Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bukrr
    Ale hlavní otázka je:

    Bude k dostání kari?
  • Sakra, ukradli mi povídku :D
    https://www.wattpad.com/249349786-co-kdyby-t%C5%99eba-co-kdyby-jfk-p%C5%99e%C5%BEil-atent%C3%A1t
  • JFK? Koho krome americanu zajima fukin JFK? uz tohle me instante vypnulo ... =D Ne ... nechte si Prey. Puvodni byl celkem zajimavej...ale tohle'? pffft.
    • "Atentát na JFK" v tomhle případě slouží jen jako dobový milník, kde se všechno začalo dít jinak, ty vypnutej instante :). A protože JůHeleSáj, ať si o nich myslí kdo chce co chce, jsou jednou z největších velmocí na týhle hroudě hlíny, tak dění na jejich kontinentu v jejich kultuře mělo vždycky velkej dopad na zbytek světa díky ekonomice. A myslim, že vražda vysoce postavenýho státníka zrovna takovou událsostí měnící chod budoucích ději ;) zrovna je.

      Myslim, že bys měl ve škole radši vypnout mobil/tablet/notebook a věnovat se obecnýmu sebevzdělávání než psát komentáře na úrovni žáka druhého stupně pomocné školy.
      • uaxpk
        Přesně tak. Už Červený Trpaslík měl svého střelce na travnatém pahorku.
        • Já si hlavně pamatuji, jak tam chudák dopadl Oswald. *1* *1*
          • A co je nejhorší, pořád jsme nesehnali žádný kari
  • Farnham_The_Drunk
    2032 to je za pár let. Nechci se tu moc pouštět do hodnocení JFK. Ale na JFK nebylo kromě jeho smrti (a dohadů kolem ní) a že zasunul do Marilyn Monroe, zajímavého už asi nic. Takže alternativní historii by neúspešný atentát změnil asi tolik, jako by ji změnil Miloš Zeman nekuřák a abstinent.
    • much0J
      No tady akorát ukazuješ, jak nevzdělanej blb si.
    • Jj a právě proto, že to byl, podle toho co píšeš, takovej nepodstatnej jouda, tak sešel ze světa mladej a rukou vraha, že? :).
  • s původním Prey to nemá nic společného, vůbec to nepokračuje v odkazu, akorát to parazituje na jménu. Retrofuturistický styl? Pod tím si představím Fallout a jeho mix 50. let 20 století spolu s technologií z 23. století. Myslím že tento styl spíš znevažuje hru a nedělá z ní hru seriozní, ale žertovnou.
    Škoda že nikdo (nebo málokdo) neumí udělat seriozní sci-fi a la Clarke, Asimov, Dick. Pár vlaštovek se najde (třeba SOMA byl Dick jako vyšitý).
    K novému Prey jsem trochu skeptický
  • Místo originálního space huntera dostáváme koncept Half Life 2 x Portal 2 x Dishonored x Soma..neříkám že to bude špatné, ale space hunter byl krapet originálnější..
    • uaxpk
      Mě zase tento koncept (a hry, které jsi vyjmenoval) sedí daleko více. Mohlo to mít jiné jméno - souhlas, ale ta hra vypadá lákavě i sním.
      No a je docela možné, že v rámci příběhu se vysvětlí proč právě "Prey"
      • bukrr
        Sám obklopen příšerami na vesmírné stanici - asi se dá odvodit proč Prey
      • Koho snis?
        • frag.ment
          Asi tebe, když někoho opravuješ a sám nejsi schopný napsat Í
        • uaxpk
          s ním. Omlouvám se - nepozornost
        • Třeba se mu o tom zdálo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit