Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo by si pomyslel, že GTA z první osoby bude připomínat klasickou střílečku?
  • Jack1947
    Klasickou střílečku jen s Free roam modem... ne díky radši klasickej THird person pohled. *4*
  • Ano, ale na Oculusu :)
    • Lepsi by to bylo na project morpheus :)
  • Kdyby to vypadalo takhle, tak bych tomu možná dal i šanci.
  • autoaim FTW:)
  • Vůbec. V GTAV už je fyzika pohybu postavy tak výborná, že z FPP by si hráč pohled na postavu při běhání, skákání, bitce apod. neužil.
    • dokonala fyzika pohybu? Asi som hral inu hru, necim nevynika u TPS hier, nie to este u FPS.
      • Nikde jsem nenapsal "dokonalá". Nauč se číst.
  • mnoho povyku pro nic. Poslední dobré GTA bylo Vice City
    • ee, poslední dobré GTA bylo 1, měl jsem tehdá, střední, i halucinace, pořád jsem slyšel někde cajty.
    • Kozy
      První a poslední.
    • poslední dobré GTA byla GTA V *3*
      • ach já bloud zapomněl zmínit že dobré pro mne. V GTA5 mě iritovaly dvě hlavní postavy ze tří, za které mě hra nutila hrát. S SA jsem měl stejný problém, ve čtyřce mě pro změnu iritovalo překopané ovládání...

        A nebo už možná nejsem takový nadšenec, i to je možnost...
        • prosimtě za který dvě postavy ze tří tě nutilo hrát GTA SA? já to párkrát přehrál, asi jako všichni tady a vždycky sem hrál jen za CJeje
          • On tim spíš myslel, že mu CJ byl asi nesympatickej a hra ho nutila hrát zrovna za něj.
        • Irituje te jeste neco?
  • Pohled z první osoby je sice pěkný, ale tohle by měla být běžná součást prachobyčejného traineru, který bude na PC ve spousta verzích. Budoucí modifikace GTA V s příchodem na PC si lze tak stěží představit. Jsem proto opravdu zvědav, jak si budu moct GTA V na PC vyšperkovat k obrazu svému.
    • bez žirafy na motorce je každá hra poloviční *1*

      https://www.youtube.com/watch?v=339O7Z16K3g
      • https://www.youtube.com/watch?v=Q6cWQPH3Wjc

        Není nic lepší než zabít kachnou vše živé a pak si zahrát jako pštros bowling. *1*
      • Mato1987
        https://www.youtube.com/watch?v=QpgJcgMA_UM :D:D:D
        • nejlepší jsou ty lidi, jak řvou na toho koně.. hey fuckface! I don't like the way you lookin' at me! *15*
    • Abys mohl. *2*
  • Mato1987
    Ja si ani v tom najdivočejšom sne neviem predstaviť s čím prídu PC moderi :)
    Ináč sio všimnite tú kvalitu a počet detailov v kokpite liedadla/lode/auta, celkom slušné na to, že je hra na staré konzoly a ešte k tomu sa nejedná prímarne o závodnú hru ako tomu je trebárs u odfláknutých kokpitov v grid autosport, kde je hra zameraná na okruhové jazdenie v závodnych autách. Asi si codemasters vzali inšpiráciu z watch dogs, kde je kokpit kamera tiež jedna rozmazaná plochá 2D textúra.
    • Dúfam že spravia nejaký poriadny ENB mod + modely reálnych áut ako na GTA IV, ktorá sa po tejto plastike zmenila zo škaredého káčatka na krásnu prinzeznú. Škoda ale že ostala rovnako hlúupa a nudná ako predtým.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit