Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný, ale už mě ty blbé hry typu "NA TADY MÁŠ NOVÝ ENGINE" a zbytek a vlastně nejdůležitější část hry, tím myslím kvalitu, hratelnost atd. prostě "NEPOTŘEBUJEME" Ty rádoby pozlátka za 1500 korun ať si strčí do špic. Zlaté Diablo 1 a 2 či blbý Medal of Honor na PSX, to člověka chytlo a bavilo, tohle je pořád dokola, jen ti přidaj trochu nějaké omáčky aby masy lidí mohly utrácet za to, co už mají doma Xkrát! *12* *12* *12* *12* *12*
  • Srovnávat koridor s open worldem *facepalm*
  • N0isy
    Ten tunel vision je příšernej. Snad to ještě zpraví, popřípadě bude FOV slider.
  • Vzpomnel si nekdo pri sledovani videa taky na Hexena anebo Witchhaven?
    To byly rubacky a Hexen byl extremne skvely hlavne v coopu!
    Kez by se tomu Hellraid aspon trochu priblizil.
    • První co mě napadlo, byl Hexen... hlavně v těch lesích s tím ledem. :-)
      Jen mi vadí ta pevnost kamery... měla by více reagovat na akční dění. A taky by tam měl být jakýsi zpětný ráz... protože mi už fakt vadí to, že v hrách tohoto tipu má člověk pocit, že seká pořád do větru.
      No osobně mě ta hra svou atmosférou dost láká. Tedy... bavilo mě se dívat na to málo, co sem zatím viděl. (snad se s nápady nezaseknou)
      • Level s bazinou kdy z mocalu vyskakovali nejaci smejdi, to bych rad videl treba prave v HellRaidu.
        Jinak uvidime, zpetna vazba pri uderech je dost dulezita.
  • Jasně, že to krásnější než Skyrim, když je to koridor. Ve Skyrimu se zobrazuje tisíckrát větší plocha najednou. Kdyby to mělo ultragrafiku tak to těžko někdo rozjede. Každopádně to vypadá trochu jako Dark Messiah a to je celkem fajn. Ale srovnávat to se Skyrimem je hloupost.
    • Hexen a hlavně Dark Messiah mě napadl hned taky! Možná proto že ho zrovna hraju ;)
    • Heh, no Skyrim s modama nevypadá o nic hůř.
      Na tohle se těšim pokud z toho nevyhřeznou coop mód. To bude legracéé.
  • O hru sem se velice zajimal a mozna i tesil, ale kdyz vidim ze to hraje s zmrsenym gamepadem a kdyz vidim ten zasranej interface! Tak to jako ne panove, hru od dnes uz ignoruji.
    • Opravde chybí nějaké pořádné akční RPG. Takových her je dnes úplně minimum. Ty gamepady mě taky serou. Stejně konzolisti co znám moc RPG nehrajou. A když jo tak tomu stejně prd rozumí :). RPG na gamepadu je jako si honit levačkou, není to intenzivní a většinou nedosáhneš vyvrcholení *1*
      • SugarCoffeeTeaRumBoom
        Úplne minimum je stratégií. Konzolisti mali sériu RPG Final Fantasy pravdepodobne skôr, než si začal chodiť. Skús vyvrcholiť s klávesnicou a myšou pri Dark Souls. Ešte nejaké trefné poznámky?
        • prudislav
          gamepady a klávesnice s myší jsou u Dark Souls moc mainstream
          Třeba takový kytary a volanty to už je pořádný HC
        • Ale ma pravdu. FF nie je rpg ako take, je to japonske rpg co je uplne nieco ine, hlavne ten sposob boja je retardovany.
    • Ale no tak, na PC to muzes hrat samo na klavesnici a s mysi!
      Inventar je pravda delan na gamepad,ale to treba u Skyrimu taky.
      Beztak to pujde omodovat a bude to *3*
  • Teda, až keď sa tam objavil ten štít, som začal ohkať, dúfam, že to nebudú až také koridory, u mňa dobrý.
  • skoda ze neukazali luky a kuse
  • pekné, FPS Diablo, ešte by to chcelo lepšiu muzičku https://www.youtube.com/watch?v=cVMe1pMI1C0
  • tak na tohle se hodne tesim ..trosku me to pripomina dark messiash M a M

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit