Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Na hrej.cz bylo za leden 9 recenzí a na na EG.....3. Možná to není měřítko dobrého serveru, ale určitě lepší měřítko než kdo měl jakou novinku o hodinu dřív. Víme první!
  • My chápeme, že se neflákáte, prostě nebyla žádná pořádná hra k ohodnocení, z lednových recenzí mě z těch her nezaujala ani jedna a na tabletu ani mobilu fakt nehraju. Chápu že jistá menšina čtenářů asi ano, ale kdyby mi někdo řekl, že si koupil tablet kvůli hraní tak bych se na něj díval fakt divně, i kdyby to byl Shield
  • flash789
    takze hra mesice jsou vesmirni autobusaci...doufam ze nejsem jedinej komu to prijde prasteny.. :)
  • Bude někdy recenze na Polda 6?
    • Pán šéfredaktor ju sľúbil, že bude pred 2 týždňami
      • asi to ještě dávají schválit panu Zimovi aby zase nenaběhl s baseballovkou do redakce.. pod 6/10 to určitě nebude..
  • Jack1947
    Rok začíná a ten herní jakbysmet. Teda první měsíc nic moc... příští by se to mohlo zlepšit? no nevím.
    • ano ne no nevim ze ano mozna jo rok i jine roky a pak i to ze nevím ze mozna mesic mohlo i herni no nevím
      • Já sem mluvil s ním akorát po telefoně, a takže jsem nevim, a říkám, mně to nevadilo, stejně bych musel dát do toho :D
        • hele asi jo ale nevim, povidáš jo? hmm, tak asi jo, ale uvidíme hele, znáš to
  • fluffy
    je tu 15 recenzii, tj za obdobie co ma 30 dni je to v priemere jedna za dva dni...
    Ak prihliadneme na fakt, ze vacsina hier by mala byt hrana aspon 5 dni aby bola recenzia obsiahla a nie "narychlo" spichnuta tak to vychadza ze za mesiac jeden clovek by zvladol zrecenzovat maximalne 5-6 titulov. Kedze ste ich mali dokonca 15 znamena, ze na tom makaju aspon 3-4 ludia cisto na recenziach a to bol Januar este dost suchy mesiac. Takze len tak dalej cela redakcia GAMES.cz. O a aby som nezabudol, mal som velmi rad vase video recenzie.. WHAT HAPPENED? (ak je to casova vec tak by ste kludne mohli vypustit 1-2 tituly na ukor video recenzie niecoho co zaujima viac hracov)
    • janchor
      Na videorecenze už mi bohužel při stávající pracovní náplni (tzn. ne kvůli pořadu na Streamu) nezbývá čas.
      • Chapu, ze kazdy se musi nejak zivit a ze vzduchu nevyzijeme a prace na samostatnem webu bude hromada, ale jiste to stoji za to. Jen me trosku mrzi, ze uz nevzniknou podobne skvosty, jako tvoje videorecenze Hotline Miami, nebo Nidhogg.
        • Jack1947
          Máš GamesTv, tan nebrblej a pokud nelíbí tak hold smolík. *12*
          • Holt je cas vzdat hold slovu halt.
            • Jack1947
              Jo.
    • Jack1947
      Videorecenze už tu byli několikrát řečeno že stojí námahu, čas a vlastně se to tolik nevyplatilo, účast nebyla největší.

      Gamesplay a hlavně retro nemá chybu pro lidi co by si zahráli nebo je jen zajímá starší hra. Nebo si rádi zavzpomínají na mladší léta. Jinak je nesleduji také nikde jen tady je to vyjímka.
    • niceguyfromrussia.ru
      video recenzie boli super, ale asi to kompletne nahradili nudnými lets play videami a tou divnou reláciou, všetko zamerané pre malé deti čiže nič pre mňa... a asi ani pre väčšinu miestneho osadenstva kedže na tieto veci sú oveľa lepšie iné kanále ktoré vedia lepšie pritiahnúť segment 12 ročných teplých detí čo ešte nevedia hrať tak radšej pozerajú ako hrajú... pekne písaná recenzia + rozumná videorecenzia ktorá sa nesnaží byť vtieravo vtipná je čo som na games.cz mal dlho rád... koniec klasických videorecenzií a viac hipster recenzií na 2D chujoviny ktoré nikoho netrápia sa mi nepáči
      • fluffy
        Tak ak sa chcu zamerat na lets playe a rozne relacie tak preco nie ak su dobrej kvality. Ja osobne lets playe a relacie v podstate nesledujem (vynimkou je lets play hry ktora ma vyslovene zaujima) takze nemozem az tak hovorit o ich kvalite. Uznavam, ze v poslednej dobe vychadza spustu recenzii na tituly ktore ma naozaj vobec neoslovuju a do toho su to tituly s mizernymi hodnoteniami. Napr po recenzii na Fire Emblem som zvazoval kupu Nintendo 3DS pretoze slo o vynimocny titul(a aj som si ho po case kupil spolu s par dalsimi fajn hrami). Preto myslim ze obcasne recenzia nejakej spickovej hry o ktorej nikto nevie je urcite dobra, ale citat recenzie na android ktore maju 5-6 z 10 mi pride ako strata casu(ak niekto hru zvazuju kupit urcite staci skore priamo na googleplay aby vedel ci sa jedna o odpad alebo o kvalitnejsi titul).
      • nightborne
        Každému co jeho jest, já jsem si například retro let's playe s Pavlem a Volejníkem (sorry Hanzi) solidně oblíbil =).
        • jnsCZ
          Volejník tě přijde draho! ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit