Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě,co se podle autora článku na PS3 moc nevyvedlo
    • Nemysleli to ako na PS3 konkrétne na konzolu, ale na ten štart, že vela ludi malo už xbox 360 a s tým tak trošku sony nepočítalo.
    • zdeeneek
      Vzdyt je to napsany hned v uvodu: ps2 jasne dominovalo nad prvnim xboxem. Situace PS3 vs xbox360 uz pro Sony tak ruzova neni.
  • Každý kto si kúpi novo PS3 ( ale aj starousadlíci ) a má záujem občas zahrať online tak mám na PSN nick Athrej. Kludne si ma pridajte niečo zahráme:) DIky moc
  • Ten Homola je urcite placenej Microsrotem! *7* Sony je nejlepsi a nejuspesnejsi porad. Vzdycky splnily co slybili a Killzone i Motorstorm vypadaj jeste lip nez rendery. Na grafiku Uncharted 3, Last Guardian a Last of Us cumej vsichni s otevrenou hubou a je 100 let pred konkurenci i kdiz pocitam pc! Navic nejlepsi je ze Sony vydava i trochu jiny hry jako Little Big Planet, Flowr, Journey. A GT5 se prodalo uz sedum mega to je jasny proc asi kdyz sou to nejlepsi auta na svete. Tak prestante mlejt nesmysli a pomlouvat Sony! *16*
    • zdeeneek
      *1* slybili, kdiz, nesmysli, GTA V jsou nejlepsi auta na svete, prodalo se toho uz 7 mega - to me fakt pobavilo *1*
      • Kazdej obcas udela chibu. Ale ty musis byt dobre ozraly hov*do kdyz nerozeznas GTA V a GT5 *1*
        • zdeeneek
          Jak rikas - mylit se je lidske. Zamenil jsem GTA V za GT5 - sypu si popel na hlavu. Kdyz ale nasekas tolik gramatickejch chyb v tak kratounkym prispevku, tak se mi nechce verit, ze je to nepozornosti. Slovo chiba se v ceskym pravopise taky nevyskytuje ...
    • Ty to mas v te hlavince trochu pomotany co? *1*
      Treba z toho jeste vyrostes. *3*
    • prosim tě kde si na to přišel???
  • Cypri: Neblbni. Dneska se da koupit i PS2 a vyplati se to, natoz PS3 ;) PS4 urcite nebude kompatibilni s trojkou, takze ted je porad idealni doba si PS3 poridit. Dalsi generace bude stejne tak realne az za rok, pricemz kupovat uplne prvni konzole co vydaji, moc nedoporucuju. Spis tak pockat dalsi rok, az na to budou i poradny hry, snad i ve sleve. Takze PS3 stopro :)
    • Proč by nebylo kompatibilní? Takovou chybu snad Sony neudělá.
      • Sto pro nebude kompatibilni, protoze to bude jina architektura, nez je ted CELL.
        • Co zase dostavam nekvalitni za pravdu? No nebude kompatibilni, protoze Sony se vzdalo Cellu a chce mit nyni tradicni architekturu asi od AMD (mozna intelu), dyt se o tom psalo uz davno...
          • To sis jeste nezvyknul,ze fanboyove cehokoliv ti budou vzdy davat minuska i kdyz tvuj prispevek bude sebepravdivejsi,pokud se jim i sebemene dotknes toho jejich zboznovaneho objektu?
        • PS3 je taky ÚPLNĚ jiná architektura a byly modely kompatibilní s PS3. Stejně tak PS2 byla ÚPLNĚ jiná architektura než PS1 a kompatibilní byla. Kompatibilita není věc technického řešení, ale marketingového řešení.
          • No tak to teda neni. Kdyz mas jinou architekturu, tak musis mit kompatibilitu softwarovou a ne hardwarovou, v podstate emulator, a to mit PS4 urcite nebude. Zas tak vykona tezko bude, aby na x64 (nebo co to bude) emuloval cell.
  • Tak tak, myslím a doufám, že se na další generaci ještě nějaký rok načekáme. A stejně bych koupil XBOX360...
    • ja dúfam, že ešte minimálne dva roky zostane ps4 a xbox neviemkolko pekne v pohodli sony a microsoftu... ja si myslim že Last of Us a dajme tomu Forza predviedli že staré konzoly maju stale čo ponuknut.
  • Cypri
    Už dluho si říkám jestli má smysl si kupovat teď PS3 když možná celkem brzo vyjde nějaká nová konzole.
    Vědět tak kdy asi vydaj tu konzoli tak se už nějak rozhodnu ale toto...
    Já to pak koupim a o rok pozdeji vyjde něco uplně novýho, a na PS3 padne prach zapomění.
    • ikdyby ted vysla PS4 tak vyplati se to? Ne nevyplati pac na to bude jen malo her a za rok ji koupis za polovic takze ted neni co resit vyber si soucasnou konzoli, tohle zbozi je spotrebka ne investicni zlato
    • deridon
      něco podobného jsem si říkal, když jsem si chtěl pořídit nové PC.. "počkam ještě chvílu".. asi takhle, nemá cenu čekat :D samozřejmě, že kdyby to bylo za rohem tak ano, ale cenově konzole první měsíce určitě předražené (kdo ví, třeba překvapí novou cenovou politikou, ale spíš ne)
      • Vzhledem k tomu,ze uz tak dotuji prodej kazdeho prodaneho kusu,tak o nejake nove cenove politice si asi muzeme nechat zdat *1*
    • x_ander
      Mám stejné dilema a rozhodl jsem si PS3 koupit a nečekat. Důvodů mám několik - her na PS3, které mě lákají, jsou kvanta a než je všechny dohraju, tak mi je nějaké PS4 ukradené. Krom toho moc nevidím důvod kupovat PS4 hned po vydání, protože bude nejspíš sakra drahé (jasně, cena konzolí nijak závratně neklesá, ale stejně..), časem vyjdou vylepšené edice (větší HDD, slim verze atp..) a hlavně než se nastřádá větší počet zajímavých her, tak to taky chvíli potrvá (a mezitím budou ty hry k dostání za pár stovek). Koupit si teď PS3 a přejít na PS4 až nějakou dobu (klidně pár let) po jeho vydání mi přijde jako win-win situace :)
      • Cypri
        Všem moc díky za kvalitní názory. za dva/tři měsíce asi teda koupim.
      • súhlasím
      • To je kvalitni nazor.
    • S tímhle přístupem si nikdy nic neužiješ a budeš jen stále čekat a čekat. Upřímně každý HW je veskrze starý již po pár měsících. Neváhej, kup a užívej si a než příjde PS4 a s ní nějaká ta pořádná hromádka her, kdy to bude opravdu stát za to, tak můžou taky utéci třeba 3-4 roky. Žij přítomností.
    • ales.smutny
      Mno, nejméně rok asi nejde s next gen konzolí počítat...model je asi (!) ohlášky na E3 a vydání o vánocích...a nejspíš bude první MS. Plus, PS4 nemusí mít zpětnou kompatibilitu....což by znamenalo, že prach jen tak padat nebude (tedy ten reálný ano :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit