Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arma 3 - Breaking Point. V soucasne dobe nejlepsi zombie survival hra.
  • No já s videem skončil tam, kde si z trička, klády ze stromu a sekyry vyrobil luk...
    Tim to veškerej pokus o realitu zlikvidovalo
  • 4:50 srnka na mostě *15*
    • 6:39 srnka na střeše *15* *15* *15*
    • Mato1987
      pobavilo :D ináč hra je fakt otrasná kópia dayz :D
  • Mě zatím h1z1 přijde ve všem hroší než dayz :-D ,fakt nevidím skoro nic co by mi přišlo lepší než v dayz ,ale rád se nechám překvapit .Zatím to na mě působí jak levná kopírka
  • tak hoši, po zdejším hypu jsem si pořídil early acces DayZ.. hmm... větší s prominutím sranec jsem nehrál. Jo, je sice pěkný, že si můžu jít kam chci, ale za ty prachy.. nevim no, nechápu, co se na tom komu líbí.. ale na druhou stranu jsem rád - už si žádnou rozdělanou hru v early accessu nekoupim.
    • No vidis to a mě zas dayz přijde jako jedna z nejlepších a nejoriginalnejsich her poslední doby a jak už tu někdo psal jestli jsi za 5 hodin nic nenašel a nikoho nepotkal tak musíš být antitalent neskutecnej ;-) .Asi by ses měl podívat po hrách který jsou určeny pro cassual hráče ;-) ,mě takova hardcore hra na trhu dlouho chyběla . Btw. Konečně hra kde se zbraně chovaj reálně ,musíš dělat náměry podle vzdálenosti atd..
    • hrozně by mě zajímalo od hlupáků,co mě dali mínus - co je na tý hře tak světobornýho? Když pominu krásnou grafiku - ano, engine je super, ale co dál? hrál jsem to asi 5 hodin, nikoho jsem nepotkal, nic jsem nenašel.. chápu,že lidi,co nemaj nic na práci bloudit po krajině baví,ale mě tohle prostě nesedí..navíc ten hype kole toho..chápu,že to dělá borec z bohemky, patří mu velkej respekt, ale co z toho? ta hra stojí teď 30dóců, já za to vysolil víc v éčkách a jakej je teda obsah? žádnej
      • Možná je dobrý se napřed podívat, o čem ta hra je. Plakat nad tím, že Call of Duty je špatná strategie... jo, to můžeš, ale smysl to moc dávat nebude. Pokud jsi chtěl zombie zubačku, to sis měl pořídit Left4Dead.

        Tohle je rozdělanej zombie survival na enginu Army ... a výsledek tomu odpovídá. Já jsem spokojenej, ačkoli zatím to hraju jen čas od času, abych se podíval, co je novýho. Pořádně zapařím, jestli to dodělají ...což je samozřejmě otazník a nákup hry je z toho pohledu risk. Tvoje volba. Narozdíl od WarZ nebo jak se jmenoval ten odpad, DayZ ti nic (myslím si) nenamlouval a nelhal ti o obsahu apod.
      • Každý, kdo s tebou nesouhlasí (dal mínus) je hlupák? Nabubřelost ti tedy nechybí... Mimochodem, pokud jsi na plném serveru po pěti hodinách nenašel nikoho a nic, tak ses všemu musel schválně vyhýbat nebo tu vykládáš pohádky.
      • Veskoslav
        5 hodin a nic jsi nenašel? Tak to vážně musíš být slušný antitalent, jestli jsi nenašel základní oblečení či zbraň.
        • našel jsem shnilý jabko, nějakou baterku a to je tak všechno. Ve velkym městě jsem byl a nikoho jsem nenašel. Zvíře nikde žádný, nikde nikdo. Za ty prachy to fakt nestojí. A to si řikej ty talente co chceš, kdyby to bylo full za ty peníze, tak oká,ale tohle je nedodělek a bůhví, jestli to někdy bude dodělaný.. chápeš,co jsem chtěl říct,nebo to mám napsat ještě jednou?
          • Jack1947
            Jendo ty si trol ne? Já jsem to ještě ani nehrál (nebyl čas) a už vím (z doslechu) že se dá v poho najít vybavení (výstroj- výzbroj) na letišti je tam pár zbraní a něco na zub snad. Musíš jít do serveru s 0 nebo málo lidma a hned se vybavíš logoff a objevíš se s tvým vybavením a di se kosit někam na mapu s hodně lidma. Chápu pokud hraješ sám takto je asi nuda tu hru je asi třeba hrát ve více lidech sám blodit a být odkázán sám na sebe... to by mně nejspíše nebavilo moc. *4*
        • jojo jsem antitalent.. mám rodinu a nemám tolik času jako ty u toho dřepákovat. Mně šlo o princip - kolik ten early access stojí a co nabízí. Nenabízí nic. Ty talente
          • Veskoslav
            Co to mektáš? Schválně jsem to zkusil. 15 minut a mám základní hadry, dvě plechovky a malou sekeru. Takže nevím, co sem meleš něco s rodinou. Jsi prostě antitalent. S tím nic nenaděláš. A pokud by sis o tom něco zjitřoval, tak by jsi třeba ohledně zvířat věděl, proč tam nejsou atd.
          • A proč bys měl u ty hry drepakovat dyl než u nějaký jiný ? Já si taky vždycky zahraju hodinku večer po práci :-)
    • plne suhlasim.. 30min hrania som stretol jedneho zombika a ziadneho hraca.. a to som bol na full servery
      • Veskoslav
        Víš jaká je velikost mapy v DayZ? Doporučuji se na to podívat. A to že nepotkáš člověka na každém rohu je taky docela logické. Jinak stačí dojít do většího města a hned někoho většinou potkáš.
      • divný, já hrál tu verzi zadarmo a přišla mi úplně v pohodě, až na tu nejhorší komunitu co jsem ve hrách kdy viděl (od dob co jsem chvíli zusil hrát League of Legends) *1*
  • maros.goc
    A co ked je to len ripoff dayz? Radsej funkcny ripoff h1z1 nez nefungujuci a uplne zabugovany original dayz
  • Od jiste doby zadne zpravy tohoto razeni neberu vazne. Vyvojari a hlavne marketing vzdy naslibuji hory-doly. *2*
    Jeste si pamatuji jak Codemasters meli s Flashpointem2 absolutne prevalcovat Armu2, vznikaly cele nadsene komunity ktere se nemohly dockat jak dokonala hra zmasakruje tu obstaroznou vykopavku od Bohemky. Jak to dopadlo, zname. *3*
    WarZ nebo jak se to jmenovalo byl dopredu jasny pokoritel DayZ. Kde je ted?
    Ukazat nejake video, kde vse funguje jak ma, dovede kazdy. Praxe je pak uplne jina.
    DayZ by konkurenci potreboval jak prase drbani. Pokud tou konkurenci bude H1Z1, pak jenom dobre. Obavam se ale, ze na to nebude mit. *7*
    • Na jednu stranu souhlasím, na druhou bych SOE vůbec nepodceňoval. To co předvádějí s Landmarkem vypadá naprosto úžasně, až se přidá i H1Z1 a EverQuest Next, tak to podle mě jenom potvrdí to, že na to jde SOE správným směrem. Jejich nová generace sandboxových MMO her vypadá prostě skvěle.
  • Sorry za mensi off-topic, ale ja sem z DayZ presedlal na Breaking Point a prijde mi to zabavnejsi a o dost "vyladenejsi". Nehlede na to, ze to bezi primo pod Arma3 enginem.
  • Jack1947
    Jaká pak konkurence, tohle bude P2W a Dayz je jen paid to play... leda tak to může být třeba graficky a hratelnostně trochu lepší to je tak vše. *4*
    • Kozy
      SOE je jedná z mála společností která umí dělat f2p, takže bych řekl že píšeš blbosti jako obvykle.
      • Jack1947
        To je blbost pochybuji že to bude dobré, žádné F2P není dobré jen na vyjímky MOBA/ nějaké jiné hry - když tady si ani neškrtneš bez pěněz. Ta hra na tom bude určitě vysvatvěná, třeba budeš hrát roky za pořádnou výbavu ale pokud je F2P ehm P2W tak platící hráč bude vždy zvýhodněn. Meleš blbosti sám ale tak utebe se dá pochopit jestli si fanboy. Byly by sami proti sobě kdyby to tak jak píšu nebylo. *3*
        • Kozy
          Tak nějak nevim jak na tohle reagovat, zjisti si kdo je to fanboy než tim někoho označíš. To že SOE má fungující f2p je prostě fakt, deal with it.
          • Jack1947
            Je hezké že vím hovvnoo ale to mi moc nepomůže že, kdyby mi někdo napsal v čem to spočivá věděl bych víc. Nejsou pěnouze ani chut někam jezdit, takže tak. *3*
          • Jack1947
            Já ti nevím, mně osobně nečiní problem F2P - (tedy jak kdy) ale proč by měli mít normální hru i neplatící a je pravda že SOE (sony offline entertainment) moc neznám. Tak mně pouč... pokud jen blbě nekecáš a nejsi fanboy ( já vím co je fanboy).
            • Víš houno a tak ho všude rozmazáváš. Každý tvůj příspěvek smrdí jak pět dní přejetá kočka. Nechceš jet někam na prazdniny? Někam, kde není net?
    • Johnny
      ja ti nevim ale graficky se mi to nelíbí *11*
      • Rekl bych ze je to graficky o dost horsi nez DayZ. A taky pochybuji ze mapa bude alespon tak velka jak Cernarus.
  • Tak zásadní rozdíl by měl být hlavně ten, že H1Z1 snad potlačí onen PvP survival a naopak upřednostní kooperaci, což je pro hry jako Rust, nebo DayZ zásadní a pro mnoho hráčů i otravné téma. Ale i v tom je tenhle žánr hezký, máme tu čistě SP The Forrest, pak coop pro málo hráčů v 7 Days to die, nadějné hry pro budoucnost jako H1Z1 a pak ty typické hry, ve kterých jde hlavně o PvP jako DayZ, Rust, Nether.
    • Bohemka tu hru bude směřovat aby lidí spolupracovali jen je to furt alpha což plno lidí nechápe i když jim to hra připomíná při každým spuštění ,a už teď to není o PvP ,člověk nesmí lozit na servery kde jsou děti ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit