Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jestli se rozhodnout povolit jakés takés létání na dracích, tak totálně rozm...darj celej ten lore víceméně....no samozřejmě oni si to okecaj, ale draci měli být prostě megapotvory, které jako jediné ovládají oblohu, teď tam může lítat každej třetí a kouzlo je pryč, oujé
    • Draci tam oblohu moc neovládají, stačí na něj zakřičet a leží na zemi bradou vzhůru. *1*
      • tak by to chtělo nějaký bonus na zvyšování obtížnosti :) protože později už draci jsou jen další létající moucha, kterou zabiju :)
        • Bohužel, musíš stáhnout mody... páč vývojáři nijak extra s komunitou nespolupracují. :/
  • trolo
    Dalsie DLC? dawnguard je stale locknuty, ceska verzia v nedohladne a english sa neda kupit/zohnat etc. great job cenega, great job.
  • Velmi pochybuju o nějakém velkém datadisku, který by obsahoval větší část Morrowindu. To by bylo skoro jako vydat celou hru a to se Bethesdě moc chtít nebude.

    Jinak rád bych se tam po těch staletí podíval. Velká část Morrowindu byla zničena, ale já pořád věřím, že ten můj malý domek v Seyda Neen ještě stojí. *1*

    Vůbec by nebylo marný se podívat do toho létajícího města.
    • Mohli by dat Vvardenfell, ten uz maju vymodelovany z hry Morrowind.
  • Kein
    Skyrim? To ještě někdo hraje?
    • Nejhezčí RPG současnosti (s mody) *3* , teda až na nějakou část krajiny. (ob a mor neřadím)
      • myslis skyrim adult ?
      • rhaegar
        Je samozřejmě Witcher 2,ikdyby měl Skyrim milion modů pořád nemůže konkurovat grafice Witcher 2
        • :DD Tak to bych se hádal. Mám nainstalované oficiální HD textury a k tomu kombinovaný mod plný textur třetích stran + překopaný konfig soubor a v něm nastavený vše na max včetně stínů a vody na 4K rozlišení + fxaa mod. => Na mé grafice HD 7950 mi to zabírá 3gb paměti a občas mi to padá k 25fps, ale ten pocit z té grafiky je naprosto bezkonkurenční, žádná hra na to nemá a Witcher 2 už vůbec ne!!! Zkoušel jsem i aplikovat ENB mod, vypadá to ještě lépe ale na této grafice je to už nehratelné. Skyrim je jedna z mála her se kterou se dá vyhrát a v pohodě se dá využít 6gb grafická karta HD 7970 ale spíše dvě při rozlišení 1920x1080.
          • jo jo. Nahraj nějaký screenshoty. Taky by mě zajímalo, co se s tim dá udělat:-)
          • rhaegar
            Tak postni screen... kdysi sem to hrál trvalo mě to docela dost dlouho než jsem všechno nastahoval a stejně to byl průměr tak ukaž to veledílo
        • Ale může, páč je modifikovaná/telná. *7*
  • Super, dejte tam aspon pulku Morrowindu a sem s tim.
  • morokura
    Chtělo by to nějakej masivní datadisk, něco jako Shivering Isles pro Oblivion. Prostě nový území a prostředí, protože Skyrim už je docela dost okoukanej. Morrowind by byl asi nejlepší možnost a klidně by stačila jenom část..
  • Já ho rozehrál a už je jistý, že nedohraju. Příběh naprosto hloupej. drakorozený, řevy. Panebože! Pohádka pro sedmiletý děti. Jinak takovej datadisk k oblivionu.:-(
    • Kein
      A co teprve enormně velké a prázdné dungeony a quildy a jejich debilní a nudné questy. Nikdy jsem nemyslel, že to řeknu, ale zlatej oblivion a co teprve Morr.
      • Dlouho jsem se do Skyrimu nutil, až nakonec přinutil s tím, že když mě docela bavil oblivion, tohle bude taky. Jenže fakt nebaví. Trávit další hodiny a hodiny toho samého, co už jsem hrál, akorát v prázdnějším prostředí severských plání a spoustou, jak říkáš, prázdných dungeonů atd., to mi za ten čas nestojí. Při každém rozhovoru bych nejradši umlátil hlavu tomu, kdo psal dialogy. Trapnost, hloupost, předvídatelnost. Dokonce i u hlavních questů. Kdyby jen vedlejší. Tahle hra je ukázkový výsledek skvělého marketingu. Uráží mě, že se jí dostalo víc pozornosti než druhému Zaklínačovi, který je o několik tříd výš. Ach jo. Zase se někdy nech zlákat, blbečku:-(
        • Cahir
          Že je něco špatně, jsem zjistil ve chvíli, kdy Skyrim naplno rozjel svůj "potenciál" v generování questů (wtf?). Tahle hra do puntíku naplňnuje heslo kvantita místo kvality...
          • rhaegar
            Nechápu proč jsem tedy dostával tuny mínusu,když jsem to samé řikál dva týdny po vydaní.
  • Pokud s novym DLC prijde i lepsi combat system, tak uz bych to mohl konecne dohrat ...
  • A vyjde to konecne na PS3, nebo me uz vazne donuti ukrast to na PC?
    • hele ja si to na PS3 poctive koupil, tak nechapu proc minuskujete, to si to mam jako koupit jeste jednou na PC, kdyz si chci zahrat DLC?
      • rhaegar
        A mínuskujou tě ti co to ukradli na pc...ach ta ironie co .)
    • PS3 sux
      • PS3 je v pohode, ale Bethesda jsou amateri
  • Kozy
    Pojďme si radši povídat o tom jak stojí Skyrim za starou belu.
    • Kozy
      a to řikám jako fanda TES
      • Kein
        Souhlas, Skyrim je s*it :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit