Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Super! Miluju všemožný doplňky ke hrám v rámci danýho univerza (knížky, komiksy, filmy) *14* Když vezmu TOP laťku ta tou je samozřejmě Zaklínač - prošel jsem oba díly, po čase přečetl knížky (+ do uší OST z her) a dal to znova, ačkoli jsem věděl co mě čeká tak to hraní mělo úplně jinej náboj, ale Zaklínač je v tomhle absolutní špička (k W3 má vyjít komiks od DarkHorse). MassEffect knížky jsem taky přečetl a až na poslední díl to bylo fajn doplnění, to samý animák Paragon Lost a opět komiksy. DragonAge , jak knížky tak "Fan" seriál. DeusEx, Icarus Effect, komiks atd. Pokud to bude za rozumnou cenu a v rozumný kvalitě tak beru všema deseti.
  • Já myslím, že to bude bezva hra. Akorát to natahování vydání je hrozný.
    • To víš, nejspíš mizerní vývojáři, proto ty odklady. Nicméně uvidíme fakt až při vydání.
  • MidnighT91
    Nevím proč, ale kdykoli tu vidím článek s nadpisem Watch Dogs tak se můj zájem o tu hru o kus sníží... Už aby bylo 25.
    • mám přesně ten samý pocit .... už podruhé.

      Takhle to bylo i s Assassin's Creed IV, hromada článků a propagace ....můj zájem klesal a klesal a pak jsem toho litoval, protože ta hra byla parádní *3*

      Takže i když můj zájem o Watch Dogs úplně opadne, stejně to zkusím, protože mi něco řiká, že to bude dost dobrý *3*
    • kickasl
      Zajimave. A pujde to do minusu nebo se to na nule zastavi(ptam se naprosto seriozne)? A budes to hrat s nulovym zajmem?
      Zrovna tohle mi neprijde nijak hrozna zprava. Spisovatele neznam, ale co jsem tak kouknul na net nemuselo by to byt spatne.
      Nebo ti vadi ciste nazev? To by mohl byt trosku problem. Asi bys to musel dohrat na jedno posezeni.
      Ale aby bylo 25. bych taky bral.
    • ringmancz
      do té doby tvůj zájem bude na nule, vzhledem k tomu jakou masáž Ubisoft dělá směrem k datu vydání
  • Not Found

    The requested URL /oznameni/pribeh-watch-dogs-bude-pokracovat-v-e-knize-od-kyberpunkoveho-veterana-237159 was not found on this server.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit