Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No pokud ta hra bude mít fyziku na úrovni iRacingu nebo Assetto Corsa, tak budu chrochtat blahem, ale zatím se mi to podle videí moc nezdá - tím nemyslím toto video u článku, procházím si to průběžně na youtube. Auta se prostě už od pohledu nechovají úplně správně a nedokážu říct proč... Když člověk sleduje replay v iRacingu, tak je to jako koukat na skutečné závody, fyzika je úžasná. Tady ten pocit při replayích prostě nemám. Uvidím ale až to výjde,zatím je předčasné dělat závěry
    • Srovnávat iRacing s jinými simulátory je trochu ošemetný. iRacing je pořád o krok před všemi a díky prostředkům, kterými disponují to tak asi ještě hodně dlouho bude. Můžou si prostě dovolit dělat to jinak a lépe, protože na to díky placenýmu obsahu mají prostředky.
      • WMD ale nejsou žádné ucha bez prostředků, hru si předplatilo 80 000 fanoušků, takže je to podle mě spíš o schopnostech týmu a jejich cíli.
        • Sorry, ale srovnat iRacing s PCars nejde, jezdím oboje a iRacing je prostě jinde. Lepší simulátor než iRacing není. To samozřejmě neznamená, že PCars je špatný.
  • Já jezdím pravidelně a update od updateu je to lepší a lepší. Hlavně starý "plečky" jsou parádní. Ještě dodělat AI a multiplayer a bude to super. S vypnutýma asistentama je to fakt prima a člověk se zapotí. Netřeba se bát, že by to byla ve výsledku arkáda *3*
  • To si delaji pr*el, ze to ti tardi nehraji na volantu, ne ? A jeste ten humus vydaji jako gameplay video.
    • Tak diky tomu ze vyjizdeji mimo silnici na travu i pisek, je zase pekne videt ze k simulaci ma tato hra pekne daleko. *3*
      Ale vypada to pekne. No, bude to spise hezka hracka pro mainstream. *4*
      • Tak to potom jooooooo :-) Prej hracka pro mainstream ... samozrejme, ze pro mainstream .. se zaplyma asistentama ... To, ze uz nekolik skutecnych pilotu vozu GT to puziva pro TRENING, to je uplne fuk .. ale bude to hracka *15*
  • helmet kamera jako nova featura do racing her, mame kokpit cameru ale se spodkem a vrskem helmy a pekna vinetace .. nevim co je to za auto ale je to rychle auto, openwheeler ... klauni .. :)
  • No mě odrovnaly ty kapky co tečou pod přilbou... *7* ... to je pěkná prezentace...
  • Krása. Ještě ten jízdní model vylepšit a bude co hrát než vyjde GT7, které snad nepose..u jako GT6 *3*
  • bude se to dát hrát i v nějakém arkádovém módu? simulátory mně fakt neberou, ale nějaké dobré závody bych si dal.
    • Je to full simulator s tim, ze si muzes pozapinat asistenty
    • Je to bráno jako simulátor, ale podle mě to bude něco mezi tím. Navíc jakou si hru uděláš, takovou ji budeš mít. Stačí když si upravíš pomocníky řízení a jízda bude bezstarostnější. Ale žádný příběh ve hře není a jezdí se převážně na reálných závodních okruzích (ve hře jsou dvě nebo tři cesty z bodu A do B)

      Další informace o hře najdete na http://www.projectcars.cz/
  • Kozy
    Teda přijde mi že Asetto Corsa vypadá o dost líp.
    • Tak jizdni model a grafika budou u AC proste lepsi, protoze je to PC simulator. Na druhou stranu, Assetto Corsa zatim neni moc hra.
      • A pCARS je co? pCARS neni PC simulator? Aha, tak to pak jo.
  • Tento projekt, tedy Project Cars, jak se hra jmenuje, sleduji již od samého ohlášení a velice se těším na výsledek. Mám své oblíbené automobilové série, ke kterým se vracím minimálně jednou ročně a doufám, že Project Cars bude také tak dobrý, abych si jej já i čtenáři dostatečně užili. Bohužel musím říci, a jistě se mnou bude souhlasit minimálně i redakce, že s každou novou zprávou o této hře se zdá, že kvalita Project Cars klesá a jak se říká "skutek utek". No, uvidíme.

    Ludvík Trečko
    • Clovece. ty jsi ale uplne stejnej blabol napsal o Kingdom Come .. ale fakt uplne stejnej .. to je nemoc ne?
      • ucho
        no dalo by se to tak říct, ale jinak je to obyčejná snaha o trolování provokativním názorem...
  • kennyB
    Nevypadá to špatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit