Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosimvás nevíte náhodou někdo čím to je když jsem si stáhl serious sam 3 a po minutě hry se mě začne klepat obraz nahoru a dolu..má to něco společného s tím piráctvím jakože by to bylo naschavl nebo nevíte čím by to mohlo být..hra jede jinak úplně čistě..a mluvil jsem o tom s kámoši a jeden říkal že to samé mu dělalo u GTA 4 a jen si stáhl peč a už to měl ok..poraďte prosím
  • A ešte dodám, že za posledné 4 roky čo vydávajú hry by som si na mieste vývojárov nedovolil pýtať viac ako 10€, proste je to katastrofa a ja ak nemám produktivitu pracovníkov vo firme na požadovanej úrovni zrovnateľnej ku matematickému vzorcu q=q v dnešnej dobe končím ako nerentabilný podnikateľský subjekt. Ale v oblasti vývoja hier, software si dovolia vypúšťať doslova a dopísmena šmejdy a nikto ích za to nepostihuje. Ja mám nad sebou úrad št.kontroly, kto kontroluje ích??? *16*
  • Ja musím konštatovať, že tu sa stále opomína jeden dôležitý fakt, kedy hráči z okolitých krajín ako napríklad Rakúsko, Nemecko, Holandsko atd,,,,atd,,,, vôbec nemusia ťahať na wareze pirátské verzie hry! Nemusia lebo ích príjem, či príjem ích rodičov je minimálne 4x vyšší ako príjem niekoho kto pracuje v ČR a to nehovorím o ľuďoch tu na území SR. Takže tie ceny, žiaľ sú pre našincov priam dychvyrážajúce ak zoberieme do úvahy fakt že z hrania sa nenaje, ani neošatí a predpokladám, že každý chápe načo konkrétne narážam. Preto je situácia taká aká je. A to oblbovanie ako je všetko v Nemecku čo Holandsku drahé neobstojí, lebo majú lacnejšie energie, pohonné hmoty, nealká, cukor a dalšie poživatiny, ktoré držia takého hráča pri živote... Takže ten komentár zo strany redaktora predmetného článku znie príli škodoradostne a stále viac a viac poukazuje na fakt že chudobnému neostáva nič iné len kradnúť, alebo ísť otročiť susedom do zahraničia. Samozrejme ak nepodnikáme, ale naši rodičia, alebo nekradneme či naši rodičia... Prípadne nie sme poslancom NR a podobné prízraky súčasnosti....
  • CrocoRay
    Já si raz stáhnul Arkham Asylum a tam byl "bug", že nešlo někam vyskočit. Sice jsem si plánoval koupit originálku, i kdyby tam ten "bug" nebyl (nechtěl jsem mít pirátskou kopii, protože hra za to stála), takže mi to ani nevadilo a hned jsem si ji šel druhý den koupit. Problém však byl, že ani po přeinstalaci problém nezmizel a musel jsem hru začít odznova. Taková protipirátská ochrana se mi líbí, i když by ten problém mohla vyřešit čistě přeinstalace a ne i následná nutnost hraní od začátku nebo by se ten "problém" (tady konkrétně škorpion) mohl objevit na začátku a nějak pak neomezovat člověka, co si tu hru stejně nakonec koupil.

    Vlastně je to jediná hra, kde nelituju koupi za plnou cenu krátce po vydání.
  • Zdarec lidičky jen se chci zeptat jestli teda je ten crack na odstranění toho škorpiona nebo ne ? i na to pádání že když hrajete 5 minut tak to spadne zkoušel sem snad ůplně všechno a bez tak nic jestli to nepujde tak jsi pujdu kopit originalku do CZECHCOMPUTER. *16* *1*
    • už jsem to skoro celé odehrál a je to v poho jak crack tak i problém s rotací
    • Crack už je nějakou chvíli, takže asi zatím ušetříš, dokud se neobjeví jiný problém než škorpion.
      • a nemůžetemi poslat odkaz ke stažení toho cracku prosim vás ?? abych to mohl zkusit díky . abych si mohl konečně tu hru zahrát a a by to furt nepadalo a žádný škorpiona nebyl u dělátemi radost jestli mi pošlete sem odkaz ke stažení předem fakt děkuji :-)
  • Ochranu, kterou člověk vymyslel, jinej člověk zase rozlouskne. To je marnej boj. Kdyby se radši snažili udělat hry kvalitní, kdy má člověk pocit, že za ty peníze dostane tolik zábavy, kolik si zaslouží.
  • Už to vidím, jak tohodle Škorpiona bude mít půlka legalních majitelů i tak ve hře... *2*
  • Pirátství neřeším. Já kupuji přes bazar kvůli nízkým cenám a multiplayeru. Sice vývojáři ode mne peníze nedostanou, ale alespon to není nelegální. *4*
    • Nechci v tom rejpat, ale... funguje ti vzdycky MP v bazarovy hre? Zname ty online pasy, online aktivace jen pro prvniho majitele atd.

      A druha vec, prodej hry do bazaru v podstate nelegalni je. Respektive je to proti licencnimu ujednani. Asi. U vetsiny her. Ale chapu, ze tohle neresis ani te to netrapi, mas dobry pocit a mas originalku. :)
      • Já si myslím, že dání hry do bazaru není nelegální. Stačí si zajít do jakéhokoli JRC a tam se dají pořídit levné hrané hry. A pochybuji, že takový podnik jako JRC by porušoval takto okatě zákon. Kor, když tam jasně uvádějí, že ty hry od vás rádi vykoupí.
  • A zase mají piráti něco lepšího než legální uživatelé - delší herní dobu a pobavení. Jen tak dál pánové vývojáři, akorát práce navíc a přesto zbytečná...
  • je to zábava, sledovat jak se různá studia stále snaží vymýšlet metody znemožnění nebo znepříjemnění hraní pirátům ( *16* ), ale přitom jen připravují zábavu pro lidi ze scény co uvítají novou hádanku, kterou se na dvě hodiny po návratu ze školy zabaví u špeka ;)
    • Kdyby radši k originálce dávali gram, to by pirátsví zmizelo jak nic..
      • Já znám akorát gram jako jednotku hmotnosti, ale to asi nebude to co jsi chtěl říci že? *4*
      • co má být "gram"? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit