Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se líbí, že se to celkem drží reality. Když začne Sim pracovat, tak už nemá moc času na zábavu a ani moc chuti do rozmnožování. Kdyby Sim dostával pravidelně prachy za nic, tak se bude pořád množit a ještě si užije život plný zábavy *3*
  • Konecne to zacina, doufam ze stihnou aspon 5 expanzi tento rok, at muzu sestre stahnout na vanoce repack.
  • wini
    Ždímačka prašulí... *1*
  • Dan Vávra u snídaně
  • Prvý datadisk? A to s tou prírodou za tých 20 eur to je čo? Jaj pardon, za 20 eur je to polodlc a za 40 eur budú vychádzať normálne dlc.....
    • DLC si ale kupujeme aby jsme podporili vyvojare! co by delali kdyby nas podojili jen za puvodni hru?!
      Dnes to bez DLC prece nejde... protoze by studio neprezilo.

      By me zajimalo jak to delali driv, kdy mela hra max. 1 DLC a studia zili z toho co meli za prodeje puvodni hry. Nehlede na to, ze ty hry byly mnohokrat lepsi a kvalitnejsi nez dneska. ( i kdyz maj 2x vyssi rozpocet nez predtim)...


      Takze on te vlastne do koupe DLC "nikdo netlaci" jen si bez toho nezahrajes 50% puvodni hry za 50€ *5*
  • Od Sims 4 som ani nič iné nečakal, čo ma však zaráža je že je to stále škaredá nízkopolygónová grafika so slabými textúrami a odfláknutimi modelmi
    • Hra je cílovka na úplně jinou skupinu hráčů, která rozhodně nemá nejnabušenější kompy a právě spíš mají nějakej noťas s integrovanou grafikou...
      • ... růžový - to je nejdůležitější parametr u ntb
      • ale maji bezednou penezenku *1*
  • Colby.Sawyer
    Osekaný povolán snů ze trojky. A vědec, lékař a policajt nejsou v základu? Ještě že mám TS3 s několika dodatky.
  • Jack1947
    Jedno se jim ale nechat musí ví jak vydělávat. DLC 4ever. *4*
  • Erien
    40 euro je cena origin klíče, to je klasika, nevím co se tady kdo diví. V krabici bude stát jako vždy kolem 750 Kč. Já si čtyřku koupil, stejně jako kdysi trojku a nemám s tím problém. Datadisky jsem vždycky kupoval až v akci za polovinu.
  • Tohle mi nestojí ani za to upirátění. Engine je asi napsaný v JAVE podle toho jak je to pomalý a i The Sims 1 mělo více možností a to téměř ve všech směrech.

    Tohle je tak nainstalovat, udělat bazén, nahnat tam simíky, prodat schůdky, nechat je vychcípat a odinstalovat. Jo počkat, on tam vlastně není bazén.
    • Nebo, oni ti moznosti dodaj ... DLC sem DLC tam ... a ve finale budes mit tu jednicku, jen za to vykesujes par tisic dolacu.
    • Erien
      Sims 1 fakt víc možností nemělo, a ve čtyřce bazény jsou ale jinak dobrej pokus *1*
    • Jack1947
      Pool coming in next DLC. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit