Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj dobry koukni i na www.bazar-top.cz
  • ringmancz
    Earth jsem hrál a bavila mě, akorát jsem se v jedné misi zasekl a nemohl dál
  • A co Android? Na Androidu jsem to hrál a musím uznat, že je to skvělá hra :)
  • To je ovšem super, u jedničky jsem se skvěle vyřádil.
  • Proč mám takový pocit, že tady na games mezi pány redaktory panuje nějaká nenávist a velká ignorace k androidu a protěžuje se jen apple? Možná to je mé klamné zdání, vyveďtě mne případně z omylu.
    • JohnyTheZik
      V tom clanku je mj. fakticka chyba, a to ze hra vysla driv na iOS.. Vysla soubezne na Win a OS X, asi po 3 mesicich i na iOS (tentokrat bez panacka, pokud me pamet neklame.. trochu prizpusobeno iPhonu).. Pak asi po pul roce vysla verze na Android, nasledovana verzema pro Xbox LIVE a PSN..
      Klasicky se uvadi, ze to vyslo na iOS a ne na android, na kterej se to vetsinou portuje tak do pul roku (zdravime FIFU 13..!).. Je to zavadejici, ale preci jen je to porad primarni platforma pro vetsinu mobilnich vyvojaru a ze se na to zapomina, dokazu pochopit..
      TL;DR Nesvadel bych to ani tak na nenavist vuci Googlu, ale spis na celkovou neinformovanost a nezajem autoru na games.cz (coz neni mysleno vubec nijak spatne, je to i celkem logicky).. :)
    • Protože je tu nenávist a ignorace k mnoha normálním věcem, jako např. nenávist ke kvalitnímu a user-friendly videopřehrávači *16*
      • pravdu díš
    • Já třeba zase protěžuju Linux..
      Ignrance k Androidu tu ale rozhodně je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit