Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakým způsobem můžu já jako Čech stáhnout Creation Kit? (Na steamu v ČR totiž nejde koupit Skyrim a tak se mi v tools vůbec creation kit nezobrazuje)
  • chcem sa spytat, kolko ludi zacali hrat Skyrim(ako ja) a po x hodinach (ja po asi 3h.) zistili ze je to fakt nuda?
    no flame, just askin
    • Zeptal bych se jinak: Kolik lidí bavilo předchozí díly a nebaví je Skyrim? Že někdo třeba nehrál předchozí díly a Skyrim byl jeho první TES a nebaví ho, tak to je prostě normální. Holt to není hra pro všechny.
      • ja teda hral az skyrim a neni to zle, ale tak odvareny z toho nejsem jak nekteri....uz jen protoze hlavni dejova linka je silne trapna
  • Hairy_Ass
    Konečně! *4*
  • Hmmm dobře pošefované. Jsem mile překvapen :) .
  • zkurvena reklama
  • Tak doufam, ze az se podivam na nexus, tak top10 modu nebudou jen ty, co zenskym odstranujou obleceni
  • 12/10 until February 2012. Aaand 26/10 right f*cking now, baby!
  • Tradičně vypadající CS (tedy nyní CK). Jsem zvědav, jak bude řešeno scriptování. A samozřejmě se opět obávám toho, aby CS nepadalo, jak tomu bylo běžné u Oblivionu.

    Obecně si myslím, že to Bethesda s CS/CK prostě vyhrála. Díky tomu její hry získávají daleko lepší životnost a vedle toho i lamka si dokáže udělat primitivní plugin typu vlastního baráčku u jezera. A kdo by nechtěl bydlet ve svém, že? Právě v tomhle je TES dobré - hráč si ho může upravit dle svých potřeb a schopností a i úplný noob zvládne jednoduché domečky, jeskyně apod.
  • No super, uzasne az na to ze v nasom regione si vdaka zasr*nej cenege neda kupit online na steame. Takze mozno uploadovat mody na steam pojde az bez steamoveho skyrimu ale stahovat uz asi nie.. Fakt super.
    • Já si koupil skrz MMOBOOST a pak aktivoval na Steamu :)
    • A co tak si kupit krabicovu verziu, ktora stoji menej, a zaregistrovat si ju na steame ?
  • Spades
    Doufám, že modeři nebudou mody dávat jen na Steam, ale taky na Nexus, protože Nexus Manager je přece jen o něco pokročilejší, než Click here 2 apply mod
    • nexus má velikou podporu takže tohohle bych se nebál
    • S ohledem na diskuzi na Nexusu bych se toho, že by se všichni přesunuli na Steam rozhodně nebál. Protože jak někteří píší, tak není nad rychlou odezvu umožňující opravy a také pochvaly od uživatelů, což by asi při používání Steam Workshopu zmizelo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit