Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Muze to bejt, urcite zajimava hra a i prestoze to je jen a pouze na PS4. *4* ( verim ze bude o co stat.)
  • Pilgrim66
    Tady zase řádí mínuskoví permoňíci.
  • Je to len moj názor, ale tá hra s ničím zásadne novým neprichádza. Podľa toho, čo vieme to bude shoot&cover. Dúfam že teda zaujme parádnou atmosférou a príbehom. Grafickú stránku už majú top :)
    • A dle ceho soudis o top grafice? *1*
      Podle CG traileru a nebo obrazku artworku? Gameplay zadny nikdo nevidel. Demonstraci co dokaze graficky engine jsme videli uz tolik a pak byla skutecna podoba hry nekde uplne jinde. Docela se bavim jak se nekteri nechaji zmasirovat hype hned na zacatku. O hre se zacne mluvit a to je presne ucel. Protoze pak si to koupi dost volu kteri se nechaji vtahnout do proudu. *3*
      Jako sry. Muze to byt uzasna hra. Ale to nadseni z grafiky bych naramne krotil. Nova generace konzoli neni vykonove buhvico a zazraky se nedeji. Tedy pokud z toho nebude interaktivni filmecek v uzkem koridoru.
    • Čím víc her bude tím těžší bude vymyslet něco nového. ;)
    • Ano, stejně jako třeba The Last of Us... 10/10 od všech to jistí, neboj.
      • kennyB
        Last of us si tu desítku taky zaslouží *3*
        • Hahahahaha.
          • God-of-War
            Utři si tu slinu. *15* *3* EDIT: Chlape, tahle hra, si to fakt zaslouží. Neni to vyhypovaný sh*t jako CoDko. Dokud si to nezahraješ, tak to nepochopíš. Jinak Tě ujišťuji, že sem normální, ale už mě opravdu nebaví, jak se tu někteří navážejí do konzolí a tvrdí, že je to zlo herního průmyslu... to bych rozdával kopačky. Nedej bože, aby na konzoli vyšla hodně kvalitní hra a ještě jí oznámkujo desítkou. Aspoň vidíš, co je tu za blbce a jakej Hate se na tu známku snesl. PS je prostě moje hlavní platforma.. jestli se ti to nelíbí, tak ok, nemám problém. LEMON: No sou a Ty seš jeden z nich. Nejdřív si pořádně přečti, o čem celkově píšu a pak laskavě komentuj.
            • Jack1947
              Ja uz vazne, nemuzu z tehle diskuzi a tech hateru , na konzole kdyz si to dicky prectu, to potom je vazne narusena, nejen psychika ale i ta chora mysl ji mnohdy predci. ( tech hateru) *3*
            • Jasny, ja jsem blbec protoze ty jsi odpad co neumi nic nez vyhrozovat kopackama. To dava smysl. *3* Kdybys opravu veril tomu jak je konzole uzasna a super vec tak bys sam nehypoval a nevztekal se, tragede. *6* Tak jak ja vim, ze PC to krasne strci do kapsy a ani novy konzole se mu nemuzou rovnat. A nikomu to necpu, ptze nejsem fanboj s iq 0.
            • kennyB
              Jestli u vás dvou fanboy znamená to, že se hra hrála dobře a dost bavila, tak se za něho považuju taky *3*
            • Jo to je ono, fanboy by rozdaval kopacky protoze mu nekdo sahl na hracku. Se prober, hlavne ze tu jsou vsude blbci... Tragede. *12*
            • Už dlouho tě považuju za jednoho z největších bláznů v místních a diskuzích a tímto to jen potvrzuješ. Kdyby to nebyla exkluzivka pro PS3, tak po tom ani neštěkneš, ty střelenej fanboyu.
          • Miserius
            Nehrals vid?
            • Miserius
              Jsi normální? Tohle neni Xcom, nemas se starat o npc, co tě to napadá za hovadiny? *1* Takle se más snazit ve skole ne na vymysleni hovadin
            • Takže vývojáři počítají s tím, že hráči jsou idioti a neumí se postarat o NPC. Dobrý, dobrý. Co takhle naprogramovat dobrou AI pro ty NPC a zařídit, že jim hráči mohou dávat rozkazy tak, aby se mohli vyhnout houbám? Byla by to mnohem lepší hra.

              Ale ne, hráči jsou idiotci, mohli by to pokazit, takže radši ne.

              Ty vole, jaký je to být fanboy? Vyznej se mi, zajímá mě to.
            • kennyB
              Papapapa: Ono taky záleží na tom, na jakou obtížnost hraješ. Na nejlehčí je možná ignorujou, ale na ty obtížnější, což jsem hrál se npc chovali tak nějak reálněji.
            • Miserius
              Ja bych se zadnyho cisla nechytal, kdyby jsi ty tady s nim nezacal mavat *3*
              To ze ignorujou Ellie (ci Billa) rikali vyvojari daaavno pred vydanim ze to tak musi byt jinak by to proste hraci mohli pokazit...kompromis - a je to jedina chyba kterou hateři dokola vytykaji
              Mimochodem, strasne me mrzi ze nejaky anonym nema rad moje nazory, ale dekuju za sanci *2*
            • Zajímavý jak moc se držíš toho čísla. Zvláště, když si spousta lidí už dávno uvědomuje, že čísla jsou naprosto bezvýznamná. Teda kromě případů, kdy hra, kterou dronuješ dostane vysoký číslo, že jo? Jo a vysvětli mi jakej je rozdíl mezi 7 a 8? A to, že ti nebezpeční houbombící naprosto ignorují všechny NPC je součástí výbornýho gameplay? Jako když ti hra říká, že musíš být 100% ticho ale pak tam Ellie běhá kolem a kričí? Dobrá gameplay možná, ale výborná? To jsi ty jen brainwashovanej.

              No, měl jsi šanci, zkazil jsi to, God-of-Ware2.

              Já radši přestanu chodit do diskuzí, je to fakt peklo s lidma jako toto.
            • Miserius
              7/10 hra to neni sebevíc se budeš snažit, možná by ti někdo sežral 8/10 a i to je prostě málo na to co v tý hře je výborný (příběh,soundtrack, výbornej gameplay - co víc teda chtít?) A zaklínáč je spíš devítková hra, než dvacetiosmičková *1*
            • Ahá, na dnešní poměry. No to jo, to máš pravdu. To je pak třeba takovej Zaklínaš 2 asi 28/10, když bereš dnešní poměry.

              Já jsem myslel 7/10 na poměry na základě logickýho uvažování.

              Ale přijde mi nízké se ohánět číslem s dnešními poměry. Stačilo by říct, že The Last of Us je mezi lepšími hrami dneška. To jistě je.
            • Miserius
              Jedna vec je brainwashing z marketingu (AC3 krasnej priklad) a druhá věc je pouha nenavist titulu z nemoznosti si ho zahrát nebo proste jen na zaklade nejakyho pohnutyho principu pripadne nerealnych ocekavani.... Last of Us je (na současný poměry) jednoznačně 10tková hra (podívej se co dostává 8-9) A pokud to jednomu z 100 nesedne, to neni nic necekanyho
            • Solidních 7/10. Ale nedivím se, že lidi jako ty se nechají brainwashnout a myslí si, že si to zaslouží 10/10. Marketing je všude a každá lež se stane pravdou, když ji budeš dost dlouho opakovat. A ono je vždycky lepší se jen svézt na vlně než zapojit mozek.

              Ale přiznám se, že ty jsi se mi jevil docela rozumně. God-of-War ne, ale ty jo. Tak nic, no.
    • Tak nepotrebujes prudko originalny titul za kazdu cenu, aj slusne prevedena a neodflaknuta hra vzdy potesi.
  • sipecka
    Článek o konzolích? Tak to je ráj pro zdejší pc scénu.
  • God-of-War
    RAD 4.0 engine bude hodně slušnej *4*
    • Souhlas, podle mě bude vypadat ještě líp jak Unreal, i když samozřejmě jen z vyrenderovaných obrázků to posoudit zatím nemůžu.
      • God-of-War
        To je fakt, ale po přečtění celého Preview se na to těšim ještě víc, než doposud. Tohle bude fakt bomba gamesa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit