Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pán vývojář je mladý a neklidný :-). Zjevně nepamatuje doby, kdy se vyvíjelo zcela odděleně pro Sony, Nintendo a Segu, kteréžto platformy měly společné pouze to, že je napájelo 100V ;-). Dnešní PS3 totiž není nepřívětivá, ona je jen poslední sebevědomou alternativou k "PC" architektuře.
  • Zdravím všetkých fanušikov hry darksiders ak sa vám páči táto hra zdelte na tomto fórume svoje zážitky :) ďakujem
    http://new.sector.sk/forum/3702/darksiders_series.htm *4*
  • Největší problém podle mě tkví v tom, že konzole jsou hráčsky přijatelnější, hraní na nich je mnohem pohodlnější, ale hlavně vývojáři si rádi dají práci, vzhledem k tomu že konzole prostě profitujou a to dost. Dalším "problémem" je, že konzole jsou pro masy lidí mnohem mnohem přístupnější, protože málokoho baví každej půlrok-rok cpát prachy a upgradovat svoje super nabušený PC, aby zvládlo pracovat s grafikou, fyzikou, stínama a já nevim čim všim na nejvyšší možný úrovni. To si radši spousta lidí koupí konzoli, s tim že prostě grafika bude o ždibíček horší a navíc k tomu v dnešní době dostane hafo dalších multimediálních funkcí jako třeba přehrávání blu-ray (blu-ray mechaniku), ale to vám u her opravdu jde víc o grafiku jak o hratelnost? Neustálý haterský komentáře vůči konzolím jsou prostě absolutně zbytečný, protože taková je doba a s tim, že spousta lidí z logickejch důvodů upřednostní co se týče her konzole se musíme smířit ;)...a klidně mě umínusujte, ale nic na tom nezměníte :P
    • ja bych to spis videl tak ze konzole sou vic casual friendly a hratelnost her se tam prodluzuje achievmentama kdezto na PC sou modersky komunity atd a vseobecne toho clovek potrebuje znat vice nez u konzoli a hodne lidem se do PC nechce prostupovat, jenom chcou vlozit disk a hrat
      • Na ty achievmenty bych to tolik neviděl. Předchozí generace konzolí (ps2, x-box) achievmenty nevedla a situace byla stejná. Kdo se rád zaobírá modama apod. tak si samozřejmě musí zvolit PC, ale většina hráčů (a trpufnu si říct že i PC hráčů) přece jenom hry radši hraje než k nim tvoří mody popřípadě aktivně na vývoj všelikajch modů čeká a testuje je. Každopádně co se týče toho "casual friendly" výroku tak na tom určitě něco je, čehož se určitě týká i předchozí zmínka o větší pohodlnosti/přijatelnosti. Ale rozhodně striktně a zásadně odmítám názor všech bláznivejch haterů, že konzole jsou zlo a svět by bez nich byl lepší a podobný blbosti.
        • ja hater nejsem taky si nekdy lehnu k PC (ps2 emulatoru)
  • jeste ze vlastnim PC a ne tu sragoru co je sto let za opicema a jeste se na ni spatne programuje
  • Nechápu. To že něco funguje jinak, než jsem zvyklý, znamená, že je to špatně?
    • znamená to v tomto případě, že je velice těžké udělat velikou hru na PS3...pochopitelně je už podle prohlášení jasná grafika na PS3, která bude vypadat na tuto dobu poměrně ošklivě
      třeba už jenom proto, že se jim do PS3 verze moc nechce a proto tohle prohlášení možná jako omluva všem PS3 fanboyum

      P.S.: očekávám negativní komentářě tak hrdě do toho at víme kolik je tu SONYBOYS
      • Cajk
        Sonyboys hlavně nejvíc řvou:) Sony má vůbec velmi "zajímavou" fanouškovskou kulturu.
    • No on je taky problém v tom že tak jako v jiných profesích i u vývojářů platí že né všichni umí stejně dobře svou práci. Ti méně nadaní potom rádi fňukají ale jen tím dávají najevo že neumí pořádně máknout a dát si záležet.
  • SA-reg
    >XorxoxTalarius
    >jde o to ze bych si rad zahral na PC vse co je na konzolich :)

    Ja taky... ale co nejde, to nejde. Prostě JRPG patří na kozole, protože japonci hrají především na konzolích. Skákačky taky patří spíš na konzole. Závody taky.

    Asi jsem na tebe "vyjel" protože to vypadalo, že jsi další z PC promazaných čechů, kteří si nepřipustí, že PC není nejlepší ve všem...
    • Fallon
      Ako sorry ale nepríde ti toto ako trochu blbosť? Japonci nehrajú JRPG na konzolách preto žeby "JRPG na konzole proste patrili" ale preto ,že ich je tam prevažná väčšina alebo tu snáď niekto verí ,že keby začalo byť viac JRPG na PC tak by ich Japonci proste prestali hrať lebo "by sa im na tie パソコン nehodili"?
      Seriózne mi nedochádza čo je na JRPG také iné aby to nevyzeralo dobre na PC. Žeby tie ženské poprsia... *7*
      • SA-reg
        A proč je převážná většina na konzolích?
        No, hekle vem to tak... ber to jak je to teď zavedené. Momentální situaci. JRPG přejdou na PC. Myslíš, že se jich prodá stejně jak na konzolích?

        Kdyby jsme vynulovali situaci, tak by se JRPG klidně hodily aj na pasokony、ale teď už jsou prostě svázaný s konzolemi.

        そして日本語を話せる。漢字と仮名を読める。 *8*
        • ty pletes prodejnost s tim jestli se neco na pc hodi nebo ne
          • SA-reg
            Když se to tam nebude prodávat, tak to znamená, že se to tam nehodí.

            Možná jsem to měl říct hned na začátku, sorry.

            A popravdě myslím si, že se to tam nehodí i z tradice, která je už zavedená.
    • miker17
      je a než mi tu začneš nadávat tak Mám xbox a PS3, Wii a 3ds tak vím o čem mluvím
  • Delat hru pro PS 3 je osina v zadku, vim z vlastni zkusenosti *3*
    A proc vypadaji exkluzivni hry lepe? Je to jednoduche, Sony jim da daleko vetsi technickou podporu, zjisti kolik bitu muze byt v jednom tiku a podobne. Kdezto vsichni ostatni maji proste smulu a musi si na vsechno prijit samy. A to uz nemluvim o tom ze vydolovat z PS 3 call stack, j nadlidsky ukol. Pokud vyvojari nemaji primo v kodu pro nej podporu tak se muzou jit past :D A kdyz vam krasna PS 3 udela dump co ma pul giga (ano opravdu pul giga) a vi zjistite pouze odkaz do pameti, tak by jste ho nejradsi v tu chvili roztriskali *15*
    Ale holt cim vic titulu delate primo pro PS3 tak tim vic toho samozrejme slape, a kdybych mohl neco PS4 prat, tak snad jedine to aby bylo opravdu vic vyvojar friendly ... jelikoz tim ziskame opravdu jenom vsichni ....
    • Hele, já nejsem Sonyboy, ale z čistě obchodnickýho hlediska si myslím, že hýčkat si uživatele ale vývojáře drtit, je prostě správný. ;-)
      • tim hyckanim myslis odebirani schopnosti pristroje ?
        • Taky.
    • myslim ze tady to nekterejm lidem nema smysl vysvetlovat, ty jsi budou stat za tim ze se tem vyvojarum na tu jejich skvelou masinku proste jen nechce programovat.. a davat si s tim tolik prace jako na ostatnich platformach *11*
      • To asi ne :) Ale ja stale verim, ze osveta je zaklad, ale aby PS fanboys nepochopili zle, neni to spatny stroj, jen to Sony kapanek nedomyslelo *15*
  • no tak si postěžovali... za exkluzivitu nejsou placeni jako tvůrci GoW či Uncharted... kdyby měli udělat nějácí vývojáři her, kteří dělají hry dejme tomu jen na jednu konzoli, tak by taky prskali nad ostatním, i když nemám přehled o tom, jak se složitost vývoje liší od jiných platforem, ale asi dost, když už čtu něco podobného po několikáté..
  • God-of-War
    jo aha...chlapci maj problém *1* ať si zajdou pro radu do Naughty Dogu nebo do Guerrila Games
    • RavenHolm
      Nemyslíš, že je trochu hloupé je posílat za firmami, které vyvíjejí jen a pouze pro PS3? Naughty Dog a Guerrila Games nemůžou mít problém jako Vigil Games. Tebou jmenované firmy své hry dělají na míru jedné jediné platformě, zatímco Vigil musí D2 udělat na PC/PS3/XBOX360 tak aby na všech vypadala dobře a hlavně fungovala. Kdyby měli být Darksiders 2 jen na PS3, tak řeknu, že máš pravdu. V tomto případě? Pouze se snažíš být vtipný a selháváš.
      • Prepáč, ale to je nezmysel, nikto ich predsa nenútil vyvíjať to na PS3, keď na to nemali, tak to nemali brať, keď to zobrali, nech nepindajú...
      • God-of-War
        Nesnažim se bejt vtipnej, jen řikam, že si snad můžou nechat poradit...třeba. Jinak Darksiders je moje moc oblíbená hra a navíc běží líp na ps3, než na boxu, tam maj prej problém frame ratem nebo co....Jinak doufam, že si poradí, páč už to chci pařit *14* *14*
        • Icoboss
          A jak si fici na pc :-d tomu ja rikam FRAME *1*
      • Teď má Vigil jako bonus ještě WiiU, takže už se musí starat o 4 platformy.
    • Jo jenomže ty dvě studia dělají exklusivně pro ps3 oni nemusejí dělat 2 rozdílné hry zvlášť pro pc a zvlášť pro ps3 víš. A pak od guerilly vyšla jediná hra i na pc konkrétně shellshock a ten stál dost za ho**o takže tak. Chtěl bych vědět jak by vypadal slavnej killzone kdyby ho vyvíjely primárně na pc a pak portovaly na ps3. guerilla games by pak taky považoval ps3 za osinu v prde**.
  • Takže ono jim prostě vadí že musí dělat hru na opravdovou konzoli a ne jen na zmenšený počítač v bílé krabici.
    • opravdovou konzoli?Prosimte pouc me a definuj mi pojem OPRAVDOVA KONZOLE,vazne me to zajima.
      • A co na tom nechápeš? PS3 se nejvíc liší od ostatních platforem.
        • A to z ni dela opravdovou konzoli?Ja se te ptal na to,aby jsi definoval pojem opravdova konzole,at muzu priste taky takhle odborne posoudit co konzole je a co ne.
          • Ty raději nic neposuzuj.
            • Porad jsi me neodpovedel... *1*
          • to takhle příjde consoliér ke konzoli, přičuchne .. "Ja, sitím geldstrafe fůni procesor, und vyzrálé plošné spoj" příjde blíž olízne ... "Hmhmhm shöne plast und hliník. JA dies ist oprafdová konzol! "
            • Tak hned je mi to jasny *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit