Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Levná propagace a blá bla - horší je že jestli to je podobné diivision, tak ho to nejspíše má i nahradit. Takže každý rok jiná hra ? Styl krytí hraní (až na auta) je defakto stejný jen to je více sandbox ( nebo openworld) hraje to více na "city". Ještě aby se to hrát nedalo - bez coopu to by byl vrchol. Nejlíépe aby to člověk prošel sám.
  • Celé to video s tím tajemným týpkem mi spíš přišlo jak kdyby v kotelně natočili nějakýho údržbáře a zkreslili mu hlas.....Na hru jsem zvědavej, ale tohle video bylo hodně o ničem a děsně nevěrohodné
  • vypadá to jako far cry nebo GTA. V prvním ghost reconu jste mohli dát AI partákum príkaz plazit se, pohybovat se v prikrčení, rozdelit je do trí oddílu a bylo jich dokupy osm. Tak uvidíme jestli tohle prekoná první díl co se taktických možností týče.
  • Zatím nám nepředvedli jak vypadá gameplay při sólo hraní ve společnosti botů, což je pro mě zásadní věc. Nakašírované a pečlivě sestříhané sekvence coopu čtyř hráčů mě vážně nezajímají. *6*
  • Meli by si privezt spis nekoho pres AI, protoze to co predvadi neni lepsi, nez staricky DeltaForce nebo ProjectIGI.

    Jinak Ubi me prekvapilo s R6. Naprosta spicka na poli tymovych fps.

    Od ghost reconu necekam nic vic nez dalsi far cry.
  • Další marketingovej taháček... Project CARS taky mělo zástup reálných závodních jezdců a co z toho vypadlo? Simkáda, po které v simracingových komunitách neštěkne ani pes!
  • Morraw
    Vkládám do toho velké naděje. Hlavně proto, že to zatím vypadá jako Division, které mělo být, ale nakonec nebylo.
    Navíc svět bude otevřenější, zničitelnější a s vozidly a dalšími prostředky. Doufám, že se budou soustředit hlavně na co-op a obsah misí. Příběh tady bude asi spíše druhotný. Byla už zmínka o PvP ? To by mohla být paráda. Nebo taková online kampaň.
  • Krescz
    a kdo ne? to, že si studia zvou veterány nebo různé specailisty čteme pořád :D stejně to té hře nepomůže
  • *15* *15* *15* Ubisoft...
  • TheGGG
    "Je ale také třeba říct, že tentokrát zde ztmavený vousáč, který dělá rozhovory asi jen na střelnici s kulometem za hlavou, nepovídá o tom, jak pomáhal s tvorbou, ale spíš se soustředí na to, jak pracují jednotky podobné té, za níž si zahrajete."

    Tak ne asi, budou ten rozhovor dělat někde v kavárně nebo čajově a za zády budou mít gobelín a vodní dýmku a místo vojáka hrdiny tam bude nějakej neomarxista/pacifista....
    • TheGGG
      jinak hra bude kravina jak vše co dělá ubík od té doby co se rozhodli, že vše musí být online openworld bez příběhu a zajímavých postav...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit