Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Je to smolík no, ale stane se.
  • No, tak to fakt nebylo nečekané, to studio se potácí na hraně už rok, dva, možná déle. Šedesát lidí a za kolik let že udělali těch sedm (nebo kolik) her? Osm? Her na mobily, podotýkám. A mimochodem, zahrajte si je, hra tam vlastně žádná není, všechno, co dělali, jsou free to play klikací odpadky, založené zcela na inappech, možná vyjma toho házení míčkem, co už nevím, jak se jmenovalo (to bylo ale zase blbé jako hra).
    Čili za sebe doufám, že se "talentovaní zkušení vývojáři" do dalších studií nerozlezou. Neschopný management zejména... *8*
    • Pokud si tam delal (soude dle toho ze tak zasvecene vis, jak tam byl "neschopny" management), tak sis urcite musel povsimnout cele radky opravdu dobrych lidi, at uz Nofa, Cendy, Pazdery, Barti, Kodla, Kaktuse, Pudila atd. Tehle lidi je opravdu skoda.
      To co ti vadi na hrach bylo bohuzel z drtive casti vymysl ameriky. To hazeni micku bylo Toy Story, ktere trochu nepochopitelne vyslo asi 2 nebo 3 roky po vydani filmu, i to o necem vypovida... *5*
    • Počkat počkat, 60 lidí? Tam bylo opravdu 60 lidí? A všichni byli grafici/programátoři/designeři... ?
      • No oni ty studia mají také serkretářky, uklízečky, striptérky...
  • To je jednoduche, za rok se vystridali tri riditele mobilni divize a kazde nove koste dobre mete a musi ukazat ze on je tady vedouci.
  • Docela by ma zaujimali tie realne dovody na zavretie. To z je to koli restrukturalizacii mobilnej divize mi pride ako dost vagny dovod na zahmlievanie. Ocakaval som ze je to koli financnym dovodm, ze je tato pobocka stratova kedze mobilny trh je uz dost presyteny ale podla tejto spravy boli naopak v zisku. To trochu nechapem preco Disney zatvara pobocku ktora je v zisku, a celkom slusnom.
  • Doufam, že mobilni patlalove ted nebudou posilhavat po kariere ve Warhorse a nezacnou tam rozvracet vyvoj nejlepsiho RPG v historii vsehomira.
    • Doufam, ze uz sis predplatil ty joudo :B MuHaHaHa
    • Pozde, Masere, uz tam davno jsou.
    • cože? oni pracují na sequelu pro Skyrim? *8* *1*
  • Hezky napsano. Ty detaily mne prekvapily, tolik jsem toho ani sam nevedel :)
  • Z toho Micky Mouse zanedlouho dostanu depresi.
    • to jo, vypadá že si brzo šlehne herák do žíly
  • Mohli byste zaměstnat Radka F. v Levelu aby vás naučil psát recenze...
    • On někdo v Levelu čte recenze ?! :D .... Abych pravdu řekl, tak to je jediná část časopisu kterou téměř přeskakuju (čtu jen vyjímečně, když je recenze na nějakou srdcovku :) ). Taky bych nejraději přeskakoval ztabletovanýho Herodese, protože mne ten jeho mobilní hype nebaví :D, ale to přeci jen dycky přečtu, protože čekám co za heslo mne tam zas rozčílí :D. Ke sledování recenzí je lepším médiem internet, kde se ty recenze objevují okamžitě ... a né čekat na měsíčník :), ne.
      • Jack1947
        Ve notné většině případů mi přijdou recenze v Levelu příjemnější než tady na GAMES, tak třeba je to jen tém že hodnocení a co se dočtu taky můj usudek dost ovlivní ale čtou se mi tam líp.
      • Herodovy uvahy jsou jedine ktere jsem v Levelu cetl, chtel jsem podporit znovuzrozeni....ale uz na to seru, nebudu kupovat kvuli jednomu osvicenci ;)
    • VaZqeZ_EU
      Nelíbí se ti, jak píší?? Běž někam jinam!! Yes.. it's really that simple.. *3*
    • mirekdusinojc
      Pokud Radkova manželka dokáže uživit rodinu a pokud jeho rodina dokáže žít o chlebu a vodě.
  • Kam se asi posune Tlamiczka...
    • Overwatch
      Posouvání netřeba, dělá v Geewě.
      • Slysel sem ze "bohuzel" dela v geewe ...
      • Vilge
        Díky za info, nějak jsem zaspal že už se přesunula...
  • Smutny. Jeden cas to vypadalo, ze u nas zacinaji mit lidi co chteji pracovat na vyvoji her a v hernim businesse docela dost moznosti kde se uplatnit, bum, firmy tu konci.
    • mirekdusinojc
      Na druhou stranu to bude dobrá příležitost zkusit něco vlastního, takže očekávám menší boom nezávislých studií pod vedením zkušených lidí od Disney, kteří přijdou s něčím originálním nejen pro mobily. Jen doufám, že tam pracovali opravdu herní designéři a ne lidi, kteří předpřipravené f2p šablony plní obsahem s tématem velkých disneyho značek. Původně jsem myslel, že dělali taky Where is my water, ale očividně to byla práce jiného Disney studia.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit