Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelikož jsem prošel celým "vývojem" do SNESu po dnešek, tak Golden Eye, to jsou vzpomínky...jako zelda ocarina, mario 64 atdatd...dneska si ty parchanti neváží ničeho:o) jen na zeldu jsem kupoval za 26marek učebnici v němčině jak hrát:o) a u Bonda jsme ani nedejchali, zejména mise v zimě u satelitů:o) a to na philips mono 56cm:o)))
  • BoB.2
    Kde jsou ty časy kdy jsem byl rád že je to barevný a hejbe se to. *3*
    • Mart9
      Si mi připomněl, jakou jsem měl radost, když jsem tehdy vyměnil pro hraní černobílou televizi za barevnou *14*
  • Mart9
    Jsem to jen tak projel a ten výběr mi připadá dost osekaný. Dvě z těch novejších bondovek jsem si docela užil. Quantum of Solace tam hlavně chybí.
  • Nějak tu nevidím Nightfire z roku 2002 od Electonic arts. Nic zvláštního, ale byla to dobra bondovka ;-)
  • Mě nejvíc bavila James Bond 007: From Russia With Love od EA.
  • Sice článek zmiňuje úplně první bondovku, ale zároveň hodně těch starých vynechává, ať už byly jakékoliv. Já hrál jenom na Megadrive The Duel a to byla pěkná plošinovka.
  • Vegen
    A na 007 Racing se zapomnělo? :D Ona to byla asi špatná hra, ale jako desetiletý caparti jsme to milovali :D
    • Jack1947
      Jee brácha vagoona! *15*
  • x_ander
    Pěkné shrnutí, ale chybí mi tam Nightfire, jak už píšou i kolegové pode mnou. To byla poměrně slušná hra. Znova bych ji asi už nehrál, ale ve své době mě dost bavila.

    Což mi připomělo jeden vtipný "bug" z téhle hry. V jedné misi (tuším, že to bylo nějakých tropech) jsem na dost velkou vzdálenost (odhadem tak 200 m) začal se sniperkou likvidovat nepřátele. Jejich "inteligence" byla nastavena tak, že po prvním zabitém ostatní okamžitě věděli, kde jsem. Což by ještě nebylo ve hře z té doby nic zásadně divného. Nicméně jaké bylo moje překvapení, když se několik z nich otočilo směrem ke mě (což jsem sledoval pořád skrz puškohled) a začali na mě z té velké vzdálenosti házet granáty. O to víc jsem koukal, když ty granáty o pár vteřin později bouchly u mého ksichtu :-D Ale jak říkám, jinak ta hra byla docela zábavná.
    • Jack1947
      Měli i myslím multiplayer ne tedy klasická variace na UT/Q3 arenu.
  • Jack1947
    Poslední pond už byl pomalu až moc generická střílečka s nic moc grafikou ale Blood stone se mi líbilo snad nespí na vavřínech a chystají dalšíoho s Craigem...
  • A co Broforce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit