Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zkusil jsem, no je to vtipné a vypadá to jak návrat starejch hokejů...

    Jen se to moc nedá hrát, i když se to v kampani nehraje počet branek ( spíš se tam zkouší nové fičury ) je to bolest a to jsem to přepl na rookie mod, gamepad nemá vibrace a můj brankář pouští i úplně snadno chytatelné střely, zato protivník má bleskurychlé reakce a nic mu neujde, pokud se trefím tak mám jen štěstí, potom taky to obehrávání od protihráčů... pomalu skoro nemožné udržet puk - tak to radši hraju tak že se jen snažím vždycky shodit, dát jim bodyček atp - dobré jsou i souboje dokonce tam je krev

    Není to špatné jen to chce hoodně doladit. Prostě ai chce vychytat.
  • Na Vitu by to bylo parádní.
  • Ty názvy týmů pobavily...budu hrat za Shuykill
  • ?Mne to pripomenulo tento hockey, co sme kedysi daaavno hravali na tych azijskych konzolach na zlte diskety/kazety, co sa predavali na kazdom rohu :D
    https://www.youtube.com/watch?v=NdXI6Nzik5w
    • Widl_CZ
      Já nejvíc mastil Blades of Steel :)

      https://youtu.be/vHk438I2lDA
  • Mart9
    Tato hra má mnohem větší smysl než nějaké oprašování Sensible Soccerů atd.... Ovšem jako hrdý majitel PS4 a NHL 16 ji hrát neplánuju, pouze ji uznávám. Asi to bude dobrá sranda s kamarády.
  • Po hodně dlouhý době hokej na PC
    • Mart9
      Takový příspěvek není moc na místě. Jelikož je to takové retro, klidně si můžeš stáhnout dosbox a zahrát si NHL 94.

      Jednoduše řečeno, není to regulérní hokej na PC.
      • Tak ono ani NHL 2017 (teda jestli vyšlo na konzole) neni regulérní hokej, hraješ to jenom na gamepadu, ale prostě tohle je nová hra z datem vydáním 2017.
        • Mart9
          Rozlišuju pojmy regulérní a reálný...
  • residentevilfans
    Proc ta branka na obrazku vypada jak neci koule? *1*
    • Protože puberta :)
    • Já tam vidím zadek, ale každému podle gustu *1*
      • asi jsem tu jediný heterák, já vidím kozy *1*
        • tak hlavně, že jste se tu horňáci a dolňáci sešli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit