Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá to jak ds3
  • Lost Planet jsem hrál jen první díl. Na to, že jsem od toho neočekával naprosto a vůbec nic a instaloval jsem to jenom abych zkusil dx10, tak se hra stala mojí srdeční záležitostí *14* Intro, hudba, akce mi hlavně připomněla mojí uplně první střílečku, kterou jsem dohrál do konce (shogo-armoured division) *14* *14* *14*
  • Tyhlety zabery ze zamrzle planety mi pripomnely zmrzlou Moskvu z Metro 2033 / Last light.
    Sakra kdyby dalsi "Metro", ktere by se ale vetsinu casu odehravalo na povrchu ve znicene, radioaktvni a mutanty prolezle Moskve, tak bych brecel radosti.
    Samozrejme by to museli upravit, filtry do gas masky by musely vydrze dele nez hloupych 5 minut. Taky by se treba clovek po nejakem case musel nekde schovat a zahrat se, hledat jidlo & piti, odrazet utoky mutantu a banditu. Sakra to by byl survival !!
    • Proto se to jmenuje Metro, protože se dá žít jen v metru. Ale nebylo by od věci tvůj nápad zakomponovat do hry jako kampaň, jako že už v metru se nedá dále vydržet a tak musíš po povrchu se někam dostat atd atd..
    • Melo tam byt: Sakra kdyby udelali dalsi "Metro"...
  • ešte raz uvidím zem roku 2513 tak ma porazi... *16*
    • Furt lepší, než éévropa dvě. *11* *11*
  • Hezký trailer o tom, že Jimiho drží na nohou touha vrátit se domů... Byla by srana, kdyby po dohrání hry po závěrečných titulcích bylo outro, jak Jim načape svojí manželku v posteli s jiným. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit