Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Neskládá se to studio z bandy naklonovaných Peterů Molyneaux?

    Zní to až moc fantasticky na to, aby tomu člověk bez výhrad věřil.
  • no ..vyzerá to až príliš vela vecí pokope a ani jedna nedotiahnutá k dokonalosti..:/ *5*
  • Paulcz
    Škoda, že si nenastudují alespoň základy estetiky..
    • To by měli udělat v Blizzardu. *1* *2* *3*
  • SirArag
    Tak na podobnou hru čekám už od té doby, co jsem kdysi hrál první Spellforce :)

    Teď jen doufat, že se to podaří.
  • *15* to combat video je choré...
  • Grafika je hnusná, ale hratelnost vypadá suprově - pokud to všechno uchodí. Já jsem jim těch 20$ backnul.
  • Vzhledem k tomu, že už jim to v podstatě funguje, tak je to celkem zajímavý. Grafika jak z Gothic 2/3. Pokud to bude hratelný a animace budou hladší, tak by to mohlo být fajn.
  • XorxoxTalarius
    Musim rici ze jsem ze hry nadseny, a to ze je tam multiplayer je super, uz se tesim az budeme s brachou budovat vlastni risi, pripadne si kazdy obsadime pulku sveta a vymlatime se nakonec :D
    Ale ke hre, koncept hry je v pohode a nevidim s nim problem, fungovalo to velmi dobre ve Spellforce pripadne v Mount & Blade, tak nevim proc by to nemelo fungovat tady, navic to ze je grafika slabsi nevadi, pokud hra bude hratelna, navic chapu proc nez na grafiku se soustredili na jine veci. Prece jenom k cemu mi bude grafika jako prda, kdyz nebudu mit dost moznosti seberealizace. Jestli ke vsemu povoli i mody a budou je aktivne podporovat, jsem si jist ze se ze hry muze stat velmi dobry klenot herni sceny.
  • Proc ne, ve Spellforce to docela fungovalo. 1st person tam sice nebyl, ale to je detail. Namisto linearnejsich misi sandbox, to si i dovedu predstavit.
  • Ked som v devedesiatich rokoch cakal na DUNE3, tak som snil o hre kde budem zacinat jako pesiak(FPS) potom ma povisia a budem velit malej jednotke(izometricke) a postupne budem stále povysovany az na generala kde v zaverecnej bitke budem riadit celu armadu.
    Možno sa mi moj detsky sen jedneho dna splni, hoci to nebude zo světa Duny.
    • Na podobném principu bylo založeno Spore, ale moc dobře to nedopadlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit