Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Historické období rozhodně velmi zajímavé. Ale bohužel pro Total War zase nepochopitelné úzké zaměření na jednu zemi a specifické období. Já chci ideálně dobývat celý svět - min. Evropu, Arábii, Ameriku, a takhle se člověk bude pachtit jenom v Číně (kdyby alespoň byla přítomna celá Asie) s čínskými frakcemi proti sobě. Střelný prach mi bude chybět. A trailer ve mě vzbuzuje hodně velké pochybnosti.
  • Nemastný neslaný trailer, nulová atmosféra, výtvarným pojetím dále od reality, blíže k pohádce. Krev nikde. Snad z toho neudělají omalovánku pro děti.
  • Dynasty Warriors 4,5 jsem mastil stovky hodin :D . Lu Bu byl ultimátní mlýnek na maso. S ním to byl easy mod.S řetězením komb s plošným útokem on žádnou armádu nepotřeboval, on je ta armáda.
  • Prý tato hra bude na novém enginu s novými možnostmi. Tak se nechám překvapit. Ohledně ždímačky, počkejte DLC, po vydání hry.
  • I když osobně bych si dal znovu Napoleonské války či Empires 2. Byly to celkem poveden hry a oblíbené.
    • Taky jsem pro Empire 2, tam jsem utopil nejvíc hodin.
    • Na ty podle mě přijde taky řada, zvláště na Empire 2, ale klidně si zahraji i Činu, přestože o její historii moc nevím. Jen až to je taktické s více možnostmi budování a volby strategie. Snad se nevyplní zvěsti a nebudou tam válečníci, kteří rozpráší bez pomoci třeba tři jednotky
  • Doufal jsem, že se vrátí k historii. Co je tohle? Proč tam jsou ty podivný maníci z Dynasty Warriors?
  • Super bál jsem se, že letos nebude žadný total war, který by mě bavil
  • Věřím že dost lidí bude zklamaných. Přece jenom nám je Čínská historie dost vzdálená. Ale i Shogun se svým Japonskem byl neznámý i já jsem k němu přistupoval s odporem. Když jsem mu dal šanci zjistil jsem že Japonsko toho má hodně a dost jejich válek je zajímavých. Čínu jsem očekával,ale představoval jsem si kampaň zaměřenou na sjednocení.Tuším, že tam bylo asi cca 16 klanů kteří se snažily o nadvládu ty intriky a válčení by mohlo být zajímavé. ( Jestli se pletu tak se omlouvám přece jenom čínské dějiny tolik neznám.)
    Každopádně se těším a budu to sledovat jak se to bude tvořit. Třeba si pak rozšířím znalosti o dějepisu z Východu. Myslím, že je to dobré téma.
  • Snad bude hra podobně dobrá, jako Shogun II. Každopádně logická a slibná volba zasazení hry.
  • Co takhle remaster Medievalu?
    • uz byl, medieval 2
      • Medieval 2 stál za starou bačkoru.
        • ve strategiich jsem snad nepoznal lepsi pocit, nez kdyz jsem kosil kanonama indiany s ostepama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit