Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ruthan
    Hmm, tak nakonec tam ten vystup, ale je vystup je taky digitalni:

    "Connects an audio cable from a digital audio input on an external receiver or amplifier to the monitor."

    A ja bych to potreboval dostal do repraku nebo kompu, ktery ma jen jack vstup.
  • ruthan
    Dik, ale tahnout od bezdratovyho ovladace zvuk zpatky k reprobednam, je ponekud zpatecnicky, stejne tak jako to delat pres komp.
    Muj monitor HP ZR24W a LP2475w HDMI vstupy maji ale, ze by meli vystup zvuku ven pres jack jsem si nevsim.

    Takze porad nejlepsi reseni ani ten HDMI switch s jack outputem.
  • Dlaha
    Forza a Fifa? Myslím že ne Time.
  • To budou na podzim plný popelnice Ps4 *15*
  • ruthan
    Mel bych ve spolek asi nepodstatnou technologickou otazku, ale pro me z pohledu tohohle kramu naprosto zasadni.

    Jak z toho vyvest zvuk pres jack do nekrobeden(repro)? Jestli se nepletu, tak Xbone ma zvuk narozdil od PS4, jen digitalne pres HDMI, eventuelne pres digitalni SPFD port, kterej uz mam ale na kompu obsazenej. Budu pouzivat klasicky velky LCD z PC bez repraku, ne telezivi.

    Na netu jsem nasel, akorat nejaky HDMI switche s jack vystupem na delear extremu, ale vsichni pisou, ze zvuk z nich nestoji za nic. Vim, ze jsou nejaky prevodniky, ale potrebuju doporucit nejakou konkretni co nejjednodusi krabicku, narozdil od Hellboye si na hifistu ani nehraju:)
    • Pomocí tohohle by to šlo, ikdyž je to trošku zhovadilý ->

      http://media1.gameinformer.com/filestorage/CommunityServer.Components.SiteFiles/imagefeed/featured/microsoft2014/headset-adapter/XboxOneHeadsetAdapter-610.jpg

      Vpodstatě díky tomuhle adaptéru, kterej při hraní vůbec nepřekáží na ovladači (mám ho u sluchátek POLK) jde zredukovat (do vaničké - ehm... *7* ) na 3,5mm jack a zapojit jakýkoliv sluchátka, či cokoliv jinýho na 3,5mm jack. Ale PS4 to má stejné - HDMI a optiku pokud vím, takže jsou na tom obě konzole stejně v tomto ohledu. To je jen tah výrobce jak prodat licenci na příslušenství = vařit ještě víc, ale to víme oba, žejo
      Ale vezmu-li to ze zkušeností:
      Domácí, rekreační, nebo rodinný hraní = TV s konzolí + na 99% stereo, nebo 5.1+ dolby
      Profi hraní (beru lidi fakt zapálený, jako já - esport atd) = opravdu kvalitní monitor + konzole + sluchátka. A pokud profi hraní, tak profi zvuk, protože kdo hraje FPS třeba tak dá za pravdu, že slyšet zvuk kolem sebe kvalitně a prostorově je půlka skillu. A profi zvuk ať už pro PC, nebo pro konzole to je fuk za míň jak 4 tisíce stejně není. Tím myslím kombinaci faktorů jako je kvalita sluchátek zpracováním a materiálem, zvukem samozřejmě, pohodlím, protože mít na hlavě 8-12 hodin nepohodlnej krám je smrt a kvalitní mikrofon pro voice chat. Seženu i za 2 tisíce určitě, ale nebudu mít všechno najednou. Buď zvuk, nebo voice, nebo se rozpadnou po roce.... Známe manufaktury v Číně, že ano

      Snad ti to pomohlo alespoň trochu s tím adaptérem
      • Jack1947
        Díky, i já za odpověd. .
    • "To je naprosto jednoduché." Budeš muset investovat další prachy do audiozařízení např. ----> http://cs.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-digital-music-premium-hd
      Pak to propojit optikou SPDIF XONE a zvukovku a z té vyvedeš už sluchátka... Ptal jsem se na to už i MS bylo mi řečeno že jejich zařízení je převážně navrženo do obýváku kde by jak konektory nebyli využity... Debilové...
    • wizaard
      Pokud nemá monitor jack výstup (jakože HDMI monitory obvykle mají), pak těžko.

      Jinak, jak z PS4 vyvést jack? Nevím o tom, že by PS4 měl jiný než HDMI a optický konektor.
      • pichnes sluchatka do ovladace :D
    • Jack1947
      To by mně taky zajímalo, na starým X360/PS3 byly vstupy dva zvlášt na video/audio tady koukám nehrozí. *7*
      • Výstupy?
        • Jack1947
          *6*
  • Jako Majitel xbox one už měsíc po vydáni z českého obchodu za relativně překvapivou cenu 12,5 tisíce (!!!) s kinectem si tak nějak říkám, kde je asi chyba. Ceny jsou různé jak se zdá. Lidi to brali za 15 tisíc z Německa, nebo Rakouska ... A kdo hledal ten našel. Jediné, co MS totálně u mě zes**l, tak je fakt, že XO neměl fungovat bez kinectu. A hleďme... Kinect je jenom cihla co zabírá místo a kromě streamu na twitchi pro metrosexuály co si tam dávají svoje obličeje s plakáty Justina Biebera na zdi to není k ničemu. Kolik lidí znám co dělají video chat, když hrajou... Takže to z mého pohledu byla obrovská lež od MS a podvod na cílové zákazníky v ceně 100$/€. Za bundle s 2x plnou hrou ( o hrách samotných lepších nemluvit) za tuto cenu je ale podle mě uvedená cena přijatelná.


    A ještě reakce k cenám headsetu... Je to logický nikdo si do svojí platformy nepouští zatím moc konkurence. Lepší je prodat licenci opravdu kvalitním značkám, jako to je u POLK audio. Koupil jsem si ty jejich sluchátka za 4,5k a nelituju. Kvalitní kus a cena odpovídá kvalitě, přestože se asi hodně lidí tomu podiví. Možnost volby se tomu říká. Kdo nikdy nehrál na profi úrovni tak to nepochopí
  • Santo01
    No nevim, mně se to zdá dost předražený, zvášť to vybavení. Stereo headset za 2 tisíce, když podobný headset vyjde normálně na cca 500,-?
    • wizaard
      Viděl jsi ten headset vůbec? Používal? Ano, za 2 000 Kč asi nestojí (i když v balení je i redukce, která jinak stojí cca 500 Kč), ale kolem 1200-1500 bych už bral jako relevantní.
    • Koupíš si adaptér na ovladač a můžeš použít vpodstatě cokoliv, ale pořád je to o jistý kvalitě a pohodlí. Má to pro i proti
      • Ano, muset platit za to, ze chci pouzit normalni sluchatka ma svoje pro.
    • Ovce se musi dojit *5*
  • Konec Ps4 keplu se blíží!
  • 2 hry ke konzoli je fajn nabidka imho *5*
    • Zoufalá nabídka v zoufalý situaci.
  • cena s DPH nebo bez?
    • Cena je s DPH

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit