Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mi to pomohlo se rozhodnout, a nelituji, díky *4*
  • U těchto her je problém, že jakmile se zjistí jak ta hra počítá náhody, dovednosti atd.. Tak se najde ideální taktika na různé situace a hotovo.

    To samé jak online hry travian apod.
  • Dobrý článok o zaujímavej hre :)
  • Mart9
    Nervydrásající je v FM každý zápas, proto jsem to přestal hrát.
  • Je nutno si v pvní řadě uvědomit, že Football Manager je všechno jen ne réalné zobrazení fotbalu. *4*
    Faktor psychiky je podle mě až pžíliš velký. Ano, psychika je důležitá, ale neudělá z hráčů zničehonic tým na úrovni pralesní ligy (a naopak) jak se to ve FM často děje(hraju to už nějakej ten pátek).
    Někdy je to k uzoufání, protože o výsledku nerozhoduje taktika ale špatnej hovor před zápasem(jakkoliv se vám ta volba zdá logická a správná).
    Jinak je to v mnoha ohledech to nejlepší na trhu.
    • Pravda. S tou psychikou je to dost přehnané.
  • fixcz
    Dááááááám dělovou rááááááááánu - jak Milan Škoda... A přestřelím brááááánu - jak Milan Škodááááá...
  • Autor má na začátku jednu velkou chybu. To že se hraje play off o sestup ne správně. Od následující sezóny 2018/2019 to tak bude ve skutečnosti. A Football Manager s tím počítá. Po odehrání prvního ročníku ve hře se tedy systém skutečně změní.
    • vaclav.pechacek
      Ne, ve hře to není správně, právě proto, že k tomu dochází už v první sezóně (té, o které píšu v článku), a že k tomu není přidaný zbytek plánované play-off nadstavby. Vývojáři už tuhle chybu uznali na fórech a předpokládám, že je opravená, ale nechtělo se mi kvůli tomu zakládat úplně nový save.
  • milý článoček. ja som za viac podobných. dobre sa to číta ako jednohubka k večeri
  • Vašek by měl zpracovat své longsplaye z Crusader Kings jako historický román.
  • Tohle bych viděl spíš na článek na soukromý blog, ne na web o hrách.
    • ale no... občas poteší, keď človek vidí, že chlapci ešte nestratili zápal pre hry :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit