Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Btw: jak by vypadala grafika F4 v podobnym pohledu pohledu jako jednicka
    http://kotaku.com/fallout-4-re-imagined-as-an-isometric-game-1728145213
    • Tohle bych si nechal líbit!
      • jj vypada to pekne
    • del0
      f**k
      new pants please
      *1*
  • Taky vám dělá ve Falloutu 4 to, že když vyčistíte nějaké budovy, tak tam máte po pár dnech zase nepřátelé? To tak má být nebo je to bug? To jsem teda několik hodin čistil místa na mapě úplně k h*vnu...Mohl jsem mít za těch 23 hodin odehranou část příběhu...
    • Je to tak schvalne. Jak obchodnici, tak npc a raideri se pohybuji po svych. Raideri ve skupinkach. Kdyz padnou na neco vycistenyho, tak to zaberou. Dobre je to v tom, ze veci ktere jsi tam nasel se obnovi. Vyjmecne se teleportuji jen zasekla npc, ktere te doprovazi a jsi prilis daleko (ne vzdy udelas dobry pathfinding. Me to tak treba vyhovuje.
      • Btw: s karavanou, nebo treba nekoho sledovat muzes pres pul mapy. Na zacatku je to mimochodem krasne demonstrovany na Minutemanovy, kterej jde s lidma po svych do sanctuary. A da se toho i vyuzit, kdyz sledujes karavanu kterou driv nebo pozdeji nekdo prepadne.
    • Psychotic
      Tys nikdy nehrál nic od Bethesdy?

      Pochopitelně se ve většině lokací nepřátelé respawnují, aby se dalo expit donekonečna.
      • Nn, tohle je první hra. No tak v tom mě to zklamalo, když tam bylo u toho cleared, tak už jsem si říkal, že už aspon budu mít od nich pokoj a můžu tak vyčistit celou mapu, takhle mě to moc nemotivuje...*10* Díky ale za odpoved.
  • ten clanok je tusim len prepisana tato prezentacia tima caina
    https://www.youtube.com/watch?v=Xa5IzHhAdi4

    ale aj tak som si to rad precital. lepsie si to clovek zapamata :)
  • Moc pěkné počtení a dost mi sedlo i časově. Po pročtení diskuse o F4 tady na Games, která mi jednak roz***ala bránici, ale taky způsobila, že jsem s koupí F4 zaváhal, jsem opět po dlouhých letech rozpařil F1. Jen tak cvičně za víkend sfoukl hlavní příběhovou linku a opět si připomněl, že šlo (a stále jde) o úžasnou hru. Atmosféra neopakovatelná a ten pocit, když někoho rozšmelcujete brokárnou, nebo dávkou z automatu, to prostě má svoje kouzlo. Momentálně se chystám na dvojku a pak ještě FT. F3 už asi hrát nebudu, přece jen vychází dost her, které se dají zapařit a F4 určitě nebude moje priorita. Ne za ty prachy, ne s těmi chybami. Ale Fallouty do trojky - díky kluci z Black Isle za Vaši práci.
    • Sohlasím že F2 byla totální bomba, sám sem ho dohrál odhadem tak 10x a nikdy mě neomrzí si ho znovu zahrát, u F1 se mi nelíbil ten časový limit i když byl docela velký. Nicméně k F4. Zaprvé 1090 kč mi nepřijde tolik peněz za takhle rozsáhlou hru, za druhé, každý mluví o chybách a nevychytanosti. Já mám odehraných cca 36 hodin a na nějakou zásadní chybu jsem teda nenarazil, snad jen neustále zavazejícího psa ale toho sem rychle vyměnil za jinýho společníka. Uznávám není to už sice klasický fallout RPG, nicméně má to vtip a atmosféru pravýho falloutu a ten kdo to přirovnává ke skyrimu je s prominutím vazelína (nic horšího se bohužel napsat nedalo). A komu se nelíbí grafika asi by si měl zkusit znovu zahrát třeba F3 nebo NV a potom se podívat na ten skok dopředu.
      • Právě že ten časový limit dává pocit naléhavosti a žene kupředu. Navíc se dá prodloužit, ale bez debat souhlas, že je to stresor. Mě to ale fakt hrozně bavilo. Jinak ten F4 po recenzi a po pročtení diskuse vidím max na 800,- Kč. Za mě víc ani ťuk.
    • zkus cesky fallout resurrection...je to super :)
      • čoveče hoď mě link na tu verzi co si hrál, já sem to hrál tak před rokem a nevím jestli sem měl staženou verzi s nějakým bugem nebo sem tam někde něco podělal ale nemohl jsem to dohrát, páč mě nešlo v jedné lokaci s někým promluvit a tím postoupit v questu
      • Taky už jsem stáhnul a taky se na to chystám, zapomněl jsem to zmínit.
  • A proč je, milí soudruzi, Fallout 1 tak skvělý? Protože to není konzolová sra*ka jako současná herní produkce. V podstatě mají hráči RPG her jedinou naději - že se konzolovky začnou v budoucnu kopírovat a krást stejně, jako PC hry a tím pádem se pro nenažrané managery nestanou atraktivní a přestanou prznit RPG žánr, jinak všechna RPG dopadnou jak F4.
    • Z herního průmyslu se stala totální žumpa od té doby co přišlo na trh PS3. To se o hry začala zajímat i široká veřejnost a to je to co herní průmysl pohřbilo. Pak začal mor v podobě časové exkluzivity a těžko se pak odmítá malý rozmazlenec, který prostě potřebuje ten plejstejšn kvůli jedné exlkluzivní hry, která ho za týden omrzí.
      • del0
        "Z herního průmyslu se stala totální žumpa od té doby co přišlo na trh XBOX"

        -fixed-

        Mrkváč chtěl prostě konkurovat SONY, tak vznikl tenhle sajrajt, což způsobilo přesun zájmu spousty vývojářů ($$$) z PC. Začal trapný boj o exkluzivky. Nakonec tu stejně máme skoro všechny hry na 3 platformy, z nichž minimálně jedna je rozes*aná a japonci místo aby drželi svoji tradici specifických her z dob PS2, tak už pomalu lezou západu do řitky.
      • PS3 *15* to určitě... bože vy jste se tady dočista zbláznili...
        • Že by ses nad tím alespoň zamyslel? :-D Což chápu je pro uživatele PS3 problém - a to přesně potvrzuje můj komentář - nynější produkce her pro konzolisty se přizpůsobuje jejich myšlení a tudíž se programuje s ohledem pro blbce.
          • Nad čím? Nad tvoji debilitou? Nad to není potřeba se zamýšlet *4*
            • Včera sis sundal z kola pomocná kolečka, zasalutoval jsi před nastoupeným Legem a teď tu budeš dělat čachry machry, pipísku?
        • A ne snad? S PS3 přišli samé nobrain hry.
          • ja bych to pripsal spis nekam k nastupu xboxu... predtim konzole jeli svoje zanry a byla to alternativni platforma, pak se zacali ms a sony predhanet, kdo zprzni vic zanru a napacha je na ty svoje packovadla

            soucasna pseudokonzolova generace uz jen pokracuje v nastolenym trendu
          • jako Okami? jako Valkyria Chronicles? jako Demon Souls? jako Journey? Jako Metal Gear IV? Jako Ni No kuni?
            • Partizan a Transgender:Tak trh s hrami nebo kontinentální evropský trh s hrami? Máte v tom bordel. Každopádně no-brain efekt už platil již několik let roku okolo 2003 (datování individuální, pro mě je to rok 2001 hrami jako např. The Sims), a PS3 je 2007. Takže vaše laická analýza a kritika stojí ledatak na podmáslí a ne na objektivitě. Za vaší snahu se stavte v kabinetě blbopisu.
            • To jsou všechno hry pro strašně malou cílovou skupinu a japonsko
            • Neznám, neznám, neznám, neznám, neznám a neznám. Sry ale hentai není pro evropský trh zrovna tahák. Možná pokud je ti 15a zažils těžkou šikanu.
      • JJ, tak nějak..
  • Cool. Víc a víc takovýchto článků!
  • Luxusní článek, víc takových a games.cz se zase pozvedne úroveň ;)
  • Hezky clanek, ted jeste doplnťe historiá nejlepsiho dilu, fallout tactics :-).
  • ja doufám že bude taky recenze na nove anno
    • PreidaQ
      Tady máš mou skromnou recenzi:
      "Předchozí díly byly lepší."

      Nestačí?
      • To neni recenze.
    • sry špatna diskuze
  • Mrknete na nejaky materialy o underrail, ktery bude brzo v beta fazi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit