Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Většinu RPG, kde jde zvolit hlavní postavu trpaslíka tak ho hraju, takže tím si to vynahrazuji :)
  • hlavne aby slo vyrabet trpaslici chleba jinak to nema smysl
    • Walldstein
      A hlavně k tomu musí téct pivo proudem...
    • A zazpívat si oblíbenou trpasličí písničku "Zlato, zlato, zlato, zlato, zlato"
  • Zoltan Chivay a Yarpen Zigrin, cesky preklad a ich rec to je uplny top.
    • jn mluví takovou zvláštní směsicí moravskýho nářečí. I ve hře se to naštěstí povedlo zachovat. Klobouk dolů překladatelům ;)
  • autor zřejmě myslel trpaslíky ve hrách. Hmm trpasličí RPG s licencí Warhammeru bych si nechal líbit, ale tohle mě nechává chladným. Hlavně ty bitvy asi budou docela bordel.
    • Veskoslav
      Mark of Chaos. Tam také trpaslíci nejsou žádní tupci. A i když je ty zabíjíš z pohledu Skaveních vojsk, tak nemají bezvýznamnou roličku. Nebo Dwemeři ve světě Elder Scroll, což jsou trpaslíci. Sice už prakticky nejsou, ale také mají nezanedbatelnou roli ve vývoji světa Elder.

      Jinak tato hra je podle jiné knižní série Trpaslíci. A co se týče krutosti, mnohdy se světu Warhammeru vyrovná.
      • Elder Scrolls mě nebaví (asi kvůli své neschopnosti vyprávět příběh). Na Mark of Chaos jsem se těšil, ale taky mě to nechytlo.Želízko v ohni mám v sérii TW, kde příští díl má být z WH.

        Tu knižní sérii zkusím. Pokud to bude aspoň z poloviny tak dobrý jako Nositel Zášti z WH,tak nemám, co ztratit.
      • Kallessin183
        Asi se budu ptát jako úplný idiot, ale nejsou/nebyly to náhodou taky elfové? poměrně vysocí, podivně protáhlé rysy a bezvousí? Ze skyrimu a jeho dlc si moc nepamatuju, tak mě prosím opravte...
        • Veskoslav
          Tady je to myslím lépe popsané: http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/svet-the-elder-scrolls-dwemeri-z-morrowindu-a-skyrimu
          • na tom videu rikaj jako kolega, zadny trpaslici

            (ale asi nas oba zmatlo, ze jim obyvatele rikaj nelogicky dwarfove)
  • kostejnesmrtelny
    Mňo, ne že by to byla úplná katastrofa, ale Kronos, předchozí hra studia za moc nestál. Tentokrát vynechám.
    • danny_the_hound
      O Kronose som síce nepočul, ale ich Book of Unwritten Tales je pecka (i keď je to pravda adventúra a nie RPG)
  • Zajimavý, ale běhají tam dost nesmrtelně.
    Jo a ten chlapík ve studiu má teda pořádně festovní klávesnici...asi jedna z trpasličích zbraní... *1*
  • Veskoslav
    No nevím. Myslím, že takový Gotrek by autorovi nejspíš vzal jeho střeva a uvázal na nich pěknou mašličku než by ho poslal do Morovy říše. Jinak co třeba 4. dílná série Trpaslíci? Mimochodem doporučuji přečíst, jedna z nejlepších fantasy (Autor navíc napsal i pohled z druhé strany tzv. Legendy Alfů, taktéž doporučuji). Autore, autore. Asi si toho moc nečetl, co?:)
    • Paulcz
      Spíše brutální klišé..
    • myslel si autora článku nie hry predpokladám..:) o trpaslíkoch je toho nie až tak vela ale zase je to o to krát kvalitnejšie ..gotrekom počnúc...tungdilom pokračujúc.:)..to v pánovi prstenov vyzerajú smiešne...trošku to napravili v hobbitovi-železná legia bola fajn.:)
      • ale Legolase skákajícího po šutrech popírajících fyziku to stejně nezachrání, ten film má jediné plus, výborně se u něj hraje chlastací hra "dej si panáka, kdykoliv se objeví scéna co nebyla v knížce" *1*
    • GlaDOS
      Zajímavostí je, že tahle hra je postavena na první knize z čtyřdílné série Trpaslíci, což článek ani nezmiňuje.
      • Jakmile jsem viděl obrázek vložený do záhlaví okamžitě se mě knihy vybavily :)
  • ad Je pravda, že trpaslíci jsou sice skoro v každé fantasy, ale nikde nejsou v popředí. Často se motají kolem hlavních hrdinů a jde spíše o parťáky a humorné figurky, ne o hrdiny


    Gotrek a Felix, a par romanov z Warhammer Fantasy(Nositel zasti, Krivopriseznik)
    (moje oblubene knihy) *4*
    • Dobře, tak já dám příklady, kde jsou trpaslíci v popředí :)
      Markus Heitz: Trpaslíci + další díly série
      Frank Rehfeld: Prokletí trpaslíků + další díly série
      • danny_the_hound
        A tipni si, podľa ktorej knižnej ságy je táto hra *3*
        • Tak to nevím :D Podle tvého komentáře hádám, že jedna ze sérií, co jsem jmenoval?
  • v Dwarf Fortress hrajú trpaslíci hlavnú rolu! *7*
    • Spíš se o ni přetahují se smrtkou *1*
  • Oink, oink svińuchy dostanou po plochém rypáku! *1*
    • Veskoslav
      "Ona mi spálila můj vous! Hloupá černoočka!"

      Boindil Dvojčepel zvaný Pruďas
      • Nôďonn Dvojitý na konci hledá knihy. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit