Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Aj, škoda, jedu k mamce na Vysočinu dělat dřevo, tak třeba u dvoustovky...
    • *1*
  • Preed
    Rad by som prisiel ale bohuzial som z dalekych krajov slovenskych,konkretne z Bratislavy,co vlastne asi nie je az tak daleko no ale aj tak :/.
  • no_matter
    Tak já se hlásím k hlídce na baru *1* je tam malá pravděpodobnost, že bych třebas nedorazil a nechci zbytečně zabírat místo někomu kdo by tam byl určitě. Máte nějakou představu, jak dlouho budete natáčet?
    • blixa
      Odhadoval bych to to tak na hodinu a pul, az dve hodiny..
  • Komu mam vykourit abych se tam dostal ?
    • Cahir
      Tohle má na starosti kolega Trol.diskuzní z oddělení pro styk se zákazníky...
      • Danny_TheSavior_Vavra
        Zajímavý náhled, pane filozof... Vypadá to, že peníze daňových poplatníků na vaše studia nelehnou ladem!
        • Cahir
          Trolíku, proč máš několik profilů?
          • Řečnická otázka? Vždyť je to chudák, svítí to z něj.
        • ucho
          studenti za dobu studia vypijou tolik alkoholu, že do té státní kasy nasypou peněz požehnaně... :D
    • Tomu sprostýmu co vypadá jak za totality :)
    • ucho
      sobě
  • G.A.N.G B.A.N.G!
    • S amylee? To snad né.. *12*
  • Čest soudruzi, chtěl jsem sem něco napsat, ale pak to po mně chtělo abych opsal kód z obrázku - GAY, tak sorry.
    • Top měl být vtip.. jakože znamení... ehm.. tak nic...
      • :D
  • Keyz
    Bude Draken?
    • Mato1987
      áno prosím :)
  • Som zvedavý či sa ukáže aj imbecil s ružovou ikonkou.
  • Skoda, ze bydlim v USA.
  • Pokud budou Vávra a Drda tak jdu.
    • s drdou je p*del
      • jindra.veliky
        pusobi na me jako klasickej hospodskej buran z komunisticky ery

        ale mel jednu dobrou hlasku o hajz**ch *3* to se musi nechat
        • Erien
          Chlapec narozený roku 2000, který neví jak vypada hospoda zevnitř, nemá ani páru o komunistické éře, nám tu bude něco porovnávat. Prosím už se k ničemu nevyjadřuj bude to tak pro všechny lepší.
          • jindra.veliky
            mozna pro tebe bude novinka, ale na svete je dost materialu, aby si clovek mohl udelat o takovy dobe obrazek (pan Drda by mohl ucinkovat v Homolkovi po 50 letech),

            ty muzes taky nejaky prameny vyuzit, aby ses dozvedel neco o druhy svetovy, prvni svetovy atd. Zkus vyuzit moderni technologie.

            *3*
          • já myslím že jindra byl v STB

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit