Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál to tady někdo, kdo hrál původní Syndicate? Zjaímalo by mě nějaké srovnání.
  • Hmm doba se změnila . Realtime akce sice OK , ale nějaké to RPG by tomu slušelo , pohled z prvních očí , HUD jako v Republic Commando a týmová taktika ........Já se především bál toho , že nám předhodí jen naleštěný starý Syndicate . A vypadá to , že přesně to se stalo ...
    • a nemyslis,ze prave kvuli tomu ty prachy vybrali? ze to bude prave jako stare syndicate?? ;D
    • takže bys chtel vicemene ten děsnej radoby reboot SyndicEAte
  • Odehrana cca hodka a pul. No teda nevim, nejak nic moc a ani nevim jestli to jeste zapnu. Po graficky strance / rozhrani je slusne, ale ovladani docela tragedie. To by se i dalo vydrzet, ale postradam duvod v pokracovani. Vyskum je totalne nezazivny, menu chaoticke, mapa neprehledna. Nepritele na urovni retardu. V podstate jenom behate po neprehledny mape, obcas neco deaktivujete / aktivujete ale to je tak bohuzel vsechno.
    • No ja som tomu dal uz minimalne 15h a je to super hra. Uplne mi to pripomenulo stary dobry syndicate.
      len par veci je nedotiahnutych
      1. interface je des... (mam na mysli to ze do nejakho inventara, alebo researche sa neda dostat skratkou, ale musim stale esc a klikat...)
      2. co ma maximalne SERE je ze sa tam spawnuju nepriatelia v prilis kratkych intervaloch... vymlatim cely areal od nepriatelov (bez alarmu) a za 5min tam su opat vsetci a pre istotu sa nejaky c*rak objavi rovno pod mojimi nohami
      3. NPC by mohli mat aspon o 2body viac IQ (teda 2x tolko ;) ), ale zase az tak casto sa to nestihne prejavit, pretoze zivotnost nepriatela ked ho zbadam je asi 2s, takze v panike sa radsej pomodli a zomrie akoby mal pocuvnut nejaku nacvicenu muscle memory a skocit po hlave do krytu.

      Inak asi vsetko ostatne je super. kazdy agent sa da velmi pekne takticky pouzit. Alebo sa da nakradnut kopec NPC a ist ako velka tlupa a kosit hlava nehlava.

      Takze za mna az na tieto chyby je to rozhodne dobra hra a oplati sa zahrat ju.
    • přesně toho jsem se bál
  • Počkám si na recky a pravděpodobně jdu do toho...
    • hlavne nečíst recky od kktu na games
      • myslim ze pouzitim slova "recka" si ze sebe naprostyho k*kota prave udelal sam
        • PreidaQ
          Docela běžně používané slovo, a to nejsem žádný mladý adolescentní trendista.
          • ne, ses jenom klasickej hipstr, ten nikdy neprizná ze hipstr je... lol adolescentní trendista, ty máš taky dost
        • Však ho nech. V pubertě chce být každý "cool" *1*
  • https://www.youtube.com/watch?v=NosPcItZ8Fo
    • Jak může někdo dát "nesouhlasím" odkazu na gameplay ? *1*
      • nelíbí se mu ten gameplay co tam natom odkazu videl? Nebo neni zvedavej na odkazy na utube a propagaci nejakyho game kanalu?
  • Hmmm, z toho videa nejsem moc moudrý. TEXT...nějaké výbuchy...TEXT.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit