Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobne tuto serirí zboznuju a jak psal nahore fallanga tak s nim musim se vsim souhlasit, jednicka je super hra ala Legacy of kain:soul reaver, skoda, ze posunuli to remastrovany vydani na pc, snad to dnes opravdu vyjde.
    Co se tyce 3dilu tak studio ve kterem se 1a2 vyrabeli skoupilo jine a ty se zatim soustreduji na sve projekty, ale 3 bude.
  • Doufám že to bude tak skvěle vypadat jako 1. v 3D vision - hezčí hru pro 3D jsem nenašel.
  • Kdyby raději vydali třetí díl ... ale to by bylo moc práce. Jednička i dvojka by se bez remasteru obešla. Obě mají i dnes dobrou grafiku a zrovna tyto hry nejsou o tom, jestli vidím hezčí stíny nebo odrazy světla ...
  • Kašlete na remastery, tlačte tam další díl! Ať víme, jak ta taškařice dopadne! Od té doby co všichni zjistili, že remastery jsou koláče téměř bez práce, je to v háji. Výrobci her jsou jak těhotní, ztloustli a zlenivěli..
  • Takze v Hollywoodu ted leti predelavani starejch klasik a na herni scene remasterovani starejch klasik...
    • Můžeš prosím uvést priklad Hollywoodskeho remasteru at vím jestli třeba nemyslil remake.
  • bukrr
    Snad připravují půdu pro Darksiders 3
  • N0isy
    Tahle série mě úplně minula a jsem za to rád. Zkoušel jsem jedničku a je to chabé.
    • Shenkster
      Zkus to znova :) nebo si dej dvojku
    • Krescz
      hele dvojka je docela dobrá bojovka 9/10
      • Bojovka je treba Mortal Kombat... né Darksiders ani GoW...
      • fallanga
        Vím, že v tomhle jdu proti většině, ale jednička mi přišla mnohem lepší než dvojka. Jednička byla ta správná bojovka typu God of War, atd... Dvojka se přesunula směrem k RPG. Otevřenější svět, spousta předmětů, celkem velké množství side-questů, atd... Jednička byla skvělá hack and slash bojovka, dvojka se snaží přiblížit k RPG žánru a moc se jí to nedaří. Osobně budu radši za kvalitně zpracovaný koridor, s dobrým soubojákem, originálními puzzly a bossy, než za otevřený svět, který tohle nemá.
        • imho DS1 zas tak super bojovka nebyla. oproti ninja gaiden nebo DMC .....
        • Jazz
          Víc s tebou souhlasit snad ani nemůžu.
          Na dvojce mě neskutečně sralo, že tam byla asi bžiliarda itemů s různýma vlastnostma a najít si tu nejlepší snad ani nešlo.
          • nightborne
            Počkej, a to je jako špatně =)? Ale tak proti gustu, samozřejmě... =))
    • bohužel sem byl z jedničky taky dost zklamán
  • rád si zahrám znovu 1-ku, ale dúfam..že bude dáka zľava pre majiteľov povôdnej hry ako pri remastri darksiders 2 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit