Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem si říkal, který alternativní vesmír to je, že hlavní roli ve WW1 hrají černoši a francouzi v ní nejsou vůbec. Ale není to scifi, je to DLC a pumpička na peníze!
    • Myslis hlavni roli v tom jednom ze sesti pribehu nebo kolik jich tam je?
  • Měli to udělat obráceně, Francii do základu a Turky do DLC. pak bych si koupil jen základ a to rok po vydání za 250kč, už bych nebyl takový (demokratická cenzura) jako se čtyřkou, kdy jsem koupil Premium se základem který vyšel přes 2000kč a rok čekal až vyřeší bugy. Ale asi šlo o to aby to bylo lukrativní, jelikož špinavej Turek těžko něco koupí, pokud k tomu nemá alespoň 4 panny nebo 17 kebabů.
    • Kdo by zachranoval Evropu, kdyz ne americti afroamericane? To by tu hru nikdo nekupoval.
  • Dát hlavní frakci až do DLC, to už chce koule. Nekritizovat to a kupovat to, to už chce taky koule - ale v hlavě.
  • CRYPT
    Premyslim, ze bych do premka sel, ale kdyz EA to bude za rok davat zadarmo... Navic mi hrozne chybi zimni mapy, to v 1 SV se nebojovalo v zimnim prostredi?
    • Za rok sotva.

      To je jak Poláčkův odhad, kdy budou hry ve slevě. Vždycky to hrozně přežene. Nejlepší byl jeho odhad, že No Man Sky bude za dva měsíce za 15 euro. *1*
    • S tím bych moc nepočítal, EA dávala věci zadarmo k BF4 (DLC, prem) až za 3 roky po vydání.
  • Pete.palis
    chci ji za polovicu, Verdun už mám na Steamu!
  • Nedivím se, že Frantíky přidají až v DLC. Optimalizovat efektivitu bílé vlajky tak aby nekazila vybalancovanost hry je těžký úkol na dlouhý lokte.
    • Kdyby to aspoň bylo vtipný, tak neřeknu, ale vzhledem k tomu, že tenhle "vtípek" se na najde téměř pod každým článkem o BF1 x měsíců zpět, tak se můžem zasmát akorát tvojí neznalosti základních faktů z historie.
      • *15* a hloupý Tomáš se smál, až se za břicho popadal.
    • Poněkud sis spletl válku, proto bych ti doporučil doplnění základních znalostí dějepisu.
      • *15* proboha, no ty náš školáku jeden chytroučkej. Díky za doporučení. Protože battlefield 1 na té realističnosti a tvým "dějepisu" bazíruje na každém kroku. Člověk si udělá srandu a rádoby důležití filutové mu začnou doporučovat doplnění základních znalostí dějepisu. Protože O TOM TO CELÉ JE, že. *4*
        • Spíše rádoby srandu ... todle přišlo vtipné asi jen bezmozku jako ty
        • Opakovaný vtip není vtipem, známe? Kor když mluvíš o armádě národa, který přes půl tisíciletí válcoval Evropu. Oslavovat blbost nikdo nebude.
          • XorxoxTalarius
            Koho valcoval? A kde presne?
            • XorxoxTalarius
              Ikdybych uznal Korsicana, tak to mame tak nekolik desetileti, ne pul tisicileti.
            • jamar28
              První pravidlo francouzského válečnictví říká, že Francouzi mohou zvítězit pod podmínkou, že jim nevelí Francouz. Napoleon byl Korsičan. *1*
            • Vidlec
              https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/79/7d/ef/797def930cffd533a9e1ae0af763b8ad.jpg
            • On si to spletl s válcováním croissantu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit