Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč tuto zprávu hloupě papouškují všechny herní žurnály, když to není pravda. World of Warcraft vydělal zhruba 11 miliard... Pokud počítáte mikrotransakce, tak musíte počítat i měsíční poplatky.
  • Pan_Klobouk
    Ze pry je to WoWko. ;)

    http://www.gamewatcher.com/news/2018-10-04-no-grand-theft-auto-5-isn-t-the-best-entertainment-product-ever-that-s-world-of-warcraft
    • Odhaduje se, že WoW vydělalo 10 miliard $ za 12 let. (samozřejmě to je jen odhad, Blizzard nikdy nezveřejnil skutečná čísla)
      Zatímco GTA5 (údajně) vydělalo 6 miliard % za 5 let, což je taky dost slušné.
  • Hra je to super, ale časem mě velice zklamal rockstar a přístup. Když pominu ten pokus o zakázání modů, tak mě nejvíc vadí, že 5 let od vydání nepřidali žádnej obsah do singleplayeru, na to jak ta hra vydělává by mohly přestat být tak nenažraný a udělat i něco do singlu, vždyt nejsou schopný tam přidat ani nový auta, to je prostě hnus. Těšil jsem se na RDR II, ale opravdu se obávám, že tam se jejich nenažranost projeví ještě víc.
    • Odevzdáváš 50% platu charitě? Ne? Jak to že ne, ty nenažranče jeden nenažraná?!
      • Co je prosim tě tohle za nesmyslnej komentář? S těmi zisky mají zaplaceno několik desítek takhle velkých her a nikde jsem neřekl že dodatečnej obsah do singlu má být zdarma. Co snad vyplynulo z mého komentáře je to, že oni schválně nedělají obsah do singlu, aby lidi nahnali do mp, proto se také chtěli zbavit modů protože ty jediný dávaj důvod někomu ještě do singlu chodit. A jestli nechápeš proč chtějí lidi nahnat do mp, tak je to kvůli tomu aby je nutili si kupovat shark karty. Nevím co je na tom pravdy, ale údajně si na novej obsah jenom hraním nevyděláš.
        • jo, tohle mi taky vadí, naštěstí se dá veškerý obsah z mp odemknout v singlu modem, asi proto je taky chtěli zakázat :/
        • Nikdo tě k ničemu nenutí. Mám rád hráče kteří zanevřeli na gta kvůli singlu a na to konto pak rozšiřují polopravdy o mulťáku co ani nehráli :)

          Veškerý obsah se dá vydělat vklidu hraním, jen nesmíš být malé dítě co chce vše hned bez jakéhokoliv pričinění.
          • mozek přestaň tu trollit a sypej do školičky *4*
      • Ve skutecnosti davas 45% statu jeste nez ti vyplata dorazi na ucet.
        • Ty? Opravdu?
          • Pokud za tebe maka nekdo jinej, tak ne. Ale jestli si myslis, ze zamestnavatel "za tebe" plati socko a zdravko tak pak jo. *3*
            • A to nezapomen ze ti to zdani jeste pak kdyz jdes ty penize pouzit a neco koupit (dph pak taky platis ve vysledku ty). Ve vysledku to vychazi cca tak ze kdyz odvedes praci v hodnote 100 tisic, tak si za to muzes koupit zbozi v hodnote 35 tisic. Zbytek se po ceste na ruznych mistech poztraci statu.
  • Lukass
    Ted si to planuju koupit, a nainstalovat mod natural vision. Su zvedavej.
    • no a?
  • ucho
    "Vezměte v potaz rok 2017, kdy se celkem prodalo dalších 15 milionů kusů. To je částka, na kterou většina her nemůže pomýšlet za celý svůj tržní život, natožpak ve čtvrtém roce."

    to slovo "částka" tam neni zrovna nejlepsi.
  • Dokud nepřijde RS nebo konkurence s něčím lepším, tak se to prodávat bude.
  • Single špička 10/10, MP jsem nikdy nehral ani nechci. Stejne nechapu, kdo to furt kupuje. Asi nedostatek kvalitnich novych her..
    • SP je dobrej mozna prvni dve hodiny. Pozdej bohuzeli zacinaji byt ukoly cimdal stupidnejsi.
    • Dosť peňazí im vyniesli mikrotransakcie v MP.
    • cheateři z multiplayeru
      • Věřil bych tomu, že jim to hodí velkej balík, právě kvůli cheaterům, kteří si kupují další kopie, aby zase během pár týdnů obdrželi exotické ovoce.
        Ale podle mě to hodně dělá také právě tím, že hru vydali pro dvě generace konzolí. To byl skoro husarský kousek.
        Sám znám více lidí, kteří hru kupovaly několikrát a jeden dokonce 4x (1x stará generace konzolí, 1x nová generace konzolí, 1x PC verze a 1x další PC verze kvůli hackům)
        Schválně kolik z vás zná někoho podobného, já si myslím, že vás bude vícero.
        + ingame kupóny na cash, jinak budeš grindit mise jak divej.
        Podle mého super tahák na peníz tohle GTÁčko.
        • Ja to dohral na PS3 a pak jsem si to kupoval na PC kvuli multaku s kamosema :D a kvuili tomu ze jsem na to konečně měl compa :) *1*
  • MP v GTA je dobrý námět na zábavné MMO.
    • ono spíš jestli to není tak že GTAO už MMO dávno je :)
    • jj a mohlo by se jmenovat treba cheat online
  • Já to furt nechápu, mp sem vzdal protože loading times byli fakt hrozný. Koupil jsem nový SSD protože jsem chtěl upgrade a řekl jsem si že to zkusim s GTA znova a nic. Pořád dlouhý loadingy při zapínání hry a při smrti a při čemkoliv...takhle si zábavu nepředstavuju
    • Půlka veškerého obsahu co vychází, je do freeroamu do kterého se napojíš do 5min a pak už žádný loading není. Pokud ti vadí čekání po smrti, tak nevím co děláš u battlefieldů, cod,cs a jim podobných.
    • Pod start hry se podepíšu, ale při smrti to není zas tak dlouhý.
  • Patriku, bude recenze ? :) https://www.fantasymag.cz/hra-o-truny-nocni-hlidka-brante-zed-pred-divokymi-ze-severu-na-svem-stole/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit