo dlouhý trailer na mega hit století o kterém si budou povídat i ufoni (little big planet).

        Jinak za mě Zaklínač. Málo keců a slušný gameplay. Navíc, to je celkem jiná hra, než ty americké klasiky, kde se řeší vztahy.
        • ucho
          Mně to dlouhý nepřišlo, na pohled mi to přišlo zajímavý (samo až na ten seriál, který pro našince nic neznamená) a nepotřebuji pouštět jeden trailer za druhým a na shledanou.
  • Keyz
    Blbý, že na E3 se dostane každý a pak tam někteří šílenci dělají ty skřeky a mají záchvaty jakmile vidí svojí oblíbenou hru.

    Je to bohužel americká šou pro široké publikum. Ta evropská akce je tedy lepší a lépe se tam člověk něco v klidu dozví.
    • ringmancz
      to mě naopak baví, aspoň jde vidět, že řečníci umí i něco jinýho než předříkávat připravenou řeč a že to lidi zajímá
  • ucho
    http://youtu.be/v2RbS0G-jjE
    • Vrook
      Dobrá paralela.. A to se Otíkovi cestou do Prahy ani neztratily kufry, takže si kluky z redakce představuju v L.A. ještě zmatenější. Snad si do nějakejch příručních zavazadel zabalili alespoň ty rohlíky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit