Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • další Fallout v enginu Skyrimu proč ne, hlavně aby to nepůsobilo jako u Oblivionu a F3/NV, že to bylo svým způsobem hrozně typově podobné.. no tak či tak to budou zase desítky hodin zábavy :)
  • Ty vole tohle si najdětě na čsfd je to seriál v roce 2011 to bude normálně koukatelné! *1*
  • Moznost vybrat si z vice kombinaci zbrani? Tresouci se kamera? jaj, tomu rikam nextgen
  • Já jen doufám, že se autoři nezaměří jen na soubojový system a systém kouzlení, ale udělají něco s tou naprostou sterilitou všech dungeonu a naprostou stupidností všech vedlejších questu, která je tak příznačná pro sérii TES. Proboha prosím ať tam je víc než jen tři druhy dungeonů. Ale co je důležitější ať NPC mají za sebou nějaký příběh a jsou uvěřitelní a ne jen někdo s kým musím promluvit abych dostal postopadesáte stejný quest a to jít a vymlátit zase stejný dungeon.
    • Se sterilitou dungeonů souhlasim, ale s těma vedlejšíma úkolama, to si děláš srandu? Právě, že vedlejší úkoly byli hlavní důvod proč sem u Oblivionu vydržel tak dlouho i přes stupidní hlavní línii... Neznám RPG s nápaditějšíma vedlejšíma questama než Oblivion...
      • Jj. Vedlejšáky v Oblivionu se zadařili. Jsem miloval ten pro Dark Brotherhood jak máš v baráku povraždit ty hosty. Jak jsi mohl proti sobě různě poštvávat a tak.
        • P.S. aj mages guild, ja si to snad znova nainstalujem lol
          • Taky sem na to hned dostal chuť :)
            • OK, ok... máte pravdu. Asi to nebyl takový průser... než vedlejšáky jsem měl na mysli NPC dialogy jsou jako bych to četl z nástěnky. To tě nenamotivuje do příběhu. Je to odosobněné. Podle mě.
        • Alebo aj thiefes guild mala dobre questy
        • claymen
          to bylo boží :D
      • amen, najma ten quest s pumami ,ktore do pivnice svojej susedy lakala zenska co tym chcela vyhubit jej potkany a lakala ich na maso co kladla vecer ku zadnemu vchodu ma dostal :)
        Tie questy v Oblivione boli hodne prepracovane a napadite ...
      • F:NV ?
        Ta hra mela milionkrat lepsi vedlejsaky, nez hlavni linii :D
        • ono vůbec Oblivion, F3 a F:NV měli užasný vedlejšáky a ta hlavní linie, né a né být stejného rázu jako ty vedlejší ukoly :D
  • http://www.facebook.com/pages/The-Elder-Scrolls-cz/125845210814962
  • Vždyť na Gamebryu byl dělaný už Morrowind ...
  • Mne bylo hned jasne ze novy TES engine bude pouzitej na dalsi Fallout. Proto dofuam ze to bude sakra dobrej engine a ne ten blivajz co ma F3/NV.
    • co je spatne na enginu v NV ? me prisla grafika pekna a daleko lepsi jak treba v gothic 4 a o nic moc horsi jak treba v two worlds II
  • Gamebryo(Industry-Leading Cross-Platform Game Development Engine) by mal byť ten zázrak na ktorom behá ES4 a bude aj 5ka. Bethesda Softworks si spočítala že časovo je prijatelnejšie použiť "produkt druhej strany" na svoj projekt (a šetrí to aj peniažky)! sup sup ludkovia znalý anglického jazyka na stránku autorov tohoto celkom schopného enginu a dozviete sa v pár bodoch co očakávať od ES5 PS: moc sa teším ako dam po pysku mojej GTX580 v 2560x1440 pri 8QAA a 16AF xD ( odhadujem s teseláciou tak kolo 10fps *1* ) ale grafika predsa nieje všetko však xD . . . no uvidíme ako povedal slepý hluchému
    • Není to pravda, Skyrim používá nový Creation engine.
      • Pockat... to jsou nejake enginy postavene jeste na Havoku ? Protoze to je engine, na kterem jede oblivion
    • MrSanta
      Tak jsem juknul na tu jejich stránku, ale nikde jsem tam nenašel informaci že Skyrim na tom běží. A chlapci z Bethesdy tvrdí, že Skyrim bude mít jinej engine než Oblivion / Fallout 3. Prý něco vlastního, postaveného pro potřeby Skyrimu. Tak nevím. Na druhou stranu, jetsli to správně chápu, na Gamebryu běhá Divinity 2 a ta IMHO nevypadá věru zle. Uvidíme snad v únoru, kdy by se prý mělo objevit první gameplay video ze Skyrimu.
  • MrSanta
    Co jsem vyčetl, tak kouzla se budou moci posílit tím, že do každé ruky "dáte" stejné kouzlo. Při kouzlení pak budu efekt znásoben, ale zase to bude stát víc magicky.
    Líbí se mi, že hráč bude hrou odměněn za úzkou specializaci na jednu zbraň.
  • O tom jestli bude skvělí, že Skyrim engine bude použit na ostatní rpg bych ješťe počkal do prvních obrázku případně i videií. Ale pokud havoc a engine vůbec bude fuknční potom kombinace: Bethesda engine + Obsidian jako vývojáři = Fallout 4 by bylo něco!!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit