Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je fuk. Stejně to byla banda hoven *14*
  • Mna by docela zaujimalo ako je to s nakladmi a "ziskovostov" takejto pobocky. Oplati sa vobec este americanom mat vo vychodnej europe alebo vobec v europe nejaku pobocku a vyvojarov ? Platy asi budu nizsie, otazka je ale aka je kvalita vystupu, nehovoriac ze po stranke manazmentu a riadnia je to narocnejsie ako ked je studio blizsie. Asi je momentalne pre velke spolocnosti zaujimavejsie si otvorit pobocku v Montreale, ako vravel Vavra, kedze kanada tam strasne dotuje vyvoj.
  • Já tam vidím 5 ženských :))
  • Vyjádřil bych to takhle:
    http://www.youtube.com/watch?v=F8wN4ZLQmjo

    Automobil: Mafia II
    Vito: IllusionSoftworks
    Zbytek aktérů: domyslete si...
  • Hurá do WarHorse :D
  • Hnisavec
    Nechápem ten hejt na Mafiu 2....hru som prešiel na PS3 na 100% a užil si ju ako jednu z mála a dodnes si pamätám na ten silný príbeh, hlášky, postavy, scenérie. Jedna z najkrajších a najviac vypiplaných hier na konzoly, kde vôbec nevadilo, že človek nemohol robiť stupidity pre detičky alá GTAčko.....ako fakt mi tam absolútne nič nechýbalo rovnako ani v LA Noire, ktoré malo podobne mesto oprostené od robenia infantilných kkcín...

    Kúpil som ju i priateľke na PC k Vianociam a povedala, že to je najlepšia hra akú hrala....a to hry moc nemusí, ale toto ju bavilo...
    • Tikov
      Méně propracovaný příběh (komunita následně přinesla pár indicií, že šlo i o mrzačení na úkor DLC) a osekaný taktéž. První mise po návratu vypadala fantasticky živě, jenže jen ta první mise. Další věc byl GPS radar, který hráče odtrhoval od města a řízení omezil jen na čučení na něj. Oproti původní Mafii to prostě tak nějak nebylo ono (což neznamená že by hra byla špatná, jen nenaplňovala očekávání... za cž si to pochopitelně slízla)
      • Jack1947
        Jeste ten destrukcni model aut byl na bodu mrazu oproti Mafia1... to byla jedna z mala her ktere se clovek nenabazil ani po letech a zije dodneska. ( to zniceni auta az to byla "papirova rachotina" bylo fantasticke) tenhle kmotrovskej - neznicitelnej "styl" v M2 nestal za zlamanou gresly.

        Polovina hry ve vezeni , to bylo to nejtrapnejsi a bylo videt ze nasilne se snazily hrace drzet zatimco pribeh sel mimo nej. Ta useklinas pote pokracovala a holt nesplnila... kdyby si nejak obhajily ten zaver mozna bych to "zkousl" ale takhle ne *11* .
        • Mart9
          To vězení jsem ocenil až zpětně, když jsem viděl Vykoupení z věznice Shawshank. Ty scény jsem v tom filmu krásně poznával.
    • Krom technický stránky byla o proti jedničce ve všem o krok zpět.
      • Jack1947
        Ani ne tak krok ale spise par skoro az svetelnych let... to je kdyz se ceka na velkou ceskou hru, pak hraci utrou hubu a budou jeste radi jak pekne byli zneuziti. Pak to vypada jakto vypada = ponauceni? pokud se nekdy oznami Mafia3 necekat nic, nebyt zklaman. *3*
    • Jack1947
      Mafia 2 byla jeden velky nesplneny slib (ktery se potom snazily zalepit narychlo splacanymi DLC 2 zbytecnymi, 1 ktere uz melo byt obsazene v hlavni hre) sliby,chyby... ktere nikoho nezajimaly to neni hate na hru ta byla celkem ok ( a na ty usekliny v pribehu tak v hratelnosti- zpoplatnena free ride wtf??) njn nebejt se to jmenovat mafia mit to scenar psanej od 2002+ atp hejt by mozna takovy nebyl ale bohuzel. *12*
    • Nešlo tam střílet z auta a chyběly mi nějaké boční úkoly jako v jedničce pro Ralfa. Taky mi tam chybělo víc misí ze Sicílie a více konců, které tam údajně měly být. I tak je to pro mě špičková hra.
    • Mart9
      Mafia 2 je skvělá hra, které nejvíce uškodilo to, že původně před vším tím očesáním měla být ještě lepší.
    • Keyz
      Mě tam vadil ten pokrok, který nebyl takový jako jsem čekal.

      Nebylo to o tuším ani rozlohou větší, nebyla tam možnost dělat extrémní jízdu a plnit zajímavé úkoly, nešlo vyžívat například nadzemní dráhu. Bylo tam menší množství vedlejší úkolů a taky tam nebyl ten postup, kde se učíš páčit jednotlivá auta apod.
      Tohle jsem čekal, že se zlepší.

      Jinak mě to bavilo. Graficky to byl velký skok. Vypadlo to super, navíc PhysX v té době to tomu dala další skvělé efekty . Jen bylo potřeba upravit počítaní hadrů jinak se FPS šíleně propadaly.
    • vítej v ČR
  • Jack1947
    Z plna hrdla muzu rict sbohem a bez satecku, za tu ostudu si nezaslouzite byt politovanihodni. *3*

    Nekde jinde a lepe, ne takhle... ale nejsem smejd ha vam to jinde preji kde nebudete delat na vlastni triko a budete mit nad sebou nekoho kdo vam vysvetly co a jak a co ne.
    Do te doby... se mejt (ne)hezky. *5* ( kdyz si vzpomenu na Mafiu2 vzpomenu si na vas takze radsi budu chtit zapomenout navzdy).
    • Změň si ikonku, děláš Helghanům ostudu.
    • Zaujímalo by ma, či je aj tvoj reálny život taký zbytočný, ako tento virtuálny...
    • Jacku, sakra vykašli se už na psaní těch blábolů, které ani nikdo nečte a jen ti dají mínuska. Jdi ven, najdi si nějaké reálné přátele a povídej si s nimi. Tady je to ztráta času a život je krátký.
    • Tvé sebevědomí se vyrovná snad jen tvé hlouposti *4*
    • Hnisavec
      nikto ta nemá rád, i za normálny názor si mínuskovaný a tvoje príspevky nie sú ani vtipný trolling ani inteligentné, nepríde ti to blbé stále prispievať???
      • Dneska mu asi někdo ublížil.
  • Asi trochu zvláštní, ale pro mě je to dobrá zpráva - takhle můžou odejít se vztyčenou hlavou...to kdyby dodělali Mafii 3 a Hiddeny pod 2K, museli by chodit kanálama. Alou do Warhorse nebo k jinému slušnému zaměstnavateli, good luck :-)
    • Jak víš že 100% dělají HD? :)) (Jestli ten tehdejší dohad o plakátu ve fotce, tak to nic neznamená)
  • no aspon se hezky potvrdilo, ze francouzi umeji vest AAA studio asi jako valku ;D
    • To jakoze vetsinu jich vedou uspesne a po vetsinu historie byli ve vedeni AAA studii obavani po cele Evrope?
      • wenceslaus
        "Jít do války bez Francouzů, je jako zapomenout vzít a lov vysoké akordeon" :-D
        • Lenze toto sa dnes da povedat o celej Europe. Frantici ju iba predbehli a zleniveli skor *1*
      • napoleon neni francouz ;)
  • Najdi Jabbu.
    • Jelikož ho tam nikde nevidim, tak musí bejt schovanej pod pingpongovym stolem ... nebo na jiný fotce ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit