Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Cinspiracy, (blb) Theory
  • Po poslednej aktualizácii Win10 u tých, čo majú inštalovaný Asus GPU Tweak II hlási: "ASUSGPUFanServiceEx.exe" and "ASUSGPUFanServiceEx.exe" stopped responding. Jediná pomoc zatiaľ je odinštalovať windows update číslo KB4056892.
  • A PROTO Se raději divam na televizy
  • k cemu by jim tam bylo neco takovehleho, kdyz intel jim do toho intel dava celej skrytej management engine, kterej jde aktivovat vzdalene po siti?
  • TheGGG
    haha, nějaká partička odhalila plány kliky NSA, CIA, Bilderbergu a dalších. Zadní vrátka si tam chystali pěkně... otázka je, kdo v tom všechno jede.... toto by se totiž náramně hodilo skutečným vládcům světa a to není nějaká loutka Putin, Trump, Makrela, nebo ani ten Soros.... světovládci pochopitelně nemohou dovolit, aby masa měla nějakou možnost něco skrývat, Velký bratr se dívá... a vidí i TEBE!!!!!!!
    • Prosím, ještě tu o chemtrails a židovské demolici 11. září *1*
      Díky tvým dlouhodobým příspěvkům ve zdejších diskuzích jsem si myslel že jsi jen hloupej a nedonošenej ale ty jsi zřejmě i duševně nemocne
      *3*
    • tvl tebe mel tata radeji hodit do kopriv *13*
      • TheGGG
        to bych tam potkal tebe anonymku... pořád boucháš vzteky pěstičkami do stolu?
        • *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • TheGGG
            těma smajlíkama ten vztek skutečně nezakryješ anonymku----
            • Nápodobně...asi tě štve, že jsi mě nenaštval *15*
            • TheGGG
              víc smajlíků víc vzteku... hlavně si nerozflákej klávesnici, jinak se bude mamka zase zlobit...
            • Nemám vůbec vztek *1* *1* *1* jen mě baví jak si to myslíš *15* *15* *15* ty anonymní GGG *15* *15*
        • Kompost
          asi by si mal v slovniku vyhladat definiciu anonymity, zamysliet sa nad tym ako v porovnani s danou definiciou vystupujes v miestnych diskusiach a potom tu pouzivat na teba priliz velke slova. ale to by som chcel asi vela...
          • TheGGG
            rozhodně nevystupuji jako anonym, protože ten boxík "[ ] jako anonym" nemám zaškrtnutý... tebe chytá nějaký nerv nebo co? Games.tiscali taky koneckonců rozděluje uživatele na anonymní a přihlášené.. to se snad dá pochopit ne?
            • Kompost
              mna nechyta nerv, ty si len vacsi pitomec nez som si myslel.
            • Tak to je skoda, ze tam nemas boxik na IQ vetsi jak tvuj vek.
    • Jack1947
      The Inner Truth that needs to be spread *5*
    • Kompost
      a vidim ze prisiel aj miestny intelektualny atlet vo forme bieberovho obrazku prihodit nejake to mudro. mohol by si si tieto sprochy nechat na konspiracne weby ak nemas co by si povedal k veci.
      • TheGGG
        ne nemohl... pravda se bude šířit... dokud ji vládci světa neumlčí...
  • veri nekdo tomu že to byla chyba a ne umysl?
    • Nevěří, neboj..
  • jenze intel ma v podminkach, ze zaruka se nevztahuje na designove vady :) navic ono to neni tak uplne chyba, je to spis vlastnost - pokud by se OS kernel choval jinak, nez chova linux/windows atp tak se to nemusi projevit, viz odpovedi lidi z FreeBSD atp.
  • Takže budou vracet peníze?
    • ne protoze se na to nevztahuje zaruka, necetl jsi podminky, kdyz jsi si cpu kupoval? :)
      • Na ww dieselgate se také nevztahovala a pomocí zalob vraceli
        • vraceli komu? jen vybranym jedincum a dobrovolne z duvodu strachu o nemecke zakazniky a v USA, kde u soudu projedete i zcela absurdni zaloby (tato samozrejme neni), takze kde ze kdo vyhral a dostal zaplaceno? nesmysl, protoze intel zadne oficialni vykonnostni bechmarky negarantuje, kde ste to videl? to jsou jen reklamy a jen obrazne, neni to jako sptreba auta v letaku, nikdo zadny vykon negarantuje
    • Whoossain
      https://media.giphy.com/media/l3E6uhDAN3W7vylji/giphy.gif
  • ucho
    obalil jsem počítač alobalem, jsem v cajku, na mě si žádnej hacker nepřijde.
    • Tys aspoň pobavil *1* ..ne jak ten duševní mrzák GGG, games.tiscali troll
    • Nejen počítač, ale i hlavu...
    • Tak z toho bude meltdown v pravým slova smyslu :D
  • MickeyMutant
    V článku se píše, že opravný update pro W10 nese název KB4056892, a je možné si to ověřit ve vašem přehledu aktualizací. Není to pravda, respektive není to celá pravda. Vaše záplata se může jmenovat i
    KB4056888,
    KB4056890,
    KB4056891 nebo
    KB4056893
    podle verze vašeho desítkového OS. Pokud ale žádnou z nich v počítači ještě dnes nenajdete, raději ji nestahujte manuálně a počkejte na automatický update. To kvůli možným problémům s nepřipraveností vašeho konkrétního antiviru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit