Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem aktivni modelar, mimo jine stavim i modely tanku a o tanky se zajimam jiz velice dlouhou dobu, a musim (opravdu :D) rict, ze WoT je ta nejvice frustrujici online hra, kterou jsem kdy hral. Je to jako by bylo WoT stvoreno k tomu aby pritahla vsechny idioty, nooby a trolly ze vsech mmo a online her sveta do jednoho bodu.
    • Jsem dlouholety hrac WoT a musim rici ze vice souhlasit ani neumym!
      Trefa do cerne!
    • http://www.digitalcombatsimulator.com/en/series/combined_arms/

      Jestli mas rad tanky tak tohle bude to prave!
      • Vis, DCSko je sice bomba (obecne cela serie) ale na hrani to moc neni. Lidi by si obecne radi zahrali nejakou simulaci s arkadovym ovladanim - coz presne tvrdili WG ze bude WoT. Tzn predstava je, ze to bude mit zcela realny parametry, chovani ... vysledky zasahu ... ale nebudu kvuli tomu potrebovat druhou a treti klavesnici ...

        Takze takovy idealni wot by vypadalo asi tak, ze tanky by mely realnou fyziku (tudiz by mely trebas funkcni podvozek), samo kanon by byl objekt, slo by projet domem, slo by ho prostrelit (a zasahnout cil za nim samo ...) ... delostrelectvo by tankum neprimou palbou nemohlo prakticky nijak ublizit ... brodit by se dalo co nejaky hloubky/pripade s nejakou pripravou (nasazeni kominu) ... bylo by mozne poskozeny tank odtahnout z bojiste a opravit/pripadne nepojizdny by stale mohl srtilet ... na bojisty by se vyskytovaly okopy a dalsi protitankove prekazky ... fungoval by den/noc cyklus ... zkratka simulace s +- aktualnim ovladanim.

        A doved bych si predstavit i kombinaci se strategii - jedna velka mapa (kdyz to jde v EVE tak proc ne tisice vozidel na jedny velky mape ...) ... nutnost zajistit zasobovani munici a palivem ... samo klido vcetne pechoty ...
    • Mno jelikoz oni neumej ani ty tanky drzet velikostne ve spravnych pomerech (a opakovane to prekopavaj, kdyz hraci rvou moc) ... nehlede na to, ze "vyvoj" 00 NIC ... jen pridavaj dalsi a dalsi scifi taky.
    • Sice nerad, ale musim souhlasit WoT je opravdovy megash*t mezi online hry.
  • jak můžou kasírovat prachy z tak neskutečně debilně hloupý hry. ta hra je jak tančíky na amize
  • Tak je pěkné vidět, že alespoň nějaká firma v Bělorusku prosperuje *4*
    • A ty se tomu jako divíš? Bělorusko není krizí zasaženo zdaleka tak, jako třeba pobaltské republiky, kde neprosperuje vůbec nikdo a nic a lidé odtud masově emigrují do zahraničí.
      • Zjisti si něco o běloruské ekonomice a o životní úrovni tamních obvyvatel. Je to jedna z nejchudších zemí Evropy a současná krize na ni udeřila jako kladivo. Vysoká inflace, devalvace měny....Naopak čím dál více Bělorusů utíká za prací buď do Ruska nebo sousedních pobaltských zemí.
        • Právě proto, že o tom vím hodně, mám načtené specializované publikace soudobých ekonomů, jsem si dovolil zareagovat. Protože působíš jako nějaký tydýt, který z Novy ví, kde je půlnoční království a prosperitu země poměřuje tím, jestli v obchoďácích naskladňují Skittles. :)

          Nikde není tak hrozně jako v pobaltských státech, žádná reálná ekonomika, enormní nezaměstnanost a z takové Litvy se vystěhovalo minimálně 700 000 lidí, což je při celkovém počtu obyvatel děs. Jsou to země bez budoucnosti, což se o Bělorusku rozhodně říct nedá.
  • Hm doufám, že nekoupí lepší hru aby ji dojebali jako WOT.
    • Další zhrzený noob ???
      • Ano je to zadarmo i není, z pěkné hry se stala jedna velká slátanina..
        For GTX: Drž papulu a raději hraj dál a řekni si mamince ať ti utře mlíko co ti teče ještě po bradě.
        • .... to všechno poznáš z pár slov ???? *3*
    • Je to zadarmo, co by si chtěl?
  • Veskoslav
    Žádná výhra. Fear 3 byla konzolová sraččka......
    • God-of-War
      Ne, byla to sračka:)
    • Mr.Lolendo
      Jj trojka byla jedno z nejvíce epic failů vůbec. Hroznej hověŇ
    • Si připadám jako jediný člověk, kterého F3 docela bavil. Horor to určitě nebyl, ale to ani jednička. Na takové to domácí střílení mi však F3 vystačil bohatě.
      • Jestli ti jednička nepřišla jako horor, tak nevím, ale lepší horor na herní scéně neexistuje(kromě sestry Condemned)
        • Pises samy voloviny.
          Nejprv napises ze lepsi horror nez FEAR na herni scene neni a pak pises ze Amnesia je adventura a ne FPS.
          Jses nahulenej nebo co ? Kdyztak napis ze neni lepsi horror v FPS zanru a pak to lidi pochopej ale ty jses dal vsechno na jedno kopyto a pak se obranujes ze Amnesia neni FPS.

          Chudacku ty jses asi nehral Dead Space , RE 1&2 a podobny hry...
          Condemned byla kaorat tak psycho lekacka a ne horror , ale byla tam stisnena atmosfera to jo.Je to to samy co FEAR ktery mi buhvijakej horror nepripadal , jo byly tam naky lekacky a nejaky to psycho (alma atd...) ale horror to rozhodne nebyl.
          Horror je od toho horrorem rpotoze te drzi v stisnenych podminkach to znamena ze jses pos*anej furt a ne par momentu , FEAR byla napul strilecka a az pak lekacka.Byli tam lokace hodne akcni a hodne psycho ale to jako horror mi rozhodne nepripada.
          • No jasnyyyy, Dead Space je taky masakr, to se mi libilo hodne teda...
        • Srandujes? to musis bejt hodne lekavej typ, ze povazujes fear za kdovijakej horor. U takove amnesie sem se bal podstatne vic :).
          • Nežertuji, nemůžeš přece srovnávat adventuru s FPS, Amnesie je adventura kde chodíš jen s lampičkou, ale ve Fearu máš zbraně. Amnesie je tedy něco jako srovnávat Mafii s GTA. Jinak Amnesii jsem hrál a nijak děsivé mi to nepřišlo. Já mam rad děsivou atmosféru, strach z okolí a ne jen nějakých pár zvuků, či momentů jako je v Amnesii. Doporučuji ti Condemned, tam uvidíš pravej horor a nebo takovej The Suffering, to jsou teprv lahůdky ve svém žánru :)
            • Amnesia je skvela,ale je to samozrejme jinej herni zanr. Stejne tak je vynikajici Penumbra, ve sve dobe i Alone in the Dark IV, miluju Silent Hill ... ale Condemned je HODNE dobra vec, sileny realny zvuky, bleskovy utoky...taky se mi to libi,ale kdyz horor, tak radsi v adventurach
            • @ahoj :-)

              na Siren jsem koukal na gameplay, ale nic děsivého jsem tam neviděl, pár scén tam je, ale na Condemned to nemá :)
            • Skus si zahrát Forbidden Siren pokud můžeš. To by se ti líbilo :-)
    • Přesně tak, nevím jestli konzolová, ale sh*t to byl pořádnej, ten kdo hrál jedničku, tak ví o čem je řeč. Tohle má dělat Monolith, pač ti jediní ví jak se maj dělat horory.
      • Ja jednicku hral ale bavila me jako hodne dobra akcni FPS (az na ten konec proti duchum). Jako horor to teda moc strasidelny nebylo. Ja bych rekl spis ze to nebylo strasidelny vubec.
        • O tom právě píšu, z jedničky byl každej vylekanej, že se první dny bál jít večer na záchod, z trojky je člověku jen k smíchu - lehce předvídatelných momentů tam byla většina a to nemluvím o designu lokací a postav, který mají v Monolithu zmáknutý perfektně.
          • Asi jsi me uplne nepochopil ale ja se tu snazil naznacit ze jednicka byla skvela akcni hra a spatnej horor. Tech par pruhlednejch lekacek me rozhodne nijak nevydesilo.

            Pro me je nejlepsi FPS horror stale jeste stare dobre AvP za marinaka.
            • eeeee
              Souhlas, AvP melo velmi tisnivou atmosferu. Uz jen proto, ze neslo ukladat pozici. Moznost si hru kdekoli ulozit, coz je casty pozadavek pc hracu, atmosferu hry nici. V tomhle jsou lepsi rozumne pouzite checkpointy, bohuzel ty se dnes pouzivaji nerozumne. Resp. se pouzivaji tak, aby se hra zpristupnila co nejvetsimu poctu hracu, misto aby se vybudovala poradna atmosfera. Takze atmosferickych her jako AvP se uz asi moc nedockame. I kdyz treba Dark Souls se o to nejakou formou snazi.
            • Ono ale horor nemusí notně znamenat pouze lekačky. A vůbec, vnímání strachu je individuální. Já se třeba u prvního FEARu i celkem bál (ne vyloženě lekal), ale takřka neustále na mě doléhala dusivá atmosféra hry a celé to paranormálno. Z tohohle pohledu mám možná radši druhý FEAR - některé ty psycho výlevy se mi hodně líbily... *8* Nicméně, trojku jsem s chutí vynechal.
              Naproti tomu AvP jsem vnímal jen jako střílečku s pár lekačkama - měl jsem detektor pohybu a... stačilo být jen dostatečně rychlý... To že tam byla skoro neustále jen tma, mě pak i štvalo, takže hmm... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit