Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy se lidi naučí, že čím větší hype, tím větší zklamání? Jinak já tipuju zánik kamenných obchodů s hrami na 2-3 roky, více ne. Osobně jsem krabicovou hru nekoupil už roky, všechno online přes Steam, GOG atd. a v mém okolí to tak mají skoro všichni pařani.
  • https://youtu.be/XLEEtNJBLic?t=49s
  • Zaslouzene, hra je to dobra.
  • eStar
    Jak se zdá tak pro úspěch ani není třeba kvalita. *13*
    • To nebylo nikdy. Podívej se na McDonalds a srovnej s nějakou kvalitní restaurací. Kdo je větší? Kdo má více peněz? Kdo má tedy větší úspěch z pohledu získů? *1*
      • Dodal bych "A koho z těch návštěvníků kvalitních restaurací to zajímá?"
  • Hraju to od vydani porad po vecerech kdyz mam chvili casu a bavi me to... sezerte me!
  • No Man Sky měla masivní hype, takže se dalo předpokládat, že bude mít vysoké prodeje z předobjednávek. Co mi ale přijde alarmující je ta hromada hnoje v žebříčku pro PC. Samá online hloupost, pořádnou hru, aby pohledal - normální hry jsou jenom na konzolích. To to teda glorious PC master race dopracovala...
    • Tak ono se staci podivat na steam, par dni sledovat co noveho tam vychazi, obcas se tam objevi nejaka normalni hra, ale v drtive vetsine jsou to hry o kterych clovek v zivote neslysel od nejakeho garazoveho tvurce ktery moc kouri travu. ne skutecne, na PC vychazi strasna spousta bordelu, a kdyz se tam objevi nejaka AAA hra tak je stejne vetsinou i na konzole. Ale ono to cele koresponduje s povahou PC, bordel bez ladu a skladu.
    • Tjn, třeba Call of Duty, co vede žebřiček na highzolích, to je fakt vrchol herního nebe *1*

      Krom stařičkýho GTA V nějak v konzolovym žebřícku jedinou normální hru nevidim
      • PC_Retard_Race by měla držet kušňu, jelikož tam nemá jediný titul, který by nebyl pro non plus ultra nerd hikikomori jedince.
        • Když tak nehezky nazýváš pc komunitu, co začít u sebe a zkusit psát míň jako re*ard? *3*
      • Uncharted? Fallout? Nový brejle?
        • Fallout není na PC? Hmm, skoro bych řekl, že je a vypadá tam líp.
        • Uncharted je u mě v top 5 nejvíc přeceňovaných sériì herní historie, nudná koridorová hopsačka s příšernýma akčníma pasážema s vlnama ze vzduchu se spawnujících lumíků bez AI

          Falloutem myslíš tu parodii, co z kdysi legendárních rpg udělala tupou střílečku pro konzolové masy?

          Čumbaba plz
  • Dalo by sa povedať, že to je nova generácia podvodu.
  • Super. Alespoň mají za co utratit dodělání hry.
  • NMS měli vydat v EA za 20 Euro a hru postupně dolaďovat tak další rok. Jenže to by tam nesměla být Sony a ten tlak ze všech stran a snaha nakonec teda přecijenom za každou cenu vydělat.

    Tak za rok to mohla být skutečně dobrá hra. Teď je to jen polotovar s nejhorším uživatelským prostředím, co si pamatuju. Po aplikaci několika modifikací mě to ale stále baví občas na chvilku zapnout.
  • NmS neni ha pro všechny.špatná není ale ani dobrá
    • za mě je to i špatná hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit