Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • caute, rozhodujem sa medzi hrami, ziadnu fps som uz dlho nehral, co je lepsie? cod ww II alebo wolf II, z obydvoch mam trochu predsudky, pripadne sa opytam inak, co je horsie? patosu sa nevyhnem to je jasne...
  • Tak či tak, mě jen štve že jde o hru s názvem "World War II" a obsahuje pouze cestu američanů a vše ostatní jakoby ani nebylo. Kvůli 4 hodinové kampani si fakt nekoupím hru "World War 2" ... A v multiplayeru aby mě v Gibraltaru (da fuck!?) zabodla negerská příslušnice wehrmachtu *1* ... Ne dík.
    • Ty nevíš, že celý Evropský válčiště bylo prošpikovaný černochama a ženskejma? a dokonce i tam kde se neválčilo? no to nejsi správný Social Justice Warrior
      • Jack1947
        Zachvíly tě černoši budou strašit i ve snu, týý ANTISJW hrdinno :D
        • Mě těžko soustruhu
          • Jack1947
            What??
            • Jack1947
              Proč zrovna urologa ?? prostě mám problém který mi nezbívá než se s ním smířit. Každý má něco nikdo není dokonalý... někdo má nečeho více někdo zas méně. Možná tě omlouvá to že tu moc dlouho nejsi tak si to neveděl.

              Pokud to byl pokus o vtip tak to zkus jindy lépe.
            • Jestli ti je 26 a píšeš tak jak píšeš, tak bys měl navštívit nějakýho urologa
  • jindra.veliky
    trailer je luxusni, snad se konecne dockam poradny filmovy kampane ve stylu MW2 ci CoD4, ale z druhy svetovy

    jenze chtelo by to real gameplay
  • No ty maňásku...hloupější to už snad být nemůže...vlastně může, stačilo by, aby přidali do hry možnost hrát v mulťáku za ženskou čenošku, v uniformě wehrmachtu co bude při steči řvát "fot the third reich"...ops

    Jinak, klišoidnost, vykrádačky, a stupidita z toho traileru přímo cáka, jak tu bylo proneseno, představa jak v ARDÉNÁCH roku 44 Němci kontrolují americké zajatce jestli nejsou židi a pak je posílají do vlaků mířící do koncentráků...když byli sami rádi když jim přes ARDÉNY dovezli palivo alespoň na půl dne...to může opravdu vymyslet jen nějakej id*ot co viděl hory a lesy když byl s rodinou na pikniku za Méďou Béďou v Yosemitskym parku.

    Jestli chcete historickou FPS tak jedině RO2 s Rising storm a Rising Storm 2, argumenty, že to nemá Singl s PŘÍBĚHEM, jsou zcela irelevantní...tadle splácanina taky žádnej příběh nemá, pokud nepočítáte příběh plnej nesmyslných faktů kterou by napsal přiožralej student po prokalenym víkendu po tom, co mu máma oznámila, že jim umřel křeček a student dostal záchvaty srdceryvných emocí
    • co si vybavuju, tak Němci v Ardenách zajatce rovnou střileli, viz masakr u Malmedy, což popíchlo pro změnu amíky a ti zase postříleli zajatce Wehrmachtu u Chenogne, to se jim ale asi mkc nehodí do heroic sjw pg12 friendly traileru, dát tam amíky jak střílí zajatce
    • Jack1947
      Zase bych tolik nehanil aspon se snaží a "kampan" v RO2 se nedala dohrát protože měla nastavenou fakt těžkou obtížnost i na lehčí.
      • Snaží? Tim že si dali filmový víkend a shlédli všechny filmy o válce v západní Evropě a pak to natlačí do traileru a hry? O tom, že to vypadá, že jediný komu záleží na vlastním životě a životě můžů jsou Amíci zatimco Němci si lážo plážo běží proti kulometu protože...protože vlastně vůbec "nevynalezli" mobilní válku s kterou dobyli 3/4 Evropy...jediný na co se zmůžou je zteč jako v první světový, tahle hra vypadá jako finální scéna ve FURY kdy divize SS nedokázala zníčit jeden tank a místo toho okolo něho běhali jak blázni a nechali se postřílet
        • Jack1947
          Atmosféra, nutnost doplnovat si zdraví a alespon trochu zdánlivá iluze reality, ale chápu kdo jednou hejtí a čeká zázraky tak má smůlu... bavit ho to přes všechno úsilý ani nemůže.
          • Trochu zdánlivou iluzi reality má již zmiňovaná RO2 a nebo z novějších Squad...rozhodně né CoD kde se lidi vrhaj vstříc kulometům v kabátech...to kromě rusáků, který neměli na výběr protožer měli zaq zády NKVD nikdoi nedělal...protože neexistuje save/load
            • Jack1947
              Co sem pleteš Quake MP prostě nejsi cílovka ani tě to nezajimá tak ses vyblil ( někdo to musí uklidit) jde se zase o dům dál. Zejtra bude opice ale to k životu patří *3*
            • v MP těžko...výše máš obstojné 2.nd WW FPS...todle bude CoD MP jako dycky...kdyby tam po sobě stříleli žáby s medvědama, stormtroopeři s rebelama a nebo černí němci s amíkama...furt to bude stejnej, a stejnej MP CoD...naprostá nuda a defakto kopírka Quake MP...
            • Jack1947
              Mám to v profilu a je mi úplně fuk jestli my nevěříš.

              Prostě konečně v mp obstojná fps zu druhé světové a basta.
            • co to plácáš za debility? tobě je tak 18 ne?
            • Jack1947
              Aneb abych nebyl čech a nehejtil po Infinity warfare už mě má a jen jen překvapit...
            • Proti neexistenci autohealu nikdo nic nenamítá...to je jeden z mála pozitivních bodů...ale spíš bych na todle koukl jako na slabší epizodu nějakýho seriálu než že bych měl potřebu to hrát
            • V tom případě nechápu proč píšeš cosi o "zdánlivé iluzi reality", vesměs i první, brilantní CoD mělo s realitou společnýho asi tolik jako já s černochem ze Senegalu, ale bylo to něco "novýho",..dělat po dekádě tu samou hru, s kopou srač*oidního patosu na vrchu...když se budu chtít opít, nenamočim do chlastu rohlík
            • Jack1947
              Kde se ještě nezešměšnujou Němci ? be filmu *7* no jasně taky to moc nemusím ale konečně se pokusily prolomit nesmysli a dělají co můžou na starém enginu :D

              Já kjsem prostě rád že aspon 2sv aspon nutnost uzdravování a at si to je jak chce přiblblé mě se to líbí. Evidentně nic pro tebe, nelze to srovnávat s RO které je pseudosimulace tohle je čistá a byla arkáda.
  • Už vidím, jak Němci při ofensivě v Ardénách ještě mají čas kontrolovat u amerických zajatců, jestli náhodou někdo není žid, aby ho mohli posadit do vlaku, který má namířeno do koncentráku *1* Nevím no, působí to divně, když si někdo dá tolik práce s tím, aby grafika vypadala co nejlíp a přitom to celé působí jako ten nejbéčkovější válečný paskvil díky nesmyslnému scénáři a tragickým hereckým výkonům
  • jestli tam nebudu moct znasilnovat francouzsky civilistky tak je to realismus na ho... aspon v singlu, kdyz uz ne co-op
    • Jack1947
      To Němci nedělali takže to tam ani být nemůže, Francii a francouzsky měli rádi právě proto že se snadno podvolily, ( to že tu byl odboj je věc druhá).
      • samozrejme sem myslel americany.
        • Jack1947
          Jo takhle jsem se nechal poněkud unést :D to se omlouvám
  • chodba..trigger point..horda vojáků...chodba..trigger point..horda vojáků...chodba..trigger point..horda vojáků...chodba..trigger point..horda vojáků...chodba..trigger point..horda vojáků...chodba..trigger point..horda vojáků...chodba..trigger point..horda vojáků...chodba..trigger point..horda vojáků... Děti alespoň budou mít co pod stromeček.
    • jamar28
      Jak by to podle tebe mělo být?
    • nechci se cod zastávat ale tohle je u koridorovek normální. co jsem videl poslední díly levely byly podstatne otevrenejší a už to nefungovalo na principu nekonečných vln neprátelu, príbeh taky solidní.
    • no a? Je to víc než se dělá v mobě nebo průměrné indie hopsačce
      • V pořádku by to bylo, kdyby to utli u 3. dílu. Problém je, že děti a slabodušší jedinci vlastně nic jiného nechcou. Smutný svět.
        • neznám lepší singleplayer FPS řežbu než CoD. Hry hraji pro pohodu a relax a u CoD zažiji oboje plus tunu epických momentů
          • GGG je bůh:
            tak to tě s úsměvem nechám čekat dál *1* *1* *1*
          • GGG je bůh:
            o izometrickém RPG nepadlo ani slůvko či náznak, ale ty automaticky usuzuješ, že tohle je pro mne epické *1* asi jsi vážně bůh *1*
            • Milovník klišovité nastavované kaše s Gčkovým lore a příběhem jménem CoD se tu baví o neoriginalitě izo her.

              /sh1t -> mouth
            • čekám co je pro tebe epické picko...ale tady na trash.cz se to milovníky izometrických omalovánek s lore přes kopírák hemží, takže hádám, že jsi další jantar co hraje braky jako divinity *5* *5* *5*
          • to ti stačí tedy málo abys něco ohodnotil jako epické
            • CoD je epický sh*t. Největší sranda, že ty izo braky mají lepší hodnocení jak CoD.

              /cry more
            • to GGG: jo...CoD je epické, v hlouposti, v tom případě se na CoD nehrabe ani Star Wars a to je scifi pohádka
            • CoD epické je, CoD je přímo definice epičnosti. Co považuješ za epické ty, když ti v nějakém statickém izometrickém retro rpg vyskočí meč +6 místo meče +5? Díky, to je definice borefestu
  • Všem těm rebelům, co nakupují u Applu a nenávidí CoD, já pořád čekám, kdy mi některý z vás chytráků doporučí jinou lepší historickou fps, která má singleplayer. *6*
    • za mě kterejkoli dil BiA
      • Přesně tak
    • RO2 , ale pravdou je, že to není pro kindersáky, ale již pro vyzrálejší hráče.
      • to ovšem nemá singleplayer story mod...
    • Mne singleplayer v posledních dílech docela bavil (nehrál jsem sám jen koukal youtubery). I vávra ho chválil. Takže nevím co všichni mají proti cod.
      Na druhou stranu MP je hrozná arkáda, kterou bych já sám nehrál ale to byl asi multák v cod vždy (možná až na první díly). Jenže pro mne je arkáda i PUBG takže to mám hold težky.
      P.S.
      Tenhle príspevek byl adresovan spíš ostatním protože s tebou se nebavím. Peace
      • to jsem nenapsal já, ale nějaký člověk co mě napodobuje, ale snad poprvé s tebou souhlasím... a arkáda není špatná věc
  • Magister_Peditum
    No, minimálně si autoři alespoň zvolili válku, kde nebude divný, že tak moc vojáků běhá se samopaly. *15*
    • Bude, ten samopal rozhodně neměl každý. Drtivou většinu výzbroje všech armád tvořily pušky a podpůrné kulomenty. Samopal měl většinou jen velitel družstva případně u výsadkářů byl také běžnější, ale u standradní pěchoty rozhodně ne. Red Orchestra má tohle poměrně zmáknuté, pokud hrajete realističtější mod. Ale je fakt, že byl k videní častěji než ve WWI.
      • Případně doplním, že toto se netýkalo USSR, kde samopaly nasazovali ve velkém i řadové pěchotě. Ostatní je používali zejména u důstojníků, průzkumníků a speciálních jednotek.
  • sice nudná druhá světová, ale i tak to vypadá dobře...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit